Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Érdemes kitekinteni más nemzetek fórumaira is, érdekes véleményeket olvashattok azokban is.

• Quote from Traxdata: “csak mert discordia halott kell az uj sé töltési lehetőség ” Ez nem csak a mi országunkra vonatkozó hír, minden közösségben van.

• Quote from Szeder: “Inkább az érdekelne egyszer csak bekerül ez a dolog a már meglévő szerverekre is ? ” Quote from Darcoon: “Exkluzív új kihívás • A "Hajó megvédése" kihívás (run) kezdetben csak az új szerveren lesz elérhető.Küzdjétek le a csúszós tengeri szörnyek hullámait és a Hidra támadását egy úton levő hajó fedélzetén! Vajon melyik fél kerül ki győztesként a tengeri ütközetből? A további részletek egy külön hirdetményben találhatók. • A nemzet hősei: amint legyőztétek a Hidrát, a kihívás …

• Egyedi szerver exkluzív tartalommal! Hajó megvédése kihívás – kizárólag az új szerveren! a hír adott, lehet elmélkedni.

• Quote from Hannna: “Szóval, most ha nem haragszik senki, nem nyitok új jegyet ” Mod megjegyzés: Pedig jó lenne, ha minél többen nyitnátok jegyet azokkal az információkkal, amit @Miren kért. Nem véletlen tette meg a kérést. Abba is gondolj bele, ha csak legyintetek, hogy na ez már nem jó, és áttérek másik fizetésre, de nem jelzitek, akkor valószínűleg (mert hogy a felhasználót sem érdekli) nem fognak érdemben foglalkozni ezzel a dologgal. Hiszen ha nincs jelzés (jelenleg egy újra kért információ)…

• Férfiak vs. Nők

dreamy - - Spam

70. Árva fiú, jöjj vissza, hová sietsz, mondd hová?

• Retro Metin2

dreamy - - Javaslatok

Nem realizálható ötletek Ennek értelmében zártam. Dreamy

• Témanyitó kérésére zártam. Dreamy

• Hát, látszik, hogy a tojáshéj a fenekeden Régen bizony sokszor beszélgettünk úgy (a kezdetekkor), hogy csomóval De rég is volt No de.. bizonyára kivitelezhető, láttam én is olyan videókat , ahol 3 biri írása látszik, illetve még a színe is más, de gyanítom ott igazán a nyelvtanulásnak nincs jelentősége, de ebben nem vagyok jártas. Még mindig a nem támogatom fele hajlok.

• Quote from AkiNemVak: “"a top10" 740 pontos kap és aki ugyanúgy 740 pontos de nem került be a top10be vele mert nem fér oda azzal mi lesz ? ” Amiről te beszélsz, az a Helyezések: legjobb eredmény. board.hu.metin2.gameforge.com/…b5861376badf4d8dd31d6288a de nem e szerint adják a főnyereményt. Hanem: helyezések: teljes pontszám. board.hu.metin2.gameforge.com/…b5861376badf4d8dd31d6288a

• Aki nem érti a nyelveket mit látna? Üres, vagy krikszkrakszos sorokat? Nem elég nekünk egy birodalom agyzsibbasztását olvasni, kell nekünk még 2? És ha úgy érted, hogy a hívót mindenki értse, akkor miért is kellene utána, hogy pm-ben vagy normálban meg kelljen a nyelvgyűrű használata v. kitanult nyelv? (akkor már az se legyen - bár ezt meg nem törlik el, mert részben tárgypiacos dologról van szó) Egyelőre tartózkodok, de a nem támogatom fele hajlok.

• Játékos kérdez Team válaszol!

dreamy - - Általános

Quote from Nuttika: “A fórum költözéssel kapcsolatban érdeklődnék, hogy ugye nem olyan nemzetközi borzadáj lesz, mint a bitefight fórumával, hanem csak tényleg szerver váltás? ” Szia! Csak a szerver költözik, mi nem borzadájulunk. (Hidden Content)

• Quote from Crackreptile: “Paypal-el sikerült. Az angol fórumon találtam egy február 26-án közzétett bejegyzést, miszerint a bankkártyás fizetés átmenetileg nem elérhető. Gondolom azóta ezt még nem orvosolták. Itt is közzé lett ez téve? Csak én nem találtam? ” Szia! Az a hír itt is kinn volt, az egy több mint 2 éve íródott hír: board.en.metin2.gameforge.com/…emporarily-not-available/ Probléma a bankkártyás szolgáltatással Akkor valóban nem volt elérhető ez az opció egy ideig. A fizetéssel kapcsol…

• Tőr vs testi

dreamy - - Nindzsa

Mod megjegyzés: Ne menjünk át személyes vitába, és offba Köszönöm! Dreamy

• Kiadási jegyzék - 18.2 a 18.2 verzió részleteit is ebben a témában lehet kibeszélni

• youtube.com/watch?v=1VipeI6UgvQ Vossi hivatalos videója a kártyajátékról.

• Mr & Mrs Metin2

dreamy - - Versenyek

A versenyre egy érvényes jelentkezés érkezett, pár kategóriában. Sajnos nem voltatok eléggé bátrak, pedig egyéb platformokon simán felvállaljátok magatokat Reméltük, hogy itt is, hiszen itt a többség ugyanúgy ismeretlen maradt volna a nagyközönség előtt. No de talán majd jövőre. Rendhagyó győztes hírdetés lesz, szavazás nélkül. Mert igen, a bátor pár megkapja a főnyereményt szavazás nélkül és annak ellenére is, hogy nem volt több nevezés! Íme ők azok: board.hu.metin2.gameforge.com/…b5861376badf4…

• Új kártyajáték, nagyszerű díjak, izgalmas rendezvények! Itt lehet kibeszélni a legújabb hírt.

dreamy - - Általános

A csapat felépítését itt találod meg: Csapat Felépítése Amennyiben problémád van a moderátorok munkájával a Jegyrendszerben jelezheted.

dreamy - - Általános

Quote from Hannna: “A kérdés az lenne,hogy lehetne-e figyelembe venni a havi eventek tervezésénél, hogy esetleg ne napközben legyen munkaidőben? ” A nem helyi rendezésű eventek időpontjai minden közösségben ugyanazok. A helyi eventek (pl bányász event) időpontja az, amit a helyi game team dönt el. Úgy gondolom, olyan időpont , ami mindenkinek jó sose lesz. A helyi rendezésű eventek azért általában a normál munkaidő után szoktak lenni.