Search Results

Search results 1-20 of 78.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Hogyan kezdjünk egy kari?

Losty - - Tippek & trükkök

Szerintem már van hasonló téma...de hogy ne offoljak : Szerintem (és nem azért, mert én is sura vagyok) ha valaki surát akar főkarinak, akkor nem igen kell mellé farmos karakter. 35ig kihúzni , és megállni , farmolgatni, skilleket erősíteni. Max 40 , akkor már igazán sok lehetőség van. (Map2, sivi, orkok..)

• Fürdővíz gazdaságosság

Losty - - Intellektuális

Quote from Dalvin: “Whitepixie! Érdekesnek találom, hogy te emlegeted az illendő társasági viselkedést aki számára mindenki aki nem ért egyet vele vályúban tisztálkodó igénytelen... és még sorolhatnám. Ezt a viselkedési formát is biztosan valami előkelő illemtan órán szedted össze. A példáid gyerekesek én bántóan túlzók. Olyan szinten mozognak, mintha a húsevőket kannibálokhoz hasonlítanád, mert ha megeszik a csirkét az ugyanolyan mintha embert ennének, vagy a vegetáriánusokat marhákhoz, mert ha…

• Melyik?:)

Losty - - Spam

a párommal szoktunk römizni a lúrkóval meg társasozni, de inkább kártya Kék vagy sárga?

• Fürdővíz gazdaságosság

Losty - - Intellektuális

Érdekes téma. Délelőtt olvastam a hozzászólásokat, most jutottam el odáig, hogy írjak is. Soha nem fürödtem együtt senkivel, lehet mikor kicsi voltam, megtörtént, de emlékeimben nem szerepel. Nem ítélem el, aki így oldja meg a fürdést. Nem gond az, ha valaki másként cselekszik, mint én..más szokások. Ilyen egyszerű. Nem hinném, hogy ezéet valaki igénytelen lenne. Viszont ez egyszer velem történt meg... Kedves exem egyszer csak beállított hozzánk. Ebéd után én voltam a soros a mosogatásban, ő gon…

• Tombola hiba

Losty - - [Hibák/Hibajelentések]

Szerintem ez is a tombola hibához tartozik...nyertem 3 ingyen pörgetést és valami technikai hiba miatt nem engedi lepörgetni...erről tud valaki valamit???

• [Kibeszélő] Halloween event

Losty - - [Általános]

Sziasztok! Komoly mondom, hihetetlen, hogy nektek semmi sem jó...tisztelet a kivételnek. Nem hiszem el, hogy mindenért rinyálni kell. Inkább örüljetek, hogy kaptunk valamit. Egyetlen egyszer is tudnátok örülni valaminek?? On: még nem próbáltam az eventet. Csak meglestem Samet szerintem jó lesz, csak ugye nyakunkon az összevonás

• Még nem tudtam megnézni, mivel nem.frissíti a klienst...folyamatosan hibát dob...de nagyon kíváncsi leszek az új dolgokra...szerintem hetek kérdése és lefrissül valahogy

• Kedves Potroha, már megoldódott a probléma.... irc n segítettek. Egy mappában lévő fájlokat kellet kitörölnöm és újra patchelnem a játékot.

• Kíváncsian várom a fejlesztést... Nem tudom, csak nekem szúrt szemet, hogy mindenki a tábikon van leginkább kiakadva?? Emberek, ébredjetek már...szerintetek anno a playerek hol fejlődtek 99ig?? Biztos lesz valami fejlődési lehetőség , új map vagy valami. Nem kell ezek kiakadni . A játékosok közötti problémák 50%a ezzel megoldódni látszik . A többi újítást nagyon várom

• Vééégre.... ezer hála, köszönet...ezt az egészet imádni fogom Szerdától lesz?

• Sziasztok. Nem tudom, hogy csak nálam van e, de a 90es újmapokon nincsen térképem. Eddig volt...ez hiba vagy valami újítás esetleg? Mert infó nincs róla sehol

• Csodálatos...mondhatom!!! 1 szerver??? Hát eddig sem játszottam túl sokat...eztán meg mégúgyse...komolyan azokat sajnálom, akik megvették az 1000sé s szerverváltót....

• Quote from Pipibilijski: “Quote from Losty: “Quote from Pipibilijski: “Aurigán kék birodalomban van kb 10-15 bolt, Sohanon egész nap egy lélek se. (tapasztalatból mondom)” Mókás vagy Most is televan a piac, pedig suli időszak van. Sohanon 1 metint tudtam lecsapni a.farmosommal...átmentem 90es mapra...ott sem volt jobb a helyzet...mindenki metint akart ütni De hogy ne legyen off...Szerintem Auriga jó szerver! Pont elegendő játékos, kereslet- kínálat kiegyensúlyozott...az árak nem szálltak el” Haz…

• Valóban pegán sokan vannak. Viszont ne felejtsd el, hogy ez az első szerver. Auriga az 5. ...lehet nincs " tele " a piac, de a kereskedelem kielégítő...viszont amit megjegyenék: minden frissi után látok új karikat

• Quote from Pipibilijski: “Aurigán kék birodalomban van kb 10-15 bolt, Sohanon egész nap egy lélek se. (tapasztalatból mondom)” Mókás vagy Most is televan a piac, pedig suli időszak van. Sohanon 1 metint tudtam lecsapni a.farmosommal...átmentem 90es mapra...ott sem volt jobb a helyzet...mindenki metint akart ütni De hogy ne legyen off...Szerintem Auriga jó szerver! Pont elegendő játékos, kereslet- kínálat kiegyensúlyozott...az árak nem szálltak el

• A 2.kliens megnyitása után pörög a kép, akár az egér pöccintésevel is...ez a hiba volt frissi előtt is. Viszont amit észrevettem és borzasztóan bosszant, az az, hogy eltűnt a dropp...mi az, hogy 90es mapon a 100as metinből esik 1 db...azaz egy darab kk+ 3 poti...megjegyzem tolvajkesztyűvel. Hasonló a helyzet sohanon is, mind 55 , mind 65ös metinen...

• Kedves Potroha! Tegnap irc chaten érdeklődtem, hogy menjen e jegyrendszerre, de azt a választ kaptam, hogy mivel tudtok a hibáról, nem kell... Egyik team tag ezt mondja , a másik meg azt...rajtatok kiigazodni...

• Sziasztok! Eddig azt hittem csak nálam van ez a gond, de úgylátszik nem. A 2.kliens ablak hiperérzékeny forgatás esetén. Csapkodtam az egeret az asztalhoz, azt hittem az ragadt be...de nem. Szóval ez nálam is gondot okoz. Továbbá a ma reggeli belépésemnél a következő hibaüzenet fogadott(első kliens) : The game metin2 chrased...nem tudom mi ez...de teljesen újraindítottam a klienst, gf liveot is, és akkor engedett. CSINÁLJATOK VALAMIT!!!:)

• [KIBESZÉLŐ]GM esküvő event

Losty - - [Általános]

Lehet valami extra meglepivel készülnek nekünk a lagzi örömére vagy...nem tudom

• [KIBESZÉLŐ]GM esküvő event

Losty - - [Általános]

Elképzelni nem tudom mi lesz ez...talán 2 GM összeházasodik?? Természetesen nagyon örülök, meg sok boldogságot