Search Results

Search results 1-20 of 220.

• Quote from Szamika: “Sziasztok! Nekem csupán annyi lenne a kérdésem, hogy a 18.2 frissítéssel jött-e be, hogy Thrymre már csak max 5 fő mehet be? Ha igen, akkor az eventen kívüli leírást a változásokról, hiba javitásokról hol lehet megtalálni. Vagy ez hiba, és javítva lesz? És vannak-e további változások amik vonatkoznak-e mondjuk a razadorra, nemerére, meleyre? Mert tájékoztatást a Thrymmel kapcsolatban sem kaptunk. Mint ahogy a boldog óráról sem, ami nagyon csípi a szemem.... Áthelyeztem. Drea…

• Kiváncsian várom bár reményt nem fűzök hozzá sokat de azért az hal meg utoljára. Erről a kártya játékról tud valaki valamit?

• Igazából a tp+villámot ki is zárhatod, hiszen a wp-nek ütnie kell méghozzá nagyot hogy a penge azt adja ami a feladata. Minél több ütőerő kell ahhoz hogy a penge minél több tp-t szívjon, onnantól pedig maximum az ájulás tud megállítani. A mennyei füles is csak azért opció mert későbbiekben van olyan hely ahol a cuccokat cserélgetve akár 100+ támadó értéket is tudsz kihozni. A lényeg. Azt vedd meg ami számodra előnyösebb, de számold bele hogy 95 után váltanod kell egy szeles karosra. Bár én a sze…

• WP Penge

Amiran - - Javaslatok

Nem támogatom. Kétszer megnyomva egy adott billentyűzet gombal ki és be lehet azonnal kapcsolni így nem jár le soha. Egyébként addig tart a P penge körülbelül mint a P vértezés.

• Igazából csak a nyilvánvaló hülyének nézés ami zavarja a játékosokat. 1 nap maradt hogy felvegyétek a ládákat stb... Ehhez képest még most is bent van például az asztal. Egyszer várnék már egy rendes tökös hozzászólást is hogy : Igen a GF ******, igazatok van nem így kellet volna. Sose lesz. Figyelmeztetve. Yareniel

• Köszönjük szépen az eventett, tökéletesen bemutatja a GF hogy miért nem kell itt játszani

• Quote from Traxdata: “sziasztok wpnek melyik karos a legjobb? ugy értem vagy f aranyat választok tp veszteséggel vagy ébenfa inkább tp+tp veszteség? ébenfa még ad tp visszaállitást de nemt tudom mennyire jó az vagy kell-e ha van mellette 10-20% tp szivás meg még amit penge ad vagy talán még 1 mennyei? csak azt drágállom kicsit másik kérdés ha már tp visszaállitás akkor mennyei nyaki vagy lk nyaki? ha már itt tartunk akkor inkább ébenfüli vagy mennyei? 12k tp meglenne ébenfüli nélkül is csak hogy…

• SD3-ban a legjobb a HF droopja, viszont oda nem elég hogy van egy karid ami bírja, oda kell mellé valaki aki eszméletlen erős pvp kari. Akiket ismerek mind úgy farmolnak egy farmos egy pvp-s.

• Quote from dreamy: “Quote from Nuttika: “Én semmi esetre sem akarok politikát látni a dologban, de érdemes lenne elgondolkozni, hogy mi magyarok vagyunk, a GF-et pedig németek üzemeltetik. .... ” Quote from Amiran: “Ez az első lépés gondolom arra hogy a kis országok elhúzzanak a francba? ” Azért ne gyártsunk mindjárt összeesküvés elméleteket. Ha jól tudom, a törökökön kívül MINDENKI azt kapta amit mi.... ” Ne gyártsunk összeesküvés elméleteket? Dreamy ha a sé uti fele áron kerülne be mennyire gy…

• Szóval akkor most tisztázva a dolog mi kaptunk egy lebutított kalap ürüléket, míg a Török tesók megkapták azt amit régen? Ez az első lépés gondolom arra hogy a kis országok elhúzzanak a francba? Kiváncsian várom mi lesz a következő, esetleg itt be lehetne vezetni hogy 1 sikeres kk-hoz kettő könyv kell vagy hogy itt az exp gyűrű csak 25% adjon. Pofátlanság az egész most már, az pedig hogy a Team nem nyilatkozik semmit ez ügyben elég egyértelmű. Quote from dreamy: “Quote from Traxdata: “mert ha ni…

• Igazából meg sem lepődök már azon amit a GF csinál. Így még nagyobb szakadékot hoznak létre a fizető és a nem fizető játékosok között, aztán majd csodálkoznak rajta amikor senki nem fog játszani. Azt pedig hogy valaki kihasználta a hibájukat ne a nem vétkes embereken kellene leverni, de ugye ez a GF ahol beraknak egy mappot 20-120 között és 100 alatt nagyjából érvényesülni sem lehet rajta

• Quote from dreamy: “Quote from yello70: “Kaphatnék az első kérdésre is választ? (nem muszáj tőled....bárkitől jöhet). ” Itt a fórumon nem volt kiírva.Egyszerűen jókor néztek tárgypiacot, akik első nap észrevették. Amúgy kékeknél (most mondták), hívóba is irkálták, hogy ingyen láda van. ” Érdekes mert én semmilyen ingyen ládát nem láttam. update. Azt pedig felettébb bunkósságnak tartom hogy minden amit az idei Babilonból nyitottam azonnal a tárgy rakimba került. Jó lett volna tájékoztatni erről m…

• Quote from Nuttika: “Quote from Amiran: “Quote from Nuttika: “Szerk.: Amúgy a map1-es lvl 18-as karimnak is kicsit küzdenie kellett a 20-as tojással, pedig +9-es +4 mob köves lvl 15-ös fegyója van (erre büszke leszek, első fegyver volt, amit sikerült kikovácsolni és kövezni is) és 18-as +9-es vértje, m8 aurája. Ha jól rémlik, 2x buffoltam, szóval több volt, mint 3 perc... Igaz nem tagadom, nem hátassal nyomult, nagyon régen ütöttem már vele hátast, tekintve, hogy csak olvasni lépek fel rá, meg n…

• Quote from Szeder: “Senkit nem akarok rábeszélni a nagy tojásokra Vagyunk egy páran akik szívesen elszórakozunk velük. Thrym se egyszemélyes móka és azért a ládákból se jön túl gyakran kemény szíj . Persze akkor kevés is lenne a nagy tojás ha olyan egyszerű lenne , mint a kicsi tojás metinek. Viszont se erdőben , se ochao templomban nem tapasztaltam olyat , hogy valaki beleüt a tojásba amig elviszed a belőle kijövő bossokat és levered a falnál . Lehet , hogy mégiscsak kialakul valami játék kultú…

• Quote from Szeder: “Nos valóban kissé keményre sikeredtek a nagy tojik, de legalább vannak Igen csoportban érdemes ütni, de legalább ketten, viszont azért lássuk be a végén igencsak látványos a dropp. Az ugyan igaz hogy 1 db tojás vagy az se , de azért mellette kemény szíj, dioxid, tekik, rengeteg sötétség láda, petkaja és még elvileg a küldim is meglehetne a polyphemosokból Nekem és még párunknak tetszik, igen lehetne azért kevesebb a nagy boss benne, de igazából nem is a számuk a baj, hanem az…

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Amiran - - Javaslatok

Engem nem igazán érint, viszont egyértelműen támogatok minden olyan javaslatot ami lendítene a játék holtpontján. Támogatom egyértelműen!

• Quote from Elphame: “Quote from Szeder: “Nem nagyon járok sárkányozni, de azt tartanám célszerűnek ami a többi nagyobb bossnál is van, hogy párhuzamosan lehessen bemenni, esetleg nagyobb szünetekkel, mint például Thrym. Esetleg még létszám korlátot is beraknék , hogy ne egy-két ember mókája legyen, vagy ha mégis akkor legalább több kulcsot kelljen használnia . ” Én addig mennék el, hogy nem is kellene gondolkodni ezen az egészen, ha a sárkány nem droppolna annyi yangot... De Szeder jól összeszed…

• Quote from Chaoseater: “Sziasztok! Valaki tudja, hogy az uj zodiákus sura kardok jók e vagy kuka, mint a többi sura fegyó?? ” Szia! Elvileg ugyanazt tudja mint a harcos zodi fegyó.

• Változások jegyzéke 18.0

Amiran - - Általános

Quote from fincs: “Quote from Gwener: “Lassan eljutunk oda, hogy csak olyan változtatás lesz, ami nekünk hátrányos. A GF üzletpolitikája kezd félresiklani. Lejártak a petek, lejárnak a jelmezek is holnap-holnapután. A Tárgy piacra mégis az ócskaságokat rakják be folyamatosan. Pár nap múlva alaposan meg fog csappanni a játékosok száma. De hajrá GF üzletpolitika, vágjátok csak magatok alatt a fát. ” Szia!Nincs az üzletpolitikával semmi baj,akinek ennyire szüksége van pette az jó előre megvesz pár …

• DC - Az Ördög katakombája

Amiran - - Általános

A matekom helyes mert a tag 600m/nap/karit írt. Elfelejted hogy amikor még nem volt DC farm nem is volt ennyire anyagias a játék, én speciel két éve jöttem vissza játszani és akkor már javában farmoltak dc-ben hátul, csak az a bizonyos banda nem volt bent akik közölték hogy az övék a map. Nagyon sokáig békésen meg voltak bent az emberek csak hát ugye jött a kapzsiság. Egyébként pont ez a piaci morál miatt van az hogy jönnek az újítások majd sírnak a kisebb szintűek hogy a nagyok rongyá verték ők…