Search Results

Search results 1-20 of 48.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Inkább alternatív rock nálam a nyerő, de azért kap egy 10/6 -t. youtube.com/watch?v=V1xUr_we1is

• Ez engem is nagyon érdekelne már csak az üzletpolitikai megközelítésből is. Nyilván bónuszolhatatlan dekor jelmezeket nem fogják sokan venni azért, hogy csak ott legyen a karin 15 napig. Nem csak velünk, de önmagukkal is kitolnak. Semmi értelme nincs ezeket a göncöket betenni, nincs is rájuk szinte kereslet. Figyelmeztetve! WolteN

• Béta teszt 17.5

Zachaeriev - - [Általános]

Meg kell mondjam én már csak fél szemmel figyelem a bétán való történéseket. Hittem, a balance és a béta szerver beharangozója után a játékmenetet nem Kórea fogja alakítani a hülyébbnél hülyébb és a logikától messze álló ötleteivel.. Tévedtem, ezzel a játékkal kapcsolatosan elég sokat tévedek és még nem igazán szoktam hozzá. Azt reméltem, hogy csak és kizárólag a játékosok tesztelése/visszajelzése/véleménye alapján lesz megformálva az alapelgondolás. Ehelyett Kórea tönkre tett számtalan kasztot …

• Kizártnak tartom, hogy adatok eltulajdonítása, esetlegesen nagyobb adatvesztés előfordulna. Egyszerűen csak azt akarják elérni, hogy lebénítsák ideig óráig a bejelentkező felületet és a játékbeli ha úgy tetszik "akadás" mentes tevékenységet. A németeken már végig vergődtek, most mi vagyunk terítéken..

• A belépő szervert támadják valószinüleg (DDoS vagy DoS). Már 5 napja zajlik a "molesztálás". Szerintem rajta vannak az ügyön, és az is biztos, hogy az elkövető már estére egy sötét cellában fog ücsörögni.

• Keze alá dolgozik, hisz SoulEater... ezzel már mindent megmagyaráztam :DD youtube.com/watch?v=6jC9pIzIpnA

• - Javaslat címe: Foci event korrigálása - Javaslat lényege: Az event tényleges időtartama után még engedélyezett legyen a focik beváltása az adott NPC-nél - A javaslat részletes kifejtése: Bizonyára mindenki tapasztalta ezt a roppant bosszantó jelenséget a foci event kapcsán, hogy az event bizonyos óráig elérhető és ezen rövid időn belül lehet a lasztikat farmolni és beváltani is. Szerintem marhára nem játékos barát az elgondolás az event ezen része... Az egyébként sem huzamos időtartamra kiterj…

• Hozzá tenném, hogy béta fórumon világosan leírják, hogy ezentúl NEM LESZ 100% elérhető mágia védelem öltözékkel sem! És most akkor visszaadnak egy öltözéket fizikális védelmekkel, amivel 100% és/vagy közeli értéket lehet összeszedni egy fizikai kaszttal szemben. KORREKT, GG! Tehát a bétát már most be lehet zárni, balanszolást befejezni, mert így már nyilvánvaló, hogy mágikus kasztok előnyös helyzetbe kerülnek...

• amennyiben egy csalo karakter altal barmifele haszonra teszel szert te is szamolj a kitiltassal. Persze ahhoz, hogy ezen ok kapcsan kitiltsanak jo par tenyezonek teljesulni kell. Ezek a tenyezok csak a team tagok szamara ismertek.(Hidden Content)

• Béta teszt 17.4

Quote from Szeder: “Azért azt ne felejtsük már el , hogy a bétán akik komolyan veszik a tesztelést (azaz komolyan vennék ) azok nem az éppen nyári vakáción levő ráérő gyerekek, hanem azok a felnőttebbek akik vagy éppen jól megérdemelt nyaralásukon pihennek és magasról tesznek épp a metin2-re vagy a szabadságon pihengető kollégáikat helyettesítik reggeltől-estig és semmi humoruk utána még tesztelgetni és véleményeket írogatni. A riportban szereplő úrról meg annyit , hogy bátran állhat politikusna…

• Béta teszt 17.4

Tény, hogy a mi közösségünk fényévekre van lemaradva egy töröktől, vagy egy némettől... DE, utóbbi két közösség játékosbázisa megközelítőleg milliós létszámra rúg. Ez a két közösség pénzt, időt nem ismerve minden új verziót kijátszik életbe léptetés után pár hónapra. Ott van példának az elvarázsolt erdő, ami ahogy bekerült már 1 hónapra rá készen volt az első 120-as karakter, thrym-et első próbára leverték (török). Remegnek rá, hogy legyen valami új, de még sem jönnek tesztelni. Még sem néznek r…

• Béta teszt 17.4

Sajnos a béta szerver mostanra teljesen kihalt. Elszomorító, hogy az emberek ennyire tesznek az egészre és nem képesek kiállni saját magukért. Itt a lehetőség, hogy végre a játékosokra hagyatkozva egy értelmes verzió guruljon ki a futószalagról, de nem... Tojnak rá magasról. Majd amikor a sok furcsaság bekerül átgondolatlanul, kidolgozatlanul a LIVE szerverre, akkor jusson eszébe mindenkinek (és ez most egész Európára értendő), hogy a választás a Ti kezetekben volt. Legjobb esetben is, ha valami…

• A mai napon... (4)

Zachaeriev - - Általános

A mai napon kioltottuk a Kék sárkány életét Discordia szerveren.. Grat minden résztvevőnek [ DiabloWP, Siren, AreS, Yakiro, lvaylo ] i.imgur.com/k0jpakV.jpg

• Béta teszt 17.4

A fejlesztők fejében egyáltalán nem működik rosszul. Első próbálkozás, tény, gondolom jönnek még fixek hozzá és korrigálják, de maga az elképzelés az halálos. A tesztelők közel 40%-a hozza át a kisebbnél kisebb karakterét, amit szépen helyben felszerel kiváló alkímiákkal, plafon átható találattal, majd bele kezd a nagyobb karakterek megviccelésébe, trollkodásba. Nincsenek rossz cuccaim, sem alkímiám, és eddigiek során képzelő erőm sem volt, arra vonatkoztatva, hogy egy 50-es wp sura 7-10k-s átha…

• 1 2 3 4 youtube.com/watch?v=rFQzmY4DoDQ youtube.com/watch?v=yAxp947CBDE youtube.com/watch?v=Ktfl81zxVB4

• Béta teszt 17.4

Félember védelmet csak a 120-as vért fog tartalmazni, láthatóan 15%-ot és nem tartalmaz alap mágia ellenállást. A mágia egy forgatható bónusz benne, ne tévesszen meg senkit a kép. Abban pedig igazat adok, hogy a jelmezek forgathatóvá tétele volt a kiváltó ok, ami felborította az egyensúlyt fizikai és mágikus kaszt között. Ha a jelmezeket csak mobozás szempontjából aktualizálták volna, akkor a 100% + mágia ellenállás sem valósul meg, így az anti mágia kövek is elkerülhetőek lettek volna. A sámán …

• Béta teszt 17.4

Az eddigi tapasztalataim során ez a verzió, ha így marad, ebben a formában, nem balance lesz, hanem egy újdonsült lycan tuning. Szívesen elbeszélgetnék azzal az értelmiséggel, aki kitalálta ezt az átható találat rendszert. Jelenlegiekben az átható találat úgy működik, hogy figyelmen kívül hagyja a rajtad lévő fegyver védelem bónuszokat. Minél több az áthatód, annál nagyobb lesz az áthatós ütésed. Az még hagyján, hogy a felhalmozott plafon karom védelemre (90%) és farkasos ékszerekre, alkímiára, …

• „ Volt ma nálunk egy olyan izé, ilyen kézmosó cucc, az volt a neve, hogy: BAAAAANNNNNN ” *link törölve* board.hu.metin2.gameforge.com/…327533ecb9805f958d631fbfb

• youtube.com/watch?v=Bcf4Wyf520A valami keményebbet is..

• youtube.com/watch?v=tH4c93ExMhQ Salla la la la