Search Results

Search results 1-20 of 129.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Gyönyörű , Ez az ami a magyaroknál már sosem fog megtörténni:) 2éve pangás van egész játék gatya. Máshol meg full jókat játszanak ,zsír. Szóbeli. Yareniel

• Béta teszt 17.4

GaborBM - - [Általános]

Na, megjöttem xD Kicsit nevetségesnek tartok pár dolgot, eleve azt hogy 10ével játék után kezdik el állítgatni hogy ki mennyit is érjen, kicsit kezd túlzottan zavaró lenni. De felnéztem Bétára mert miért ne:) Sorolom mit tartok eszméletlen gáznak EDDIG: -Új vért, nem írok rá semmit mert vszinűleg nem lessz sose, Csak annyit hogy ismételten csak 1 átfestet 105ös lemit kapunk mert ugye valami ujjat kitalálni nem könnyű.. -Fegyók támadóját nemigen nézegettem még meg csak a saját kasztomét, Nos a tá…

• [Kibeszélő] Új szerver?

GaborBM - - [Általános]

Arról beszél kedves shirokko hogy semmi normális war, semmi nincs igyse contin, 1-2 elvétett bunyó van ha kezdeményezünk, de akkor is ugyan azokkal az emberekkel. aztán a vége fekvés mert jóformán semmi sárga birodalmi emberke, full le van pusztulva a szerver, erre nyitnak még1 et hogy még lepusztultabb legyen, már 6év után énis abba hagyáson agyalok mert csak unalom van minden nap, már azt sem tudom mikor volt 1 komolyabb bunyó valahol a játékba. Egy ország összevonás kéne inkább, nemérdekel ha…

• - Javaslat címe: event vagy nem event. - A javaslat részletes kifejtése:Ha nem tudnak eventet csinálni ugy hogy a játékosok örömmel játszanak, javasolnám magam részéről hogy adják másnak ezt a szemetet 5 éve játszok itt költöm bele a pénzem sok más játékossal együtt.Ha ezt a semmit érő nevetséges szutykot érdemeljük inkább be se tegyék.Én személy szerint ilyen féle költekezős eventre nem tartok igényt,ahogy szerintem a szerver 90% a sem akkor miért erőltetik ránk?

• Nevetséges játék színvonal , Miért kell ezt csinálni hogy eventen csak idegesítitek a játékosokat? Miért nem szólhat arról egy event hogy nagyobb kedvünk legyen játszani? Semmi értelme az egésznek, valami nagyon bunkó pénzéhes személyiség alakíthatja ezeket a dolgokat mert 1 kalap... az egész! EZ Nem nevethető eventnek... elment 2órám rá, és esett 10db folyamatos öléssel.

• Beran Setaou

GaborBM - - [Javaslatok]

Ez 1 low, multkor bent voltam barlangba, gondoltam megyek 1 sárkányt mielőtt kijövök, ahogy meglátta hogy megyek sárkányhoz gyors be előzött hogy véletlen se menjen más rajta kívül. Nem támogatom hogy még több sárkányt üssél:)

• Igen dreamy volt benne , mert eddig a cipő optjait kapta, most a fegyver optjait kapja , és mind 2 tárgyba lehet ájulás.

• Forgatgattam 1 kicsit, Ugynézki hogy a fegyver optjait kapta meg.... demi ájulás krit áthat ügy int vit, egyebek....

• ÉRDEKES ,állítólag kiveszik a kinézetből a deffeket, de én nem ezt vásároltam hogy jönnek ehez hogy átalakítják vagy visszaveszik???Én meg vásároltam valamit, ami éveken keresztül ment ezért vettem én is. Való életbe se igy meg hogy megveszek 1 színes tv, rá 2napra kijönnek hogy átalakitják fekete fehérre, de ha nemtetszik a dolog az árát vissza adjuk. Pofátlanság netovábbja DE ÉRDEKES módon mágia deffet nem lehetett eltávolítani az öltözékből, DE ezt bezzeg ezt igen ezt ellehet ...Valoszinüleg …

• Animáció

GaborBM - - [Továbbított Ötletek]

Kicsit van különbség a 2 között de nem a te fejedhez való ez ahogy látszik, köszönjük a nem támogatásod. Ennyi erővel, vegyük ki a piros poti animácioját, semmi közöm hozzá hogy valaki potizik e vagy sem. Kék poti is megvan különböztetve, elixir is, miért baj ha ez is megvan?:D

