Search Results

Search results 1-20 of 523.

• Nem tudom miből gondolták, hogy ha hamarabb leállítják a kártya droppot majd mindenki rohan venni sé-ért, és nem hagyja az egészet a francba (mint ahogy én is inkább kiléptem). Momentán végig dolgoztam az egész hosszú hétvégének nevezett valamit, kivéve elsején lett volna kis időm ütni többek között ezt is. De "véletlenül" kikapcsolódott...

• Torrentes hiba

Demi - - Hibák; Hibajelentések

Quote from Chron: “Abszolút ne hallgassatok olyan kijelentésre , hogy forduljatok az internetszolgáltatóhoz" nem a szolgáltatónál van a hiba hanem (GF) különben miért működik Stem-el ? És pont a frissítés óta. Hoppá, ugye ? Csupán próbálnak takarózni valamivel , de mivel emberből vannak ők is meg is értem . Aki szeretne több kliensel játszani egyszerre , hogy Inviteles vagy egyéb más szolgáltatónál van és nem működik a játék neki . - Töltsd le a Steam-et - Ahova letöltötted keresd meg a Steam- m…

• Azért ez a csoportban ütést kicsit benézték ezekre a kövekre. Annyi idő és energia hogy nem éri meg. Legutóbb mikor próbáltuk 3-an, annyi boss volt kint hogy még futtatni sem lehetett őket mert egyszerűen nem láttál semmit a tömegben. Ha jól emlékszem 5-6 Ochao nagyúr,Ochao testőr minimum 8-10db és Polyphemos 10-15 db + az apróságok amiket nem is láttam a tömegben...Valóban megint a kiskari játszik

• Torrentes hiba

Kizárólag úgy tudok belépni, hogy mobilról megosztom a netet, addig kihúzom a kábelt a gépből. Megnyitok 1-2 klienst és vissza dugom a rendes hálózatba. Onnan már lehet játszani, de újabb klienst csak a mobilnetes macerával lehet megint nyitni

• öööö....mi az a városi utazójegy?

• "Valentin napi" event

Demi - - [Általános]

Quote from Dalvin: “Nem szeretnénk idegen tollakkal ékeskedni A Valentin-napi eventsorozat központi rendezvény, a GF szervezi. A mi lelkünkön csak a februári játék rendezvények száradnak. ” Akkor igazán szólhatnátok nekik ,hogy nem értenek hozzá, majd ti intézitek

• "Téli játékok" event

Demi - - Általános

Optolható jelmez nincs, csak sapka ami csak 7 napos ? Ha az ára még a tartósságának mértékében lesz is csökkentve, egy valag yangot húznak ki megint a játékból azzal hogy 7 naponta optolni és forgatni kell. Inkább nem kívánom ezt az eventet sem kibeszélni.

• "Valentin napi" event

Demi - - [Általános]

Nem rontották el most.....csak éppen nem is tették vissza az élvezhető változatát. Mondjuk megértem, végül is a GF a pénzünkbe szerelmes

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - [Általános]

A tombola felejthető, az okey értékelhetetlen(nem kapna el a sírógörcs ha ilyen formában soha többet nem kerülne be), halkirakós szuper (jobb csak akkor lehetett volna ha nem munkanapon van és ki mindenki ki tudja használni), lélek (ha ide tartozik) lehetne máskor is mert az is jó volt. Babilioni kellemes meglepi, itt az tetszett volna ha nem kizárólag csak boltos karakterre kapok használható dolgot( amit boltos karin nem használok pl griff vagy panda) de legalább elviekben meg volt az esélye ho…

• Alkimia aktiváló gomb

Egy ideje az alkimia panel aktiváló gombja nem teljes felületen kattintható. Tehát ha gyorsan kellene bekapcsolni, sokszor megesik hogy aktiválás helyett a karakter elszalad mert olyan mintha a gomb mögé kattintanánk.

