Search Results

Search results 1-20 of 92.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Játékos kérdez Team válaszol!

WarKing - - Általános

engem leginkább az érdekelne hogy mikor lesz a birodalmi war? és mért nincs decemberi event naptár? ahol a legkönnyebb volt informálódni hogy milyen eventek várhatók a hónapban és nem kellett kérdezgetni mikor mi lesz és ami nagyon feltünö ebben a témában hogy egyes kérdésekre nem kapnak választ a játékosok ez mért van? nem tud vagy nem akar válaszolni a team?

• Helyi rendezésű eventek

WarKing - - Általános

engem is érdekelne a biri war idöpontja érdekes máskor potroha már elsején kirakta az új event naptárat most mi lesz a decemberivel?

• egyszerüen csak meg kéne emelni a kártya dropot mert ez nagyon gyér kesztyüvel 2 óra alatt 157 zokni és csak 1 pakli (24 kártya) még a kék ital kicsi is jobban esik mint a kártya... jó elhiszem hogy tavaly túlzás volt az óránkénti 10 pakli meg talán az 5 is bár az sztem elfogadható lenne már de olyan nagy kérés lenne hogy legalább úgy állitsák be a kártya dropot hogy fél óránként összejöjjön 1 pakli? főleg hogy megemelték a pontokat meg nem átadható a pakli nem volt elég ennyi még a dropját is t…

• most akkor egy nap többször is nyitva lesz a harci övezet vagy csak este 8-10ig ? mert potroha azt irta este 8-10ig de a frissitésbe meg az van hogy egy nap többször is nyitva lesz na meg a videóban is 3 időpontra volt osztva naponta áthelyeztem.dreamy

• ha csak 3 skillre raksz pontokat akkor már lv52ön lehet 3 m skilled ha mind 17 pontra váltott m1re de ha a másik 3 skillre is raksz 1-1-1 pontot akkor 55ön

• ez a videó is azt bizonyitja hogy nincs eltúlozva a farkas kaszt a végén 2 farkas nem bir vele pedig sólyom pajzsba van... youtu.be/t3ONyhTlQB8

• Játékos kérdez Team válaszol!

WarKing - - Általános

most novemberben mért nem lesz birodalmi war?

• [KIBESZÉLŐ] Halloween event

WarKing - - [Általános]

az én véleményem az eventröl hogy nagyon gyér lehetne sokkal de sokkal jobb komolyan csak annyit tudtak váloztatni rajta hogy a bőrpofák a metin szétverésével lehalnak? szépen esnek a töklámpások meg a tökmagok meg a bőrpofákból a fegvyerkinézet utalványok meg a fiatal házikedvenc könyvek de hiába mert leadhatsz akár több ezer töklámpást egy karival és akkor se biztos hogy benne vagy a top 5 be de ha véletlen bekerülsz akkoris csak 1 cukros zacskót és 1 tök ládát kapsz ha vége a körnek amikből l…

• 3:17 töl érdekes láda és elég értékes dolgokat lehet nyitni belöle de ilyen mért nincs a magyar metinen? és ha jól tudom ezek a koncik és ördögűzők átadhatóak youtu.be/tTLgDwy0dU0 bocsánat utólag megnéztem tárgypiacon és van ilyen láda csak nekem volt ez újdonság

• a SoulEater céh pár tagja szépen bemocskolta a céhet tapsoljuk meg öket hogy csak úgy tudnak pontokat szerezni hogy egymást bevédik... meg hogy vagy 5en rámennek 1re szégyenek... elején még csak 3 sámán meg 1 ijász meg 1 wp volt abbol 4 100+os és igy nem birtatok egy 90+ karival? aztán jött egy béna 100 körüli farkas azt is vertem aztán behivtatok valami tör ninját aki ha jól sejtem a 120as volt azt csak igy ment? neveket nem mondok úgyis magukra ismernek a metin2 szégyenei... egyedül nem ér sem…