• Animáció

Persze hogy somuch nem támogatja ez nem is volt kérdéses, Ne hasonlítsd a harmatot és az áldást össze, az 1kis +erőt ad nem pedig fullra nyomatja a tpdet, 50es karakter is játszhat vele halhatatlant nem nagy dicsőség. Nyilván lesznek ellenvetések, ellenséges játékosoktól xD nem véletlen nyitottam ezt a témát:D Nincs vele baj, nyomja nyugodtan. csak legyen egy külön animáció neki, pl 1 erőteljes villanás, mint más játékoknál mikor elhasználsz valami nagyonkülönleges dolgot..:)

• Animáció

++++++++++TÖRÖLHETŐ RÉSZ++++++++++ "Kérünk, hogy új javaslatot csak a Nem realizálható ötletek téma elolvasása után nyiss!" ++++++++++TÖRÖLHETŐ RÉSZ++++++++++ - Javaslat címe: Élet áldás animáció - Javaslat lényege: Szerintem jó dolog lenne ha az élet áldásnak is külön animációja lenne. mint Pl most a bátorság köpenynek, (Nem pedig sima piros italnak látszódna) - A javaslat részletes kifejtése: Sok harcba azt látják csak az ember hogy hűha milyen erős ez a karakter, de igazából nem látnak bele a…

• Nincs hát xD csak g2 skillel 90es farkassal kiskarira csak 40k alapot tolok, de kicsit sincsen eltúlozva a farkas..xd más 105ön p skillel komolyabb felszereléssel nem tol annyit xD csak h ne legyen off:youtube.com/watch?v=YO0YepFfUQ0

• LAg.

GaborBM - - [Hibák/Hibajelentések]

Sokan jelezték már , hogy meley ,razi és nemere nagyon akad . Meleyt már 2céh együtt se tudja leverni, akkora a lag és olyan sebzést kapott a boss. Mikor lessz már helyre téve a dolog,semmi értelme igy játszani a játékkal,kezd kilenni nem kicsit..

• Most az 1x

GaborBM - - Általános

Gratulálok a németeknek most az 1x VÉGRE megcsinálták hogy a 15 alatti játékosok ne tudjanak megtámadni minket, ezáltal össze vissza dobálni minket a bunyoba. Áthelyeztem. WolteN

• Pvp map hiba

GaborBM - - [Hibák/Hibajelentések]

Bővíteném a hibát, hogy a Bmnek nem növekedik a skillje sebzési értéke az itallal, míg a farkasoknak körülbelül 40%os növekedést eredményez, hol van megint a kidolgozottság? nekem 80k tpt kellene levennem max 6-7k skillekkel?

• Miért raknakbe megint 1 teszteletlen semmit nem érő mapot, Mágiásoknak nem ad támadót az ital, míg bementem a farkasomal kb 50%+támadó értékem volt, kicsit érdekes, BM el max 8-9k alap sötétköveket dobáltam, kicsit érdekes lesz 80k tpt levenni vele , max a kisebb szintü 0 deffes játékosokat tudom bent leverni.:) Míg farkassal 35-40k alapokat nyomogatok xD kicsit szánalmas

• omg XD

GaborBM - - Általános

Gratula, szerencsétlen uj frissités.. Nagyon szuper ,uj ital elvileg ad támadót, tpt, meg védelmet, BM el sebzésre nem igazán érzem hogy adna bármi sebzést, de igazából más sem nagyon sebez, kivéve 1 kasztot bent, na igen melyik lehet az? persze hogy a farkaska, 50% karomdeffbe, 75k tpvel, leszed simán mint 1 60as játékost? 1 nyomi +8as zöldagyarral? Na ne már.. De egyébként lényegtelen mert az 1000éve ismert AMD bug miatt, jópár játékosnak ez a map megközelíthetetlen, 10perc alatt 5x remegett b…

• Már láttam kiskaraktereket vele, MErt szerinted ez 1 Normál metin2 szerverre való? hogy 1 120as játékos kezébe ugyan az a fegyver lessz kinézetre, mint 1 20as kariéba?:D Nagyon fejlödünk ...Ahelyett hogy 1 csomo uj egyedi kinézetet hoznának léte..

• omg

GaborBM - - Általános

Átalakitás ..xD Április1 elmúlt rég, le lehet állni... Hova p szerósitják már ezt...... Lv20as karakterek, ördögszarvvértbe runával a kézbe... Sok értelme van az egésznek, minden játékba ahogy fejlödsz ugy látszik a felszereléseden hogy milyen kemény , mennyivel erősebb a karektered mint 1 kisebb szintű. Miért KELL EZT A RENDET FELBORITANI?????????? ÉRTELMETLEN AZ EGÉSZ