Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kiadási jegyzék - 18.2 a 18.2 verzió részleteit is ebben a témában lehet kibeszélni

• youtube.com/watch?v=1VipeI6UgvQ Vossi hivatalos videója a kártyajátékról.

• Mr & Mrs Metin2

dreamy - - Versenyek

A versenyre egy érvényes jelentkezés érkezett, pár kategóriában. Sajnos nem voltatok eléggé bátrak, pedig egyéb platformokon simán felvállaljátok magatokat Reméltük, hogy itt is, hiszen itt a többség ugyanúgy ismeretlen maradt volna a nagyközönség előtt. No de talán majd jövőre. Rendhagyó győztes hírdetés lesz, szavazás nélkül. Mert igen, a bátor pár megkapja a főnyereményt szavazás nélkül és annak ellenére is, hogy nem volt több nevezés! Íme ők azok: board.hu.metin2.gameforge.com/…8f26f124a46f4…

• Új kártyajáték, nagyszerű díjak, izgalmas rendezvények! Itt lehet kibeszélni a legújabb hírt.

• Játékos kérdez Team válaszol!

dreamy - - Általános

A csapat felépítését itt találod meg: Csapat Felépítése Amennyiben problémád van a moderátorok munkájával a Jegyrendszerben jelezheted.

• Játékos kérdez Team válaszol!

dreamy - - Általános

Quote from Hannna: “A kérdés az lenne,hogy lehetne-e figyelembe venni a havi eventek tervezésénél, hogy esetleg ne napközben legyen munkaidőben? ” A nem helyi rendezésű eventek időpontjai minden közösségben ugyanazok. A helyi eventek (pl bányász event) időpontja az, amit a helyi game team dönt el. Úgy gondolom, olyan időpont , ami mindenkinek jó sose lesz. A helyi rendezésű eventek azért általában a normál munkaidő után szoktak lenni.

• Összevonás

dreamy - - Általános

2015. októberében vonták össze a magyar szervereket. Szerverösszevonás: A dátum eldőlt! Quote from Exista: “Sziasztok! Nekem a következő kérdés jutott eszembe: Ha Discordián túl kevés lenne a játékos, mi történne a szerverrel? Elhalódna, bezárnák, vagy x idő után összevonnák valamivel? Ha igen, mivel? Bizakodó vagyok, de azért aggodalom van bennem. Köszönöm a választ! ” Quote from Dalvin: “Discordia szerver játékosszáma nagyon szépen alakul, így ez a kérdés nem aktuális és pontos válasz sincs rá…

• Quote from Opahm: “csak azt,hogy nincs hiba. ” Ez szerintem sem hiba, ezt valószínűleg a csalók miatt csinálták így (ez a magán véleményem)

• És a viszonylag új accountokkal nem is láthatóak az utik. board.hu.metin2.gameforge.com/…8f26f124a46f47895ac192f86

• Akik vettek utalványt, számoltak azzal, hogy esetleg nem tudják majd eladni. De eddig mi is történt. A legkisebb címleteket (50,100) leszámítva, nem volt gond, hisz ha vettél, és nem vitték el, kaptál érte közel ugyanannyi sét, ha visszaváltottad. Sőt azt mondom még a kis címletek is a belefér kategória volt. Mostmár ez rizikós. Hiszen, akárhogy is számoljuk, ha veszel, és nem tudod eladni akkor buksz. Nem kicsit, nagyot. (és persze nem az fog bukni, aki halom-tonnaszám vásárolja fel- hisz az rö…

• Én mégjobban sarkallatosítanám @Szeder mondandóját. (és teljes mértékben egyet értek minden szavával!!!!) Az a szégyen, hogy van aki hajlandó eladni RÉGI áron pl egy 500-as utalványt (500 millióért). Komolyan mondom, vicc amit leművelnek a játékosok. Hát senki nem gondolkodik? 700 séért megvesz valaki valamit és képes eladni 500-ba? Gondolkodjatok már emberek!

• Quote from Amiran: “Ne gyártsunk összeesküvés elméleteket? ” tehát mégegyszer leírom : mindenki más ugyanazt kapta mint mi... (tehát nem kell a kis országokkal jönni, meg hogy azokat akarják kicsinálni ) Meg a politikai dolgot sem, hisz egyrészt NEM politizálunk a fórumon, másrészt az az érv is megdőlt, mivel CSAK a törökök... Erre értettem.... És nem ellenetek emeltem hangot.... mint ahogy ti se, én se látom ezt jó és fair dolognak... sőt... de ezt a dolgot ne a magyarokra, és a magyar szerverr…

• Quote from Nuttika: “Én semmi esetre sem akarok politikát látni a dologban, de érdemes lenne elgondolkozni, hogy mi magyarok vagyunk, a GF-et pedig németek üzemeltetik. .... ” Quote from Amiran: “Ez az első lépés gondolom arra hogy a kis országok elhúzzanak a francba? ” Azért ne gyártsunk mindjárt összeesküvés elméleteket. Ha jól tudom, a törökökön kívül MINDENKI azt kapta amit mi....

• Quote from Traxdata: “mert ha nincs benne magikus nyilvan olcsobb lesz a ládi ” nos... mint játékos Ezüst ládákkal nincs baj, meg lehet különböztetni, ahogy Sperber írta. Mivel sokan észre se veszik, így az ára ugyanaz, holott talán ennek az "újnak" kisebb az értéke. Bár 2 fajta medál lehet benne... Nekem aggályaim az arannyal vannak. Ott nincs különbség kinézetre (leírásában). Ez nem fair. Nagyon nem. Hisz egy semmitmondó aranyért ki adna a jelenlegi piaci áron 70-80 milliót? (hisz nincs benne …

• Céh problémák

dreamy - - Hibák; Hibajelentések

Céhbank újra-aktiválás A témát még hagyom nyitva, amennyiben fennáll az első hsz-ból valamelyik hiba még, kérlek jelezzétek. Köszi. Dreamy

• Visszatér az Okey-event a hír adott, és még mielőtt más témákban jelenik meg, mert nem nyitott senki threadet, itt lehet kivesézni.

• A hír adott: SÉ utalvány ár módosítás itt lehet kibeszélni. Első vélemény egy másik threadből: Quote from Nuttika: “ Ugye a GF nem hiszi el, hogy a userek komolyan becopikázzák, hogy a csalások, és nem a nagy számú kereslet miatt toltak be ekkora POFÁTLAN mértékű áremelést. Avagy minél több hasznot próbálnak kisajtolni.... ” (Hidden Content)

• Mr & Mrs Metin2

dreamy - - Versenyek

Kedves Fórumlakók, kedves Játékosok! Egy eddig a metin2.hu-n meg nem hirdetett versenyre invitálunk most benneteket! Amire szükségetek van hozzá, az a bátorság És hogy mi ez a verseny? Egy szépségverseny. Kategóriák: 1. női 2. férfi 3. pár Nincs más teendőtök - ha éreztek magatokban kellő bátorságot - csak annyi, hogy az events@metin2.hu email címre elküldjétek a fotótokat. Ha nem szeretnétek , hogy kiderüljön kit rejt a kép, ez miatt nem kell aggódnotok! A verseny anoním a nagyközönség számára,…

• Mr & Mrs Metin2 - kibeszélő

dreamy - - Versenyek

Itt lehet kibeszélni legújabb versenyünket Mr & Mrs Metin2

• Változások jegyzéke 18.1 Postaláda GYÍK olvasható a fentebbi linken.