Search Results

Search results 1-3 of 3.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok. A CH csökkentés elvileg Minket nem fog érinteni. A blokkolás funkciót azt nagyon adagolom. Örülök, hogy végre a horgászat is kap egy kis tuningot, kíváncsi leszek rá. A Gaya rendszer az számomra teljesen új, bár szerintem engem még nem érint, csak 40-es vagyok. A gyakornok ládás dolognak csak azért örülök, mert most kezdtem a játékot 3 hete és így lehetőségem se lesz 20-as karikkal bajlódni. Most lettem 40-es nem rég, a ládát még nem nyitottam, ezek szerint lesz +3 cserém? :3 FairWP

• Új céh - felvétel

WoHooGames - - Céhek Birodalma

Kedves Metin2.HU (Discordia) játékosok! Tagfelvételt hirdetek a WoHooGames néven futó céhbe! 1f609.png Feltételek: - Minimum 30-as szintű karakter - Légy aktív játékos - Légy kedves, kommunikatív - Legyen jó a helyesírásod Mit tud nyújtani a céh? - Aktív, összetartó csapatot - Jó hangulatot játék közben - Rangrendszert, melyben lehetőséged van fejlődni - TS3 szerveren külön a céh részére létrehozott 0-24-ben elérhető szobát, amit csak a céhtagok vehetnek igénybe Ha nem szeretsz egyedül játszani,…

• Sok év privát szerverezés után elhatároztam, hogy elkezdem újra az eredeti Metin2-t. Ha szeretnétek nyomon követni a karakterem életét, tekintsétek meg a Let's play Metin2.HU sorozatom. *link törölve* Figyelmeztetve. Yareniel (Hidden Content)