Search Results

Search results 1-20 of 54.

• Quote: “Az ujjonan bevezetésre kerülő "mágia védelmet csökkentő kő" helyett egyszerűen ugyan azokat a feltételeket kellett volna biztosítani mint bármely más pld.. ninja, harcos kasztal szemben. Ki kellett volna venni a vértekből a mágia defet és megszüntetni a mágia defes italokat. Ennyi. Mivel sem kard, 2 kezes, tor, nyíl def nincs alapból vertben illetve italban. Így egyenlő esélyek állnának fent.” Quote: “Ranger105 Ezt te sem gondolhatod komolyan,hogy szüntessék meg a màgia deffet a vértben …

• Sziasztok. Az ujjonan bevezetésre kerülő "mágia védelmet csökkentő kő" helyett egyszerűen ugyan azokat a feltételeket kellett volna biztosítani mint bármely más pld.. ninja, harcos kasztal szemben. Ki kellett volna venni a vértekből a mágia defet és megszüntetni a mágia defes italokat. Ennyi. Mivel sem kard, 2 kezes, tor, nyíl def nincs alapból vertben illetve italban. Így egyenlő esélyek állnának fent. Most a mágia harcosok megint hátrányba kerülhetnek, mert nincs negyedik foglalat., így fontos…

• Szia Az oszintet megmondva en +7 es sz.arvas sisakba vittem ki a 105-ot. Volt hogy terembe (QQRIQ), volt hogy tabikon 5-6 db atlag. Tudom sok kicsi sokra megy, de nem az a 3% valtsa meg a vilagot. Sot ismeretem ( futolag) olyan jatekost is akinek az alap sisakja volt +9 20% ordoggel, es semmi mas bon nem volt benne. 90+ ig siman ment vele. Amint latom egy szerveren vagyunk igy meg is tudom mutatni... Sok sikert.

• Quote: “ Quoted from "Ghosryder" Hallottunk már pletykákat arról, hogy terveznek összevonást nálunk. Ebben van valami igazság? ” Quote from Potroha: “Igen, és ide kattintva tudhatsz meg róla több információt.” Quote: “Monday, January 28th 2013, 1:11pm Szerver összevonás késleltetés Kedves Játékosok! Már jó idő eltelt a legutolsó tudósításunk óta a következő szerver összevonásokkal kapcsolatban, ezért elnézést kérünk. Most a folyamat stagnál, mivel egy hibajavításra várunk Koreából. A közelmúltba…

• Szia. Remelem tudok segiteni. Ezen a linken keresztul eljuthatsz a driver letoltesi oldalra. meghajto szoftver Itt kivalaszthatod a "System analisis" vagy megkeresed a videkartya tamogatast. Sok sikert.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Ranger105 - - Általános

Tisztelt Team! A kovetkezo bejegyzest talaltam a GF Metin2 hivatalos Facebookos oldalan, ami arrol tajekoztatja a kozosseget, hogy 2015-ben nagyszabasu ujjitasok lesznek. Uj mapok, mobok stb. Tudhatunk e erool tobbet, van e tobb informacioja a Teamnek? Quote: “Planning the roadmap for 2015 with our dear guests from Webzen/Korea. There is a nice and versatile content package upcoming incl. new maps and monsters, as well as great improvements of existing systems. Overall we had an exciting worksho…

• Sokkal inkabb fontosabb volt kitalalni hogy lehetne az emberekrol penzt leszedni, sokan kaptak is az alkalmon hogy egy vagyonert megalkossak a sajat szerver oszzevonasukat. Oket meg is ertem, meg probalnak keresni valamit a jatekban. A GF ezt latvan alattomos modon dobta piacra a vilagjaro jegyet. Erdekes most nincs bug, mert kb ennyibol tartana a szever osszevonas is, mint ahogy a karakterreket atteszik masik szerverre. Ami meg bantja a csoromet, hogy mas nehany orszagban sikeresen megcsinaltak…

• Fagyos idők várnak ránk

Ranger105 - - Általános

Oszinten tenyleg ennyi tellik a hatalmas GF-tol? Mutassanak mar fel valamit amiert meg erdemes a Metin2-vel jatszani, es penzt kolteni ra!? Vagy tenyleg az a celjuk hogy akirol lehet lehuzzak az utoloso bort es bezarjak!? Kiknek csinaltak ezt az uj run mapot? Add 1 sok szerveren nincs vagy 100 as ninja vagy 100 as saman. A dropprol semmit nem tudunk, az nagyon el van halgatva. Megint kaptunk egy nagyadag semmit. Am meg szurkolok a ninjaknak, samanoknak a kuldeteshez. Itt mar mas kasztra ugy sinc…

Ranger105 - - Általános

Tegnap este atneztem minden szerver ranglistajat mind saman, mind ninja karakterek alapjan. Azt vettem eszre nem 1 nem 2 birodalom kimarad ebbol a runbol. A lehetseges okok: Keves a ninja karakter 100-as szinten vagy egyaltalan nincs. Kerdes az, az 1-2 rendelkezesre allo 100-as ninja jatszik-e meg, illetveha igen, fel tud-e lepni jatekba pont akkor amikor a tobbiek raernek. Nem szamolok hiper-szuper droppot. Bar nem akarok a dolgok ele szaladni.... Mar kaphato a fagyos tulelo csomag is, mind ez …

Ranger105 - - Általános

Szisztok Egy kis informacio, kis segitseg a hivatalos wiki alapjan : Nemere Ortornya Nemere Ortorony, egy kazamata / run stílusú térkép, 9 szintbol all, ahol 9 kulonbozo feladatot kell vegrehajtani. Mind erre 1 ora all rendelkezesre. 1: Belepes csakcsoportban 2: Csak a csoport vezetoje kerhet belepsre engedelyt 3: A teljes csoport beteleportalodik 4: A kazamata szinthatar lvl100 5: A csoportban legalabb 1 samannak es 1 ninjanak lennie kell 6: Ha elhagyod a kazamatat ( pld. ledob, megszakad az in…

Ranger105 - - Általános

Ki lehetne ezt jo run-mapnak talalni, ahol a jatekos, GF egyaraqnt jol jar. Egy hirtelen kipattant otlet. Adott a run map ahova csak csoportban lehet/ne bemenni. Elverekedi a tarsulat magat a boisshoz amit annak rendje-modja szerint leutnek, majd a boss dob egy vagy tobb tekercset. Ezzel a tekercsel es a kovacs kovevel elkeszitheto lenne a "Kovacsok Kodexe" nevu tekercs, ami garantalja a targy 100% os javirasi eselyet. De ha a GF ezt soknak tartana, akkor legalabb novelne a targy javitasi eselye…

• "Egy parányi szépséghibája van azért,mert 13 tábi nem beszorítva ment hanem elütve." Tapasztalataim azt mutatjak, hogy ha repked a tabi annal rosszabb, ugyan is a mob nincs a kozeledben, es meg is sebez. Ebben az esetben, sem a TP-elszivas, sem a TP-veszteseg nem mukodik. De a " mai vilagban" megy itt mar tobb is. Sok osszetevoje van, es ha azok a feltetelek meg vannak 15-20 sem lehetetlen. Grat Carver Sok sikert a tovabbiakban is... єїэ:|Figyelmeztetés! Dreamy|:єїэ

Ranger105 - - Általános

Sziasztok Kivancsi vagyok valojaban miro lis szol ez a run map? MIlyen titkot hordoz magaban, es miert kell leolni a bosst? Meg eri? Nem ? Kerdesek tomkelege varat a valaszra, de a valaszmindjart itt van. ... es mar megint a nagy szintu karaktereknek... Miert visszafele fejlodjon a jatek? A kis karakter ne sirjon, haladjon azon az uton amin a nagyok mar vegig mentek es igen csak ki lett taposva nekik ez az osveