Search Results

Search results 1-20 of 205.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Én ezt találtam. Viszonylag teljes hajós bemutató. Nekem nem tűnik könnyűnek és bejött a jeges tippem. youtube.com/watch?v=QeTLZLKvUtI SC.

• Gondolkodok ezen a hajós dolgon. Csak a most nyíló szervereken lesz. A többi szerver csak akkor kapja majd meg, ha az új szerveren lenyomták. Ezzel kapcsolatban pár gondolat: - ha lv90, akkor nem fognak odamenni egyhamar - ha átkerül "nagy" szerverekre is akkor biztos, hogy nem egy könnyű map lesz, mert egy olyan térképnek amit egy 90-es kari egyedül leszólóz sok értelme nincs olyan szerveren ahol 100ával hemzsegnek a 120asok - ha az előző gondolatmenet igaz, akkor kezdő karik szinte lehetetlen,…

• Én azt nem értem. Ha sok volt a visszaélés. Mindenhol sok volt? Még egy ilyen szerencsétlen csóró közösségben is mint a magyar? Vagy pld egy török közösségben? Miért én fizessek 30% többet, ha máshol csalnak. Ahol kirívóan nagy volt a csalások száma ott kéne csak árat emelni. Ne már én fizessek többet, mert máshol ezerrel csalnak a sével. Vagy a magyar közösség is ilyen mértékben érintett? SC.

• Jellemző a magyarokra az ilyen komoly reakció (ezidáig 16 óra alatt 1 post) Én meg kikérem magamnak azt, hogy más, csalók miatt kelljen valamit drágábban vennem. Ez a kollektív felelőségrevonás iskolapéldája. Esetleg nem akar a GF yangbeli dolgoknál is árat emelni, mondjuk 1000x-re? Mivel a török meg román közösségekben kvadrilliós mértékekben csalták azt is? Végülis nincs céhbank már vagy fél vagy 3/4 éve? Nem kis mértékben megnyomorítva a metin2-es életet. A sé csalás meg visszaélés alapvetően…

• Én disco nyitásakor csináltam lv1-es kiskarit fullos cuccokban anti exp ringgel. Az én tapasztalatom az, hogy 2 óra alatt 1-2 30as fegyver fordul ki szmpla illetve dupla tolvival is. Régebben jobban adta, illetve még sd2zés előtt az első forrás volt ötszög pajzsot szerezni. Jelenleg nem tartom értékelhető helynek. Természetesen próbáltam nagyobb karikkal is, hasonló vagy a szint növekedtével vacakabb siker esélyekkel. Lom az esik de 30as fegyó... SC.

• Az eredeti angol könyvben angolul mikor rá hivatkoznak, akkor mindig a "he" = "ő" szóval teszik. Ebből egyértelműen adódik a neme. Az eredeti rajzfilmes szinkronhangjai is férfiak voltak. Bár ez mondjuk nem jelentene feltétlen bizonyítékot, mert pld magyarban Vuk egy fiú róka, mégis a hangja az Pogány Judit. SC.

• [Kibeszélő] Új szerver?

SunCo - - [Általános]

Azt hiszem a birodalom váltó a sés szinthez van kötve, emezzel a megoldással meg lv1-től tudsz váltani. Hagyni kell a z új szerver fél 3/4 évig erősödni, mielőtt megindul a nagy átjárás. (szerintem)

SunCo - - [Általános]

Steames is tolhat több klienst, csak jelen pillanatban 1 klienset tol steamből ésvégtelent tolhat sima metines reggel. Kicsit csálé megoldás, de megoldás. Ha nem lesz jó darabig még világjáró jegy, vagy esetleg korlátoznák, hogy ki lehessen oda osztani tárgyakat. Akkor egyenlőbb feltételeket kapnának az új kezdők és újrakezdők. De ha valaki tonnányi cuccot ki tud osztani oda... Esetleg ha kapásból világjáró legy lesz, akkor szegény kezdőknek kár regisztrálni.. SC.

SunCo - - [Általános]

Quote from dreamy: “@SunCo Az új DISCORDIA szerver megnyitja kapuit a Steam-es indulás alkalmából tehát lett itt is ” Én előre mondtam, csak a neve volt kérdéses Discordia. Mindenkinek elérhető lesz, nem csak steamen. dictzone.com/latin-magyar-szotar/discordia Nomen est omen. SC

• Nekem 105ös metin elpukkanásakor esett mágikus rézérc. Azt nehéz megmondani, hogy a metin dobta, vagy az akkor elhalálozó mobok. De kb 50 metinből és azok összes mobjából esett 1 db. Várható volt, hogy ha valami "ingyen" van nem fog 10esével esni. Nem zárnám ki, hogy 4-es szintű mobokból esik. Érdekelne razadoron vagy nemerén hogy esik. SC.

SunCo - - [Általános]

Ugye azt is látjátok, hogy idestova már 3 vagy 4 közösség kapott új metin2 szervereket. És itt most nem a nemzetközi steames metin2 szerverről beszélek. Ami mellesleg napok óta létezik, full tele van törökökkel és angol nyelvű. Egyszerűen csak új szervereket nyitogattak. Ilyen jogon szerintem mi is kaphatnánk akár. SC.

