Search Results

Search results 1-20 of 45.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Lagg

Babgulyás - - [Segítség/Kérdések]

Quote from erer_1000: “"Hello. A játékhoz ez a specifikáció igen csak nem jó. Az a videó kártya kukába való. A memória elégséges. Részleteket nem írtál valószínűleg okkal nem. Nem akarlak piszkálni, de így összevont szerverekkel ilyen géppel ne csodálkozz, hogy mozogni sem tudsz. " én most majdnem felvágtam az ereimet akkora szakértelem bújt meg itt... lentebb leírtam a játék gépigényét nem tudjuk milyen a videókártyája, ez igaz. de tegyük hozzá hogy 2004-2005 high-end VGA-ja (pl Radeon 1950 CF …

• Lagg

Babgulyás - - [Segítség/Kérdések]

Quote from Kicsisura26: “Sziasztok Olyan kérdésem lenne hogy lesz e valami megoldás a lagg problémára ch1-re szinte képtelenség belépni és mozogni, pedig igen csak jó a gépem ehhez a játékhoz, teszem hozzá nem 5-6 karival akarok bent lenni. Gépről 4x3.5GHz proci 4GB 1600MHz memó 512-es vga 25M net Várható valami javítás ?” Hello. A játékhoz ez a specifikáció igen csak nem jó. Az a videó kártya kukába való. A memória elégséges. Részleteket nem írtál valószínűleg okkal nem. Nem akarlak piszkálni, …

• A team is észleli, garantálom, hogy minden tagnak van játszós karaktere is. De ha nem ordenáré módon írná le a nép, hogy **** akkor még nem is lenne para. De így egy kocsmai parádé az egész thread. Na mindegy.... A frissítés jó bár majd kiforrja magát. Másra nem is egyelőre dísznek tökéletes, már aki dísznek nézi єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ

• Sírjunk még. Sírjatok, ne kíméljétek magatokat. Mintha senki nem tudná, hogy ezt javítani fogják mihamarabb. Úgy sírtok itt, hogy naphosszat a gép előtt meresztitek a hátsót évek óta és most pár napig nem lehet farmolni. Úr Isten mi lesz így a metinnel. 6 év után janika pár napig nem tud farmolni. Az lényegtelen, hogy életét elkockulta, megvakult, elhízott a gép előtt, de most jani nem tud famrolni pár napig, sőt nagyobb sugárdózist kapott a monitortól, mint Csermobilban 86-ban a 4-es reaktor ma…

• Quote from Karamella: “ A kérdés a következő: 6. skillként álcázást vagy alattomos mérget vinnétek inkább? Jelenleg ugyan 75-ön állok, ami azt jelenti, hogy 6 pontot tudok egyikre vagy a másikra tenni. Ahogy elnézem az alattomos méreg ebben a formájában egy igencsak használhatatlan skill, hiszen a sebzése erősen a vicc kategóriát üti, hiába az 5% méreg (6 ponttal). Az álca pedig leírása szerint csak a leshelyet erősíti. Egyenlőre egyáltalán nem foglalkoztat a játék pvp része, viszont később jó l…

• Egy kis segítség kellene...

Babgulyás - - [Informatika]

Ezzel elég sokan szenvednek nem csak te. Köszönhetően az össze szutykolt játéknak. Elég vicces, hogy maximum felbontással és beállításokkal elfutnak 2013-2014es játékok (relatív fogalom, függ monitortól is a felbontás), ez meg elkezdi zabálni a memóriát és amíg tart addig eszik. Nem árt neki internet kapcsolat sem, abból sem 4-5mb-os lehetőleg. Itt olyan ordas hibák vannak amiket normális esetben egy üzemeltető hetek de a lehető leghamarabb megpróbál javítani. Ahogyan azt teszik is más játékokná…

• Szia! Én tolvajkesztyűért jártam át oda két havonta egy alkalommal. Akik rendszeresen oda járnak azokat egyértelmű, hogy üsd le. A sipákolás része meg itt magyar metinen természetes itt mind sipákol, ha valami nem tetszik nekik. Most felteszek egy kérdést neked. Ha te ezeket a sipákolós zombinyuszikat levered szegényebb leszel, rosszabb lesz a napod,kevesebb fizut kapsz? Nem! Akkor meg ezt meg is beszéltük, csapd le és kész. Szabad ember vagy, jogodban áll e szerint cselekedni. Ez egy játék és a…

• Eddig csak bambiról tudtam lehet ez csak karácsonyi event alatt van így.

• Idegesítő player

Babgulyás - - [Általános]

Szia, nem tudsz vele mit csinálni ezért ch-t kell váltani és ha utánad megy az számít blokkolásnak, illetve npc-nél nem tehetné meg. Ez a metin2....

• Volt egy hasonló kérdés. A bambi eszi meg. Nem tudom mekkora távolságból működik, de elég sok holmit rögtön felvesz a bambi anélkül, hogy földet érne.

• Ha elő volt hívva a bambid akkor az ette meg. Elég régóta (pár éve) jelen lévő hiba. Bármi amit kidobsz az a bambié lesz, 9es rabit még nem dobtam el bambi mellett kipróbálni, de italokat igen. A ló potizik? Talán mert csak simán rá lett húzva a kaja nem? Bárki megetetheti bárki lovát, ha ráhúzza a megfelelő ételt ez nem hiba.

• Mágia védelem

Babgulyás - - Sura

A testi harcos 6. skillje 1 pontosan sebez kicsivel kevesebbet mint a 3 irányú p-sen. Kipróbáltam alap karakterre egy p 3 irányú irányonként 2k sebzéssel bír kb. Ez függ attól ki hányas szintű ügyesség def stb. Ugyan arra a karakterre a 6. skill 1 ponttal sebzett 5k-t. Szánalmas. De resurrection sírj még egy kicsit. Fekavértek alapból adják a 20% mágiadefet. Ha a mágikus kasztok akarnak defelni vértbe maximum 15% lehetséges a harcikák ellen. Az meg senkit nem érdekel hogy mágia mellé még mit kel…

• Karácsonyi rendezvény 2014

Az akarná kivenni aki meggondolta magát. Wari, ninja és krit vagy visszatérés vagy egyéb követ rakott 3.-nak és szeretne másikat rakni bele ilyen egyszerű.

Senki nem mondta egy szóval se, hogy te találtad ki. Kérek egy idézetet miszerint bárki állította, hogy te találtad ki. Annyi a lényeg én ezzel nem értek egyet, te ezzel egyet értesz és kész. No és akkor most mi van? Mindenben egyet kell érteni? Nem, erre valók a kibeszélő threadek. Nem történt belőle semmi. Nem te vagy megkövezve, hanem a módszer. Egy szóval nem állítottam rólad, hogy most akkor te aljas és ilyen és olyan alak vagy. Tévedek? Akkor be is fejezhetnénk a vitát. Én nem tudlak téged…

Nem veszem magamra illetve egyértelműen érint engem is. Majd kitalálok rájuk valami megfelelő jelzőt. Lehet ezt a témát nézni több oldalról is. Kicsi/kezdő és szeretne yangot, nincs pénze sé-re és szeretne optolni, stbstb mind megértem. Mikor valaki olyan postol, hogy nyitott több 100 ládát és az aláírásában ott szerepel lvl90+, lvl75+, lvl65+ stb és panaszkodik, hogy ez nagyon car. Na az ciki... Nekem jutott eddig talán 3 lélekkő, 2-3 optrakó, 2 optcserélő, 1 élet gyűmi vagy mifene ad 2k rangot…

Zordia, így igaz. De álljunk meg egy szóra. -Én egy adott viselkedési formát egy adott helyzetben illettem kritikával. Az eventtel kapcsolatos témában, az eventtel kapcsolatos viselkedési formát kritizáltam. A reakció erre attól az egy két visszamaradottól, mégpedig az, hogy "ismerlek ám tudom ám blablabla" és köpködtek nem az eventtel kapcsolatban. Ez a különbség a két véleménynyilvánítás között. Leírtam a véleményem a karaktergyártó emberkékről. Mi volt a reakció, fingja nincs miről csak valam…

Pontosan minden úgy van ahogy leírtad. Nem tudok mit hozzáfűzni, sajnálom és talán mindent megtennék, hogy az a pár ember visszajöjjön ide játszani (2), de nem fognak, meg is értem őket. A maradékból meg ha nem muszáj nem kérek "jahni vok azt ikszdéh király vok". Amikor ilyen gyereket látok lvl100-on fogom a fejem, hogy hogyan képes élni. Csak gyűlnek és gyűlnek és mint a hiénák nevetnek meg IÁ-znak mint a szamarak és ikszdézik mind mert a Jahni az megmondja, én meg megmondom a Jahninak, hogy ny…

ShaoKhan, miért társas játék? Mi az ami ezt társassá teszi, holott a sárkányt egyedül is le lehet verni? Ez nem az a játék mint a többi hasonló mmo ahol tényleg akár 25 fő is kellhet egy boss leöléséhez. Társas... a sárkánysámánokat már maguk húzzák az emberek. Építek egy bármilyen karddal hadonászó karaktert, mellé elindítok egy másik metint és buffolom magam. Tényleg óriási társaság kell hozzá. Másik, azokat aki k itt élik az életük és online egy karakternek szívezgetnek és mondogatják, hogy d…

Bozonkutya, még mindig hazudsz. Engem nem, hogy altair nem ismer, még te sem. Elmondom neked még egyszer maximum a jelen lévők között egyetlen egy ember ismer engem. A többi már abbahagyta. Definiáljam a szónak a fogalmát vagy elég, ha felteszek egy pár kérdést? Hogy iszom a kávét? Iszom egyáltalán kávét? Hány karakterem van? Milyenek és melyik milyen cuccal rendelkezik? Mi az érdeklődési köröm? Soroljam még vagy eljut a sivár tudatodig, hogy közöd nincs hozzám? Én nem dobálózok olyan szavakkal,…

Bozonkutya, látom sem a helyesírás sem az igazmondás nem erősséged. Légyszives bizonyítsd az állításod, miszerint én valaha is 100-ával gyártottam bármilyen event alkalmával karaktert. Jól van ülj le egyes. Map1-es kari vagyok? ja, hogy valaki ki mert mondani dolgokat amik egyeseknek nem estek jól, kérdezd meg, hogy érdekel-e? Akkor sem volt erősséged az írás most sem, de egy két év elteltével nagy fejlődést mutatsz és már csak 9 mondatot nem tudsz helyesen leírni és megfogalmazni a 10ből amit b…