Search Results

Search results 1-20 of 44.

• Quote from dreamy: “Quote from yello70: “Ebből arra a következtetésre jutottam hogy, dreamy-nél egy nappal előbb jár a Metin ” nem , nem, csak én aznap, mikor bekerült, kinyitottam az elsőt, ma már a 3. jött, ma nem babiloni volt, hanem mint első nap, nagy kék, meg ilyenek remélem akkor minden páros nap kapunk meglepit ” Ezek szerint Te már első nap tudomást szereztél erről az előre nem kihirdetett eventről. Nem merült fel benned, hogy ki kellene hirdetni valamilyen formában? Lehet neked nincs k…

• Quote from dreamy: “Quote from yello70: “Egyébként hol volt ez az event kiírva? Például Dreamy honnan tudtad meg? ” Egyszerűen megnyitottam a tárgypiacot, és megláttam. ” Köszi a gyors választ. Kaphatnék az első kérdésre is választ? (nem muszáj tőled....bárkitől jöhet). Quote from Kreativ: “Köszönöm. De azt nem írja hogy a nyúl meddig lesz bent. Vagy az is holnap 14:00ig? ” Sajna úgy emlékszem a nyúl eltűnésének ideje nem volt sosem egyértelműen kiírva......vagyis talán egyszer, de akkor sem a k…

• Quote from dreamy: “Quote from yello70: “az utolsó meglepi láda nekem már össze se jöhet??? ” hát, ebben nem vagyok kompetens de... (csak személyes tipp) 9.éig írja a húsvétit. Elvileg nekem 8-án nyílik az utolsó, neked 9-én. Szóval sztem meglesz. Esetleg majd valaki aki ebben illetékes bizonyára megmondja, hogy hogy is van ez. ” Üdv Mindenki! Hát.....illetékes nem mondta meg....de ma megkaptam a választ illetékes nélkül is.....korán keltem, hogy meló előtt még kinyissam az utolsó ládát mert dél…

• ...értem....akkor Én vagyok lemaradva 1 nappal....akkor az utolsó meglepi láda nekem már össze se jöhet???

• Üdv Mindenkinek! Ma minden 2-es sorszámú meglepetés ládából babiloni kincs bújt elő Ebből arra a következtetésre jutottam hogy, dreamy-nél egy nappal előbb jár a Metin Egy accon most nyitottam az első meglepi ládát...ott nem is adott babilonit.

• Üdv Mindenki! Hát itt is van káosz... A Húsvéti hűségbónuszban a láda lehetséges tartalma nem írja a Finom kelmét....mégis azt írja hogy azt kaptam. Ilyen alapon akkor akár 15 össze rakhatatlan ércet is adhat??? Ellenőrizni sem tudom mert nem tudom hány darab finom kelme volt a tárgypiac raktáramban. A t-piac raktár rendezése "új"-ra van állítva, de nem finom kelme van legelöl....lehet nem is kaptam meg....vagy esetleg később jelenik meg. U.I.: 5 accból csak 1 kapott babiloni kincset...

• Üdv mindenki! Quote from Csizkov: “A tojásokért szintfüggő a jutalom: metin2wiki.eu/index.php/Osterhase Nem tudom alkinál honnan veszitek ezeket a százalékokat ahány videót láttam mindenhol ugyanazok a fix bónuszok voltak még full kiváló alkisornál is... ” Most több videót átnézve azt kell mondjam igazad van. A bónuszok fix értékek. Csak az a lényeg: 1- 6 alkímia legyen felszerelve az "Ég" vagy a "Föld" körbe 2- ritkánál rosszabb ne legyen a 6 között 3- be kell kapcsolva legyen (Aktiválás) U.i.:…

• Szamika! Természetesen függ a tisztaságtól......hiszen mennél tisztább (+6) annál nagyobb a tulajdonság mértéke. Ergo nagyobb érték százaléka is nagyobb lesz.