• Sziasztok! Rendszeresen szoktam más nemzetek fórumait nézegetni, és érdekes dolgot láttam. Az alapján pedig ezekre lettem figyelmes. tr.metin2.gameforge.com/main/highscore (Akdeniz szerver) LV6x a maximum játékosszint. de.metin2.gameforge.com/main/highscore (Corvinia szerver) LV6x a maximum játékosszint. pl.metin2.gameforge.com/main/highscore (Tasmania szerver) LV3x a maximum játékosszint. Nekem nagyon úgy fest, hogy ezek újonnan nyílt szerverek minimum már 3 országban. (1-2 napja) Vajon a miénk…

• [KIBESZÉLŐ] Játékverzió 17.1

SunCo - - Általános

Quote from Aimend: “Quote from Harbard: “Úgy látszik biosz könnyítést tényleg komolyan vették. Az új verzió óta azt vettem észre, hogy a 94-es biosz küldetést 24 helyett 12 óránként tudom leadni. Azt még hozzá tenném, hogy azóta az összes ékkövem megfelelt az elvárásoknak. Annyira hihetetlen ez a dolog, hogy muszáj feltennem a kérdést; ennek valóban így kellene működni, vagy csak hiba? ” @Harbard: A 92-es és a 94-es biológus küldetést már 12 óránként lehet leadni valóban, valamint az elfogadási …

• Na megint a kettős mérce. Nekünk farkast ígérnek germán szájterületen meg ezt: board.de.metin2.gameforge.com/…ostID=2815013#post2815013 3603-Gelber-Tigergeist-fertig-JPG3604-Eishexe-April-fertig-JPG 3605-Dunkler-Anf%C3%BChrer-fertig-JPG3606-Charon-April-fertig-JPG SC.

• Szerintem is ápr 1-i tréfa ez a vérfarkinca. Csodálkoztam is, hogy Darcoon aki GF alkalmazott szombaton ami nem munkanap, ilyen váratlan bejelentést tesz Bár inkább lenne macskanő vagy valami tündér. Bár mindenben lehet valami. pár évvel ezelőtt azzal vicceltek, hogy jön a sárkány hátas. És végülis lett dragor hátas. Nem zárkóznék el teljesen attól, hogy valami lesz még. De remélem nem vérfarkatlanka. SC.

SunCo - - Általános

A témanyitás elején van videóbemutató. Az abban bemutatott tárgyak és kb csak azok amik most összerakhatóvá váltak. Sajnos köpiből pont nem az tehető egybe, ami 90-95-ös mapokon esik. Nekem is lenne ötletlistám, miket lehetne még egyberakni. Remélhetőleg továbbiak fogják követni.

SunCo - - Általános

Azért érdekes, hogy sokan sírnak azért, mert a játékosszám csökken. Persze ha event van akkor meg gond, ha sokan vannak. Én részemről telejesen jónak találom, ha a kis kezdő karik segítséget kapnak. Nem lehet azzal jönni, hogy persze a mi időnkben... Nincsenek már azok az idők. Én is kipróbáltam, mikor még több szerver volt, hogy másik szerveren tök teljesen nulláról új karit kezdeni. És semmilyen segítséggel. Szóval nem úgy hogy kiosztok oda valamit tárgyrakiból és gyorsan eladom milliókért. Kí…

• Én úgy látom a kiírás alapján, hogy arról van szó, hogy aki megkapta az utolsó lv70-es fegyvert annak bejön egy tekercs. A tekercs azt mondja, hogym ég ettől is erősebb fegyvert szerezhetsz, ha elmész a száműzöttek barlangjába. Felsorolja a kasztod számára elérhető fegyvereket, de választani nem lehet közülük. Mindössze annyit mond, hogy hol tudsz erősebb fegyvereket szerezni. Mondjuk a vicc az, hogy szerintem nem létezik olyan 9-es 75-ös fegyver ami még bekövezve is erősebb lenne a 70-es küldi …

SunCo - - Általános

Viszont az jó dolog, hogy alul a beszélgetés előzmények meg a megnyitott PM ablakok mind megmaradnak ch váltás után. De sajnos a kereskedhető köpik nem összerakhatóak. És bár külön magyar hírt is csináltak abból, hogy cuccokban az ÁK és KK felcserélődött, az én cuccaimban nem úgy látom. Szerencsére! Remélem erre nem hoznak "javítást" SC.

SunCo - - Általános

Úgy látom máris van bug az új verzióban. Angol barátainknál a 75 és 30as fegyókban az ák és a kk pont fordított sorrendben jelenik meg. Előbb az ák és utána a kk. Meg is kérik az összes játékost hogy duplán figyeljen oda a fegyverére, nehogy az első sorban megjelenő kk megzavarja abban, hogy észrevegye az ák-t. Remélem nálunk nem lesz ilyen gond, vagy holnapig bejavítják. board.en.metin2.gameforge.com/…?postID=741999#post741999 SC.