Search Results

Search results 1-20 of 416.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Közvélemény kutatás? Jó. - Használod-e?: Egyszer használtam, mert kíváncsi voltam rá, és egy aura készségkönyvet adott. Pont cseresznyém volt. - Tudtad-e hogy van ilyen lehetőség?: Igen. - Mik a tapasztalataid ezzel kapcsolatban?: Első kérdésben megválaszoltam. - Mi a véleményed?: Ebben a formában tényleg felesleges. Sc, mester könyves ötlete viszont már elfogadható, és ésszerű lépés lenne...

• Bocsika az offért, és hogy visszaarcátlankodok egy off erejéig, de potroha nem hiába írta azt amit írt... Biztosan sokat segítene, ha a pontos időt, helyet, és egyebet leírnátok, (gondolom azzal megkönnyítenétek a visszakeresést, a hiba megtalálását). Azzal nem segítetek, ha azt írjátok, hogy "minden". (Félreértés ne essék, csak visszaleskelődtem a fórumra, de a játékot abbahagytam). Mellesleg, mielőtt abbahagytam, démontoronyban nem tapasztaltam ilyent akár nyitva volt, akár zárva... Mod megjeg…

• K.O.

SiLveRCruShR - - [Game Over]

Egy utolsó kérésem lenne: szeretném ha összevonná valamely moderátor, vagy akinek a feladata az ilyesmi, a másik K.O. threademmel, mert gondolom kapom a figyelmeztetést, és megint tiltásra kerül a sor. Nem fért ki az egész… Most pedig rátérnék az utolsó fázisra, a búcsúra, és a köszönetnyilvánításra. Potroha, köszönöm a válaszaidat, mindig kielégítők, és értelmesek voltak. Dreamy, köszönöm, hogy 100%-ig tiszteletben tartottad a fórum szabályzatot, ha éppenséggel rólam volt szó. Yareniel, köszönö…

• K.O.

SiLveRCruShR - - [Game Over]

Sziasztok! Sokat gondolkoztam, hogy elküldjem-e ezt az irományt, de végül úgy döntöttem, elküldöm. Hát eljött az idő. Ja, tényleg, háttal nem kezdünk mondatot! Has, eljött az idő. Tavaly decemberben újra kezdtem a 0-ról a régi 75-ös mentál karakteremmel, és a 61-es testivel. Anno odaadtam az akkor ismerőseimnek a tárgyakat, ezért teljesen üresek voltak. A tombolán nyert kagylóból fehérgyöngy jött, és eladtam 35 millió yangért, amiből szép lassan elkezdtem újra felépíteni a karaktert. Azóta 75-re…

• Kupont-Tárgyra rendszer a Tárgypiacon Miként juthat hozzá a játékos a kuponokhoz? Verseny keretein belül, vagy esetleg lesz fizetéshez társított ajándék kupon? Esetleg más egyéb? Egy GYIK kérdések, és válaszokat hozzáadnátok a kupon-tárgyra témához, vagy egyelőre ti sem tudtok többet? áthelyeztem. dreamy

• [KIBESZÉLŐ] Halloween event

SiLveRCruShR - - [Általános]

Egy kis kritika. Hm.. Próbálok nem fórum szabályzatba ütközően fogalmazni... Nos, mivel én tavaly nem vettem részt, nem panaszkodhatom túlzottan. Akinek van egy 75-ös karaktere, és felmegy dt 7-re, relatíve hamar megszedheti magát kisállat könyvekkel, ami valljuk be, nem is rossz, pláne az olyanoknak akik pl tavaly még a metinről nem is hallottak, s idén kezdték el, de már felfejlődtek akkorára. Az a helyzet, hogy itt a régi játékosok megszoktak egy szintet, és amiatt hőbörögnek, hogy egyre lejj…

• Quote from Tiesa: “Erre most megkérdezem mit hiányolsz: sűrű bocsánatkérést tőlünk a GF vagy a fejlesztők nevében, vagy feléd egy hivatalos jelentést arról, hogyan és milyen észrevételeket továbbítottunk az illetékesek felé?” Ugyan nem vagyok gondolatolvasó, de szerintem egy hivatalos "bocs elrontottuk ezt és ezt, és most gőzerővel dolgozunk rajta, hogy minden visszaálljon a helyére" posztot hiányol csizkov. Mindenki kíváncsian várja a hivatalos tájékoztató jellegű leveleket, amikből elég ritkán…

• Valszeg én is offolom ezt a témát... (úgy értem az eventen nem veszek részt). Múltkor 4 óra alatt esett kb 100, és akkor volt +20% tárgydropos karosom, több 3 órás, és sé-s kesztyű is. Most csak 3 órás lenne, így kb 10-et ha szereznék két óra alatt? Kösz inkább kihagyom. Innen üzenem az üzemeltetők felé, hogy lassan zárhatják a metin2 szervereket, kezdve a kisebb országokkal (Y) gratula az üzletpolitikájukhoz, de tényleg! 10 évig kihúzták (taps), ennyi kellett hogy többen észrevegyék ezt a ... m…

• Visszavonom azt a korábbi hozzászólásom miszerint: "nincs értelme a felesleges panaszkodásnak." (Legalábbis megváltoztatnám). Igen is van értelme a panaszkodásnak, mert amint feltéved valaki a fórumra, láthatja, hogy mennyire szörnyű a helyzet a külöböző szintű játékosok körében, és kalap, kabát, menekülhet is!