• Quote from pontaz2: “Egy kérdés:Tombolán nyertem nap-hold elixírt,különlegest.Mikor lekértem a tárgy raktáramból (Full tp,Full mp,map1 rakinál álltam ch6,tehát még nem is támadott senki,és semmi),bekapcsolt állapotban kaptam meg az elixíreket a leltáramban.Ezzel eddig semmi gond,hiszen ki is kapcsoltam egyből.Amit nem értek,mindkettő villant egyet,mintha töltött volna tp-t illetve mp-t,mikor kikapcsolatam.A nap elixír ugyan maradt 100%,de a hold 99.99%-lett.Mondom,fullon minden,nyugalmi helyzet.…

• Támogatom. Jó lenne ha hasznos is lenne nem csak a variálható skillek számát növelné

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - [Általános]

Quote from Kreativ: “Szerintem rosszul értelmezted Demi! "A rendezvény ideje alatt egyszerre 5 darab Hal-kirakós ládát foghatsz horgászat közben. Ha van Horgászkönyved felszerelve, a horgodra akadhat akár egy Pompás hal-kirakós láda is." Szerintem arra gondoltak hogy amikor van egy sikeres fogásod akkor kapsz 5 ládát. Szóval semmin se változtattak! ” Quote from Traxdata: “semmi se változott 5 ládát kapsz most is és nyáron is 5öt kaptál ” Akkor elnézést kérek, de már van egy alap paranoiám

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - [Általános]

Tessék...csak mondani kell és meghallgattatik. Csak éppen pont nem azt az eventet módosítják ami nem is event lassan, hanem azt ami mindenkinek tetszett. Horgász event korlátozva 5 ládára Ezt az okey és a yuti nori eventtel kellett volna megcsinálni, pl 10 láda / nap. Gondoltam a horgász event után hogy ha lesz is akkor kb a semmivel teszik egyenlővé (de ne legyen igazam és ne csak yangot nyissunk)

• Quote from Traxdata: “melyik fejlesztőket érdemes farmolni? 50 szint körül én sivibe gondoltam de ott ahol esnek azok a fejlesztők alig van mob vagy szétszórva nagyon ” Nem véletlenül drágák a pók alkatrészek. Ha könnyű lenne és esne mint az eső, nem érné meg farmolni, mert annyi lenne belőle. Quote from ugróbéka: “Sziasztok. Mire jók a gamma 1, gamma 2, gamma 3 ..stb változatok a játék beállításakor? ” Szerintem a kép világosságát szabályozzák. Posztokat összevontam. Yareniel

• 17.5 verzió kibeszélő

Demi - - Általános

+0+1+2+3+25+39+79+119+159+200 ,Ilyen szint ugrásokat mutatnak a talizmán fejlesztések az angol wikin, kivéve a tűz talizmánt aminél 1-től 13-as szintig szintenként utána +25+39+79+119+159+200 De lehet én értelmezem rosszul

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - [Általános]

Quote from Traxdata: “eddig nekem teljesen jó bevétel ez az event nem tudom mi bajotok van, 3 naponta összejön 10 pakli és ezt ne ugy értsétek hogy napi 5 óra jatek:D hanem max 2-3óra játék sztem elég jó arány, volt hogy 30p volt 1 pakli de kb óranként jön 1pakli, sárga ébent nemnagyon farmoltam de esett 2db, bibor ében még tart de már jött 4db, okey farm+kaziba boss ölés így nem kell kijönni metint ütni szóval esik itt minden csak fix hely kell megfelelő karival és tolni tolni nem sírni köszönö…

• 17.6 verzió

Demi - - Általános

Dreamy ,először is elnézésedet kérem, de szerintem nem találsz olyan hozzászólásomat, amiben a magyar team tagokat minősíteném a GF dolgai miatt. A másik pedig az hogy ahogy Shao is leírta, ez egy régebben már kitapasztalt hiba, teljességgel érthetetlen hogy milyen ködös gondolatmenet alapján kell újra jelezni hogy az ami évekkel ezelőtt nem működött megfelelően, most sem jó. Nekem is volt egy elképzelésem a kari fejlesztéssel kapcsolatban, de ez komolyan elborította a szekrényt. Igy sem volt ti…

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - [Általános]

Erdőbe 109-es karinak, végig kesztyűzve a küldiket 1,5 óra alatt 4db kártya . Szupi okey event

• 17.6 verzió

Demi - - Általános

Quote from dreamy: “Quote from dreamy: “Mod megjegyzés: amennyiben hibát tapasztaltok, megkérlek a hibajelentések részen jelezzétek külön témában, ahogyan eddig is. Köszi Dreamy ” Quote from Phone: “BETA meg nálunk is voltak elementális jelölések. Voltak. De legalább a moboknak megmaradt. ” Quote from Szeder: “Razadornál ha 120-as karikkal megyünk csak be akkor simán lejár az idő a mattköves résznél, mert okosan még az se esik ” Mod megjegyzés: Mégegyszer megkérlek benneteket, ha hibát észleltek…