Search Results

Search results 1-20 of 494.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Esetleg egy bugos Steam rising hero pack még beugorhatna az új szerver nyitására. Nem hinném hogy a steam olyan sok új játékost hozna, hogy megérné egy új szerver nyitása. De még a run map miatt sem. Infót kapni róla meg egyenesen szentségtörésnek számít. Utoljára bármit is a sötét sárkányok kiadásakor kaptunk 2013-ban. Az nem most volt.Ráadásul már a fórum költözés óta nem is elérhető még az arhívumban sem. Csak ismételni tudom magam. Nem éri meg elkezdeni ott semmit sem.Ha nem lesz hidra Conti…

• Örülnék az új runnak, de biztos hogy egy percet sem töltök el más szerveren és biztatni sem fogok senkit, hogy menjen. Talán még le is beszélném róla. Majd egyszer valamikor egy távoli galaxisban... Grat a semmire. Night

• Nem támogatom! Teljesen felesleges valamint növeli a konfliktusok számát.

• Jó ötlet. Támogatom. Kell a szín/változatosság a játékba.

• Nekem sem működött. Decemberben még igen meg januárban is.Pontosan úgy mint Hannna-nak. Nem változott semmi a bankom oldaláról. Más fizetési opció nem érdekel és nem is erőltetheti rám senki. Pontosan ismételni tudom az előttem szólókat: HA A GF-nek NEM KELL A PÉNZEM NEM IS KÖLTÖK TÖBBET! Night UI: Ha végül megjavítják mert nem másnál a hiba csak nehéz beismerni, abban az esetben visszarakhatják újra a 30% azoknak akiknek a "Bankja nem működik"

• Játékos kérdez Team válaszol!

Night - - Általános

"Kedves Játékosok! Május 15-én komoly hőhullám érkezik a Metin2-re, magával hozva egy csomó izzasztó rendezvényt:" Mai kiírás "Kedves Játékosok! 2018. május 17-től, 14.00-tól 2018. június 21-ig, 14:00 óráig Május 17-én komoly hőhullám érkezik a Metin2-re, magával hozva egy csomó izzasztó rendezvényt:" Tegnapi Kiírás Az volna a kérdésem hogy a két hirdetmény közül melyik a helyes? Köszönettel Night

• Ne haragudjon meg senki hogy kimondom! Ez HÁNYINGERKELTŐ! Bemegy két vásárló egy boltba mindkettő kenyérért. Majd az egyik elszalad a másikkal kifizettetik amit ellopott? Ez most komoly? Teljes mértékben rosszul van megközelítve. Azt éri el vele az üzemeltető, hogy senki nem fog venni, mert ez tényleg hatalmas és pofátlan áremelés. Mindamellett a csalók még többet fognak csalni, mert hiány lesz a piacokon és még jobban meg fogja érni nekik.Az amúgy is áron felül kínált utalványok még drágábbak l…

• Örülök neki, hogy végre meghallgatásra került a nagyobb karakterek kérése. Kicsit félresiklott az előadásmódja.Csoportos elfoglaltságnak nagyon érdekes és mókás. Nem lehet összehasonlítani azt, amikor egy alacsonyabb szintű metint 30 másodperc alatt elintéz valaki( esetleg 1 perc és nem kell hozzá fullos kiskari) Azzal hogy 4-5 120-as karakternek 5-10 percbe esetleg több időbe kerül leütni 1 db 120-as tojást. A húsvéti event mindig is a mágikus tojás farmolásáról szót. Össze lehet hasonítani az …

• Nem szintre, nem tisztaságra adja a bónuszt hanem osztályra. Mind egy, hányas és mindegy milyen szintű. Akkor is ugyanazt adja, legalább is ezt mondja a videóban.

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Night - - Javaslatok

Kedves Dalvin! Köszönöm gondolataid. Reméltem is, hogy nem csak pozitív hozzászólások érkeznek és lesz módomban elmélkedni másokkal a javaslatról. Először is a Webzen újításairól csak egy kérdést tennék fel: Emlékszel hogy volt e javaslatként?Előfordult a fejlesztés alatt hogy megkérdezzék a közösségeket. érdekelné e a játékos állományt efféle újítás? Én nem emlékszem, de ha lett volna ilyen elnézést kérek a kritikámért. Válaszolva kérdéseidre: 1: A javaslatban kifejtettem, hogy igen sajnos csak…

Night - - Javaslatok

Köszönöm a támogatásokat. Minden felmerülő kérdésre szívesen válaszolok.

Night - - Javaslatok

A Döntő térkép: board.hu.metin2.gameforge.com/…a70ad673e76267cfb0775d303 Döntő térkép: Kisebb mint az első körben.Kevesebb elfoglalható zónával. A harc menet teljesen megegyezik az előző körével. A több ponttal érkező csapat indul 1-pontról a kevesebbel érkező a 2-es pontról. Csatamező=Mészárszék Kinézet: Dc terep. csontvázak, elesettek fegyverzetek, sebesültek, ágyúk, barrikád darabok 1= kezdő első Kinézet:Tábor, folyópart lovak npc-k, sátrak, kordé, sebesültek, kis cölöpfal, néhány torony 1b= …

Night - - Javaslatok

- Javaslat címe: Birodalmi Harc és Céh háborúk! Új pályák és játékmenet. - Javaslat lényege: Mint mindannyian tudjuk a birodalmi harcok jelenleg legfőképpen az ellenfél kezdőhelyének mészárlásáról szólnak. Vannak akik szerint ez egy taktika, vannak akik szerint eléggé erkölcstelen dolog. Egyet tudok érteni mindkét fél álláspontjával. A céhháborúk pedig teljességgel kihalóban vannak. Ezért arra gondoltunk, hogy meg lehetne reformálni ezeket az eseményeket, úgy hogy izgalmasabbak legyenek és több …

• Pontosan! Azt hiszem azután a bejelentés után tűntek el a nevek a "radar"-ról amikor, közölték hogy a tábizásnak véget vetnek.

• Olvasom a hozzászólásokat és szinte mindenkinek igazat tudok adni :).Ezért mondtam az előző hozzászólásban hogy ez a téma nagyon bonyolult lesz. Régóta játszom és sok mindent észrevettem megfigyeltem a játékban. Nem feltétlen az a véleményem hogy elvenni kell a játékosoktól hanem egyenlő esélyeket adni. Értem ezalatt azt, hogy lehetne arányos a yang esés a szörnyek szintjéhez.Javasolták már hogy a nagyobb bossok is adjanak több yangot stb. A barlangban azért érezni kevesebbnek a yangot mert keve…

• Meley barlang bug

Night - - Hibák; Hibajelentések

A boss eltűnéssel rendszeresen találkozunk. Szinte mindegyik eltűnik a csapatból valakinek. Késésekről csak annyit hogy amióta van meley kell vele számolni. Lassan külön ember kell aki az órát nézi hogy tudni lehessen mikor késik mikor nem.Nagyon idegesítő.

• A sárkány farmolása régen és most teljesen más okból történt.Régen ugye a karom és pikkely volt a fő irány, no meg a cipők és akkor még kellett hozzá csapat.Ma már csak és kizárólag a yang szerzésről szól.Olyan javaslattal kell előállni, ami mindenkinek megfelelő lehet.A végső szó úgyis a GF-é lesz.Figyelembe kell venni más országok közösségeit is.A mienk elég kicsi közösség szóval ha nálunk probléma, máshol mekkora gond lehet ez? Én személy szerint a párhuzamosan haladó runokra tenném a voksom.…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Night - - Általános

Az lenne a kérdésem, hogy a csoki és rózsa meddig fog esni a játékban? A kiírásban csak a kezdés szerepel február 7. a befejezés nem. Mindazonáltal kicsit zavarosnak érzem a februári rendezvénykiírásokat.A valentin event alkalmával van kiírva egész havi eseménysorozat de a téli olimpiai rendezvény is kezdődik 14-én, aminek a vége is jelezve lett 26. 14.00 órakor. A valentin esemény is eddig tart? Akkor az egész olimpiai esemény alatt esni fog a medáldarab meg a csoki-rózsa is?

• Változások jegyzéke 18.0

Night - - Általános

Szerintem nem új verzió. Minden ami érkezett kb alapból így kellett volna hogy működjön. Kijavították a hibákat. A ch váltásba nem kellett volna belenyúlni. Nem tudom mi az ok amiért ezt megtették, de biztos vagyok benne hogy ez nem megoldás rá. Felesleges idegeskedésnek tették ki vele a játékosokat. Edit: Mindenkit foglalkoztatnak az eventek és egyéb rendezvények. Kíváncsi vagyok. Mindenesetre amit mindig hiányolok(nem egyedül vagyok vele) az a részletes tájékoztatás. Példának fel tudnám hozni …

• "Valentin napi" event

Night - - [Általános]

Vártam hátha lesz valami. Elolvastam és már nem várom.