Search Results

Search results 1-3 of 3.

• Szerintem amúgy is visszavonhatod mivel a mobok droppolnak, nem? Mert ugye arról már nem csicseregtek nem is értem miért nem veszik már ki....

• Quote from Amiran: “Thrim több yangot dob mint Sárki ” Kérdezd meg mégegyszer mekkora a dropja (Hidden Content) Quote from Szamika: “Nem is értem miért vergődtök itt ” Én úgy gondolom, hogy Glaedr felvetett valamit... bárkinek szíve joga nyilatkozni, és úgy ahogyan neki tetszik. Senki nem vergődik, hanem hozzászól... Quote from Szamika: “Egyszerűen csak azt kellene csinálni, hogy ugyanúgy fél óráig ne megessen be az illető, mint razira. Pont lenne elég ideje belépni azoknak, akik szeretnének. ” …

• Quote from Szeder: “Nem nagyon járok sárkányozni, de azt tartanám célszerűnek ami a többi nagyobb bossnál is van, hogy párhuzamosan lehessen bemenni, esetleg nagyobb szünetekkel, mint például Thrym. Esetleg még létszám korlátot is beraknék , hogy ne egy-két ember mókája legyen, vagy ha mégis akkor legalább több kulcsot kelljen használnia . ” Én addig mennék el, hogy nem is kellene gondolkodni ezen az egészen, ha a sárkány nem droppolna annyi yangot... De Szeder jól összeszedte a lehetőségeket...…