• az kemény... német 105 menta brutál cuccai youtu.be/UOsCRGFlras

• tessék legolas youtu.be/v8QYVDIjT-I 5:09 töl nézd menta vs farkas egyszer még láttam egy olyan vidit is amibe 105 bm et csak karcolgatni tudott egy 120as farkas de azt sajnos nem találom értem én hogy az a panasz tárgya hogy a legtöbb embernek kard kétkéz defe alapbol van sok a waros szettjébe de karom nincs de azt nem értem minek panaszkodtok ezért... mindenkinek ott a lehetőség hogy beforgassa cuccait... amugy meg teljesen jól van igy ez azért lett berakva a farkas kaszt mert volt pár fullos m…

• azt azért cáfolnám hogy a farkas sebez a legjobban tessék itt a bizonyiték youtu.be/Tm1TA5DG_ow youtu.be/JRzIzLofCrg a menta még mindig nagyobbat sebez ráadásúl se biborja se aurája se pengéje... a farkas meg biborral se sebez annyit mint a menta és a lehellet nem tűnik bugosnak egy célpontra egyszer sebez az a legnagyobb bajotok hogy nincs karom def a waros szettetekbe mint ahogy nekem sincs de én nem panaszkodok miatta

• elöször is fincs azért mert csak én mertem ide kiirni hogy tetszik a harc map az nem azt jelenti hogy másnak nem tetszik nézd meg a listát sokan kivittek már nem kevés pontokat... igen nekem is van véleményem az hogy mindenki a leghatékonyabb a legeredményesebb akar lenni azért van az hogy ha jön valami új event például akkor mindneki azon töri a buksiját hogy hogyan lehetne a legjobban kihasználni és sok hasznot húzni belöle ami természetes mert mindenki erös akar lenni és ma már amilyen gyér j…

• talán mert tovább birod? nem mind1 hogy 20k vagy 70k tp-d van... amugy meg hiába van mindenkinek kezdésnél 3 harci itala csak 20 percig tart 1 hamar kifogy és utána már csak úgy szerezheted meg a +50k tp-t ha megölsz egy olyan játékost aki felett nyil van... és igen ma is tapasztaltam hogy 4en összehangoltan müködtek együtt de néha egymást is sebezték a tömegharcokba szoval ez visszafele is elsülhet és ha van egy ugyanolyan kinézetü játékos mint aki náluk is van akkor még össze is lehet zavarni …

• pont ez kéne hogy motiválja azt a játékos réteget akik még nincsenek azon a szinten se cuccilag se alki stb hogy farmoljanak vagy sézzenek hogy erösödjenek és majd elérik azt a szintet akik most 90 meg 100 pluszosok azok is nullárol kezdték és évekbe telik mire megcsinálsz egy erös nagy karit itt a legjobb példa a 90es map ennyi erövel akkor oda is lehessen menni 50töl hogy ne csak a nagyoknak kedvezzünk? ott is csak a legfullosabb 50eseknek lenne esélyük

• azt én is tapasztaltam hogy páran skype-t használnak és védik egymást de ez ellen nem lehet mit tenni... igen valóban a legnagyobb feladat az egészben hogy megtartsd végül a pontjaid és a jutalmak se nagy számok eddig de azt olvastam hogy az elsö 3 helyezés nagy jutalmat kap várjuk ki.. fincs nem kell ahoz a szint hogy lásd kivel van dolgod... a vért és a fegyver alapján ránézésböl meglehet saccolni egy játékos szintjét... láttam sok kicsi emberkét aki például halálos lemibe meg fms be szaladgál…

• egy erös ninja szemszögéböl a harc map youtu.be/dm6jylpYrWY youtu.be/SFcDTQupKvE

• nekem személy szerint nagyon tetszik ez a pvp map az igaz hogy a legtöbb játékosnak 90 alatt kb esélytelen bent de láttam már kemény 55ös karikat akik fullos cuccokban simán elvertek 90 meg 100 felettieket ez cucc meg alki függö leginkább akinek 1 defes kasztos cuccai vannak külön külön az itt csodát ne várjon itt kőkemény 3-4 defes waros szett kell demivel mágiával hogy érj valamit és az az 50k plusz tp ingyen nekem eléggé meglepő de pozitivan mert a gf töl nem vártam volna ilyet szerintem nagy…

• németeknél már bent van a pvp map ami inkább warozás mint pvp de durva az a cucc ami 50k tp-t ad... youtu.be/TBNWG6Bbcio