• Üdv mindenkinek! Én a következőket állapítottam meg a fenti videóból alkímia ügyben: - 2 sor (szett) alkímián mutatja be a szett-bónuszt - 1 sor ezekből áll: 5db legendás-kiváló-szint+6 és 1db legendás-matt-szint+4 - 2 sor ezekből áll: 6db legendás-matt-szint+4 - az első sorozat aktiválásakor megkapja a szett-bónuszt mivel mind azonos osztály (legándás) beli. A bónusz mértéke az alkímia bónusza mellett látható zárójelben. Itt a bónusz minden alkímiákban szereplő tulajdonság 8%-a kerekítve matema…

• Üdv Mindenkinek. Támogatom. Mivel még jelenleg is nagyon hiányos a tájékoztatás a pet skillek terén. Ha már vettük a fáradtságot és saját bőrünkön kitapasztaltuk, hogy nem úgy van valami ahogy elképzeltük legalább kapjunk újabb lehetőséget. De ne egy újabb pet felnevelésével. Már a karakter skilleknél is rájötek erre... és már lehet skilleket váltani.

• Üdv Mindenki! Ha nem is mindig, de sokszor csinálnám. Támogatom.

• Üdv Mindenki! Zseni vagy! Támogatom.

• Üdv Mindenki! .... újabb infó !? Most már tudom mikortól lesz az amiről nem tudok semmit hivatalosan. Ha új játékosok szerzése a cél, az remek. De figyelem ez visszafelé is igaz. Aki idáig nem vette a fáradtságot más játék keresésére az lehet most már megteszi hiszen oda dugják az orra alá. Traxdata a mondata után ":D"-tett ezért nem is háborodok fel a megjegyzésén (ha nem tett volna, akkor sem)! Ne ezen kezdjünk már el lovagolni.... Maradjunk ennél : mire jó a STEAM, mi lesz az előnye azon kívü…

• Üdv Mindenki! Ezekre a kérdésekre miért nekünk játékosoknak kell megadni a választ? Nem lehetett volna már a játékszervezőktől ilyen irányú tájékoztatást kapni? Amit hivatalosan közzétettek eddig nulla. Megnéztem mi van a linken.... biztos velem van a gond de nekem nem sok infó jött le onnan.

• Szörnykártya

yello70 - - [Javaslatok]

Üdv Mindenki! A szörnykártya-rendszer szerintem is értelmetlen a mostani verzióban ugyanúgy ahogy az alkímia-rendszer első változata volt. Le kellene ültetni a géphez azt aki így kitalálta....szerintem Ő maga is rájönne pár nap múlva, hogy ez büntetésnek jó de játék élvezetre nem. Támogatom.

• Tojás vadászat

yello70 - - [Versenyek]

Nincs problémám. De az eredeti kiírás szerint úgy értelmeztem az a lényeg, hogy naponta maximum nyolc tojás. Ezért ha Én akarom a legtöbb tojit megkeresni, akkor nem hagyhatok ki napot, mert akkor azokat már nem látom többet. Végül is ez jelentené a versenyt. És amikor több mint nyolcat találtam biztos voltam benne, hogy Én értek félre valamit (természetesen) ezért érdeklődtem. Ninnalany válaszát köszönöm, így már értem miért lehet többet is találni mint max 8. U.i.: Egy kérdés: A tojásokat tart…

• Tojás vadászat

yello70 - - [Versenyek]

És úgy gondolod (gondoljátok), hogy a 20 tojásból nekünk kell kiválogatni melyik a régi és melyik a friss? -Rakjuk vízbe? Ami lemerül az a friss, vagy hogy? -Csak ki kellene vennetek azt ami már nem vesz részt a játékban.... -Vagy a harmadik lehetőség, hogy küldöm minden nap amit találok és Ti csak azt fogadjátok el belőlük ami friss.

• Tojás vadászat

yello70 - - [Versenyek]

Quote from dreamy: “1. Amit egy nap kiteszünk, az max 8 tojás, ám nem biztos , hogy aznapi a post, amibe bekerül. 2. Bárhová. 3. Megválaszolva az előző válasszal. ” 1. Ma is biztos csak max 8 tojást raktatok? 22:29-kor ennek majd duplája volt fent fórumon.

• Tojás vadászat

yello70 - - [Versenyek]

Tifa! Látom a tojásod (hm, pedig te lány vagy...)

• Tojás vadászat

yello70 - - [Versenyek]

Üdv Tifa! Itt a 9-es hozzászólásodnál sem látszik tojás, ha egyáltalán az akart lenni... dreamy 8-as hozzászólásánál látszik...