• Nem vagyok szefós, :'D egyértelműen rákattintottam arra a gombra, és azzal kaptam vissza részben az eredetit, hogy vissza álltam GPU-ra. CPU-nál össze-vissza volt minden textúra a levegőben, függőleges vízszintesen, és fordítva, de most nem fogok megint babrálni vele hogy megmutassam, mert akkor telepíthetem újra megint... Totál katyvasz volt. Nos, mivel már megoldódott a probléma, nincs miről beszélni.

• Nem tudom, unalomból elkezdtem babrálni a cpu gpu beállításokkal a metinen belül, és amikor cpuról visszaállítottam gpura, ilyen lett, azelőtt semmi probléma nem volt vele. Most reinstallálom a játékot, és törlök minden fájlt, de ha nem jó akkor szoftverfrissítést keresek a videokártyához, hátha az megoldja a problémát. Hozzáteszem, más játékokban nincs ilyen parajelenség a füst animációval/ textúrával. Edit: reinstall után megoldódott a probléma. Prímán pöfögi a füstöt a farkas. :hail: A téma z…

• Szép nemde? Gondolom csak nekem ilyen. Megpróbálom újra telepíteni, és jelentkezem, ha megoldódott a probléma. Hiba_1.jpg Hiba_2.jpg Hiba_3.jpg

• Vélemények a játékról

Hűha.. Vannak itt új játékosok, akik az elmúlt 1-2 évben jöttek. Cserélődik a játékosállomány, nincs ezzel baj, de már alkudozni se tudnak az emberek. Ilyen kérdések jönnek pm-ben: "Mi a vége? Mi az alja?" Majd miután elmondom, rávágnak egy még kisebb összeget, vagy vissza se írnak. Ez igen. Ez ott van. Lassan úgy érzem ez a játék leáldozott számomra, a maradék 10%, mára már 5%-os kedvre csökkent. Alig van értelmes játékos, és azok is a relatíve "régi" játékból maradtak itt. Manapság már alig ta…

• Vélemények a játékról

Ezt a marhaságot.. Egy gf által forgalmazott másik játékban ugyanúgy több szerverre átlehet menni - van vagy 24 szerver, ch, ha úgy tetszik - úgy, hogy nem kell login-logout, egyszerűen csak átváltasz, és ezt 1 percenként ismételheted meg. Nem mintha én értenék a programozáshoz, de ha máshol megtudják ezt oldani, akkor itt miért is nem? Mert nem értenek hozzá, és arra fogják, hogy régi a forráskód, vagy mi az öreganyám térde kalácsa?! Sooooo ridiculous. Teljesen mindegy, hogy mennyit panaszkodun…

• Szia! Nem akarok okoskodni, de próbáltad már rendszergazdaként futtatni? Lehet ott van a bibi, hogy a telepítés előtt be volt pipálva a tulajdonságoknál, most meg nem.

• Hey, Hmm.. nem szándékoztam hozzászólni már ehhez a témához, maximum a halloween jegyében (már ha annak nem lesz külön kibeszélője), mégis meg kell tennem. Ha a fejlesztők azt akarták volna, hogy egyéni teljesítményét mutassa a játékosok felett az a kekszi medál, akkor nagy bakot lőttek. Totális káosz pályával ez lehetetlen. Tiszta madmax az egész. Egyéni teljesítményre ez lenne a megoldás: Mindenki mindenki ellen, de csak és kizárólag egy, az egy ellen. Erre pedig teljes mértékben kiváló lett v…

• Night... Nagyon szépen megfogalmaztad, hogy mi a probléma, csak azt sajnálom, hogy az ilyen üzenetek nem jutnak el a játék készítőihez, fejlesztőihez, forgalmazóihoz, vagy ha mégis eljut, akkor a tudatukig nem jut el. Az arénás dolgot szerintem is ki kellene venni, és jól átgondoltan újra betenni. Véleményem szerint így lenne értelme: Szintekre bontva: Lv15-29 --> Olyan jutalmakat rejtő doboz, mely inkább a fejlődésben segíti a kezdőket, illetve egy-két segítő ital Lv30-49 --> Olyan jutalmakat r…

• Nem csak a farkasnak szokott bugolni a lehelete, és kétszer ütni, de még a testi harcosnak is a száguldása... Kár vitatkozni, hogy ki mennyi bónuszt kap az itókától, vagy hogy ki hol üt nagyobbat, mert sose lesz egyenlőség, ez úgy van el ... ahogy kell. Úgyis mindig az fog siránkozni akinek éppen gagyibb lesz valahova a karaktere. Pont.

• Egyetértek! Ez a játék már régen nem arról szól mint régen, hogy ki a legjobb, hogy ki a szerencsésebb... Áttértünk a művészetről a gyártásra, ha úgy tetszik, az alkotásról a tömegtermelésre... Csak az a cél, hogy ki tud többet kisajtolni egy-egy eventből, másokkal mit sem törődve, eltaposva. Ez az igazság. Nem tudni mit hoz a jövő, van-e bármi nagy dobása még a GF Webzen YMIR szentháromságnak? Bár én már nem reménykedem nagy változásban, inkább megpróbálom kiélvezni a hátralévő maradék időt, és…

• Melyik?:)

SiLveRCruShR - - Spam

Haw! Mostani metin2, vagy régi? :ninja: :whistling: