Search Results

Search results 1-20 of 421.

• Quote from Amiran: “mindig egyedül járunk kettesben, ” Ezt nem tudom értelmezni :PPP S együtt is mentek kétfelé? Na viccet félretéve, amúgy igazatok van, elég fura, hogy bizonyos részleteket elfelejtenek közölni velünk. Vajon hol akad el a dolog? A másik, nem akarják ezt a kártya droppot kicsit növelni esetleg? Most már kezd a blődség kategóriába menni a dolog: Ha nem esik a kártya vedd meg tárgypiacról, de ahhoz írj jegyrendszerbe mert az agyon ajnározott steam-es verziót kijátszották a 12 éves…

• Quote from ShaoKahn: “Úgy látom még mindig romlik a helyzet Haszontalan újítások... lebutított húsvét event (?) tele tárgypiacos ajánlatokkal... Mindent elárul erről az egészről, hogy két olyan téma van itt is összevonva, ami pár évvel ezelőtt külön külön is több oldalas kibeszélőként megállta volna a helyét... Na most pont ennyit ér egy újítás és egy event... (Ne alkossak előre véleményt, mert hátha jó lesz?) Ugyan már.... Postaláda... ez most komoly? Ez fejlesztés? Az alkímiáról meg hány tárgy…

• Úgy látom még mindig romlik a helyzet Haszontalan újítások... lebutított húsvét event (?) tele tárgypiacos ajánlatokkal... Mindent elárul erről az egészről, hogy két olyan téma van itt is összevonva, ami pár évvel ezelőtt külön külön is több oldalas kibeszélőként megállta volna a helyét... Na most pont ennyit ér egy újítás és egy event... (Ne alkossak előre véleményt, mert hátha jó lesz?) Ugyan már.... Postaláda... ez most komoly? Ez fejlesztés? Az alkímiáról meg hány tárgypiacos bőrt akarnak le…

• "Valentin napi" event

ShaoKahn - - [Általános]

Ez is csak egy újabb tárgypiacos akció, amit pofátlanul eventnek csúfolnak... Kár is a szóért... szánalmas. Pont. A külön rendezvények kenterbe verik a GF-es központi ótvar eseményt...

• Quote from Wen: “Pont tőled nem vártam volna azt a nyalikát amit most is csinálsz. Reagáltam, de nem kellett volna... NEKEM EZ ANNYIRA SZÁNALMAS !!!!!!!!!!!!!!!!!! ” Azt szokták mondani, hogy veszíteni tudni kell, emelt fővel is... Te meg olyan gyerekes hisztit levágtál, hogy ihaj... amire a team gyorsan neked szavazott, mint kedvencük... Mindamellett én tényekkel és észérvekkel cáfoltam meg a feszültségtől duzzadó szavaidat, amire neked kizárólag a személyeskedés tudott lenni a reakciód... Sajn…

• Quote from Hurri: “Léteznek-e egyáltalán ezek a különleges halak amiket állítólag magas szintű bottal kilehet fogni? Egyáltalán bent vannak ezek a játékban, valaki fogott már, vagy akadt a horgára? ” Igen léteznek, magasabb bottal nagyobb esélyed van, hogy egy ritka halat fogja (vagy horgászkönyvvel) Bár az én tapasztalataim azt mutatják, hogy a nagyobb botnak vacakabb a fogási rátája... Szóval én +2-es botot eventkor eldobok már és veszek egy 0-sat

• Quote from Wen: “ITT NEM A VERSEK VANNAK MEGÍTÉLVE, HANEM A MEGÍRÓ SZEMÉLYE FONTOS A SZAVAZÓK SZÁMÁRA. ” A megíró személyéből adódik az alkotás milyensége...... Szederé frappáns volt, megszólított és szarkasztikusan festette meg a metin2 jelenlegi világát... A legjobb volt és kész. Az üteme is rendben volt (spondeusok, dactilusok... stb...) Nem megyek bele részletes verselemzésbe, ha nem gond. A Te versed is szép volt, sőt mindenkié az volt, de az övében pont annyival volt több, hogy rá szavazza…

• Karácsonyi rendezvény

ShaoKahn - - [Általános]

Igazából minden évben azt csinálják, amit most is... Béka feneke alá viszik a droppot, aztán eljátszák, hogy érdekli őket a véleményünk és nagylelkűen emelnek egy halványat rajta, hogy örülünk és néhányan azt mondhassák, hogy örüljünk ennek is, hogy legalább van... Már az ókorban is volt egy ilyen mondás: "Végy el mindent, aztán nagylelkűen oszd szét a töredékét és végül király leszel" Nem hatódom meg... valamit direkt elrontottak... tudatosan... ez rossz volt a játékosoknak és nem érdekelte őke…

• Karácsonyi rendezvény

ShaoKahn - - [Általános]

Quote from Traxdata: “okey sincs lebutitva ” Akkor Te nem játszottál az első Okey esemény alkalmával? A tartalma is butítva van... Nem átadható a pakli (csak amit tárgypiacon veszel) A játék alkalmával a ponthatárokat módosították a játék rovására.. Mi ez , ha nem butítás? Én alátámasztottam az állításom, most Te jössz S majd reagálok is rá, csak most megyek horgászni mert az tetszik... Maradok tisztelettel

• Karácsonyi rendezvény

ShaoKahn - - [Általános]

Igen, a hal kirakós tök jó móka plussz a szuper metin is tetszett, kár az okey butításáért... Meg aztán van itt még ingyen SÉ osztás is... csak figyelni kell

• 17.6 verzió

ShaoKahn - - Általános

Quote from Csizkov: “Le lett írva akkor, hogy ez ideiglenes azaz mindenki tudhatta, hogy ha felmegy 120-ra előbb-utóbb gondba lesz a droppal. ( Egyébként mi értelme 120ra menni?) ” Konkrétan azt írták le, hogy addig lesz az, hogy 105-ösnek tekinti a játék a nagyobbakat, amíg nem születik erre megoldás. Pontosan ezt írták... Azt hiszem ez nem a "megoldás" kategória. Nyilván a sötét sárkányok 2-t gondolná az ember... nagyobb szintű mapok. Így is kellene működnie. Csak ez így olcsóbb. Ezért kéne, h…

• 17.6 verzió

ShaoKahn - - Általános

Quote from dreamy: “Köszöntem a megértést, és fejezzük mostmár ezt be, hogy oldja meg a team, de egyesek még ennyire sem képesek, hogy megtegyék azt, hogy jeleznek a hibajelentésekben egy hibát... (Tisztelet a kivételnek!) inkább megint a kákán is csomót keresnek és megint a teamnek esnek neki... ” OFF, Szerintem ez azért van, mert abszolút érezhető, hogy a magyar csapat nem áll a játékosok oldalán. Te mondjuk pont azon ritka emberek közé tartozol, akik kimondják itt a fórumon a jogos, valós neg…

• Karácsonyi rendezvény

ShaoKahn - - [Általános]

A karácsony a szeretet ünnepe. Pont. Javaslom mindenki próbálja a legtöbb idejét a szeretteivel tölteni! Egy kicsit elkerülni a hétköznapokból... A metin2 karácsony mindig is a pénzről szólt, nem a szeretetről. Mondjuk az első Okey event fergeteges volt. Ha azt a verziót teszik be, akkor megint fantasztikus karácsonyi játék lehet ebből. De ! Ismerjük már a történetet... ismétli önmagát évek óta.... Vágyakozás -> Remény -> Event -> Csalódás -> Morgolódás - > Vágyakozás..... Az is látszik, hogy eg…

• Új küldetések - kibeszélő

ShaoKahn - - Általános

Quote from dreamy: “De egyre több emberke van már, aki már megcsinálta az összeset. ” Bizony bizony, a carapax por... Most a wubbánál állok, 200+ döglött után sem kaptam meg... Igen vannak olyanok akik megcsinálták már a küldiket, de ha megnézzük, hogy ezeket mikor tették be a játékba (...) és aztán figyelembe vesszük, hogy most már lassan 2018 van (...) Azt hiszem egyet kell értsünk mindannyi abban, hogy ezek így ebben a formában nem élvezhetőek sajnos. Pedig az volna a céljuk.

• Új küldetések - kibeszélő

ShaoKahn - - Általános

Quote from dreamy: “Ha egy picit olvasgatnál is a fórumon, megtalálhattad volna a választ, ahelyett, hogy a teamet provokálod... Gnollos küldi ilyen, jómagam is több, mint 250-szer minimum leöltem... ” Még vissza fogjátok sírni a gnoll leveles küldetés, hogy milyen jó is volt az... Van olyan utána, amit nehezebben szerzel meg mint a levelet... ééééés 3 kell belőle.... éééés lehet rossz is Ezeken a küldetéseken enyhíteni kéne és már rég be kellett volna tenni még 2-szer ennyit. Nem egy fizető ját…

• Halloween event 2017

ShaoKahn - - [Általános]

Quote from Dalvin: “Csak a vita kedvéért: fincs, neked mi lenne a véleményed egy olyan esemény meghirdetésről, hogy játékban ki lehet ütni 5 darab táblát (paklit, akármit), de ha ez kevés a tárgy piacon végtelen mennyiségben vásárolhatsz? Megmondom őszintén, furának tartom, hogy egy ilyen ötlettel épp te állsz elő, aki a legegyszerűbb dolgok miatt is a GF lehúzó üzletpolitikáját gyalázod. ” (Hidden Content) Bekapcsoló gomb: ON Szörnyű volt az egész, legyőzhetetlen gép, kevés dropp. Ez a helovin …

• Halloween event 2017

ShaoKahn - - [Általános]

Nem is értem miért vagytok ilyen negatívak (irónia).. Hiszen a csávó a videóban (ami inkább irritáló, mint hasznos) elmondta, hogy nem az a lényeg, hogy te meggazdagodj a játékban egy event alkalmával (egyértelműen nekik kell meggazdagodni....) Persze valamilyen szinten igaza is van, de az, hogy még csak nem is élvezhető az egész.... Pofátlanok... ..és még azt hazudja a csávó, hogy akkor kész a játék, ha a játékos boldog... Jelentem kedves GF akkor ez a játék még félkész állapotban sincs... Vagy…

• 17.5 verzió kibeszélő

ShaoKahn - - Általános

Quote from Sasori95: “Szerintem fölösleges itt leírni a problémáinkat, mert ha kifejtjük a véleményünk egy klikkel törölnek innen ha az nem tetszik. Itt nincs demokrácia. Szerettem ph0ne információt. Részemről ennyit szolok a fórumhoz, csak az időm pocsékolom. a szavazásokon részt veszek , de csak olvasó maradok ” Egyetértek, lehet, hogy a szabályokba (kicsit ráerőltetve) belement, de a közösség számára hasznos... Csak itt a fontossági sorrend nem az... mit vársz a magyar mentalitástól? Yareniel…

• 17.5 verzió kibeszélő

ShaoKahn - - Általános

Igazából csak az történik, mint a játék minden más részében... Quote from Darcoon: “Reméljük, hogy megértőek lesztek, ha olyan változtatásba futtok bele, ami nem tetszik nektek ” Kedves GF! Ezt csinálják a játékosok már évek óta.... megértőek.... Összegezzük: Adott egy új rendszer, ami alapjaiban változtat meg mindent, annak ellenére, hogy azt mondtátok nem így lesz ! Aztán adott egy újabb map, amit végig sem lehet vinni, amíg az új (!) bónuszokat meg nem vásároljuk, hogy aztán sok-sok szenvedés…

• Játékélmény. Nálam ez azt jelenti, hogy leülök és élvezem és nem akarom abbahagyni. Nem pedig azt, hogy szórjam a lóvét, ha akarok valamit. Az ingyenes mérleghinta nem ugyanaz mint a ringlispi a búcsúban... Na de több mint 10 év után benyögni egy ilyen őrültséget... ennek a játéknak a lényege mindig is a nyitogatás és a célok közös vagy egyedüli elérése volt, amit a kiegyensúlyozott játékmenet élménnyel dúsított. Most mi van? Csoportosan vagy egyedül is elérhetetlen célok, élmény nélkül... és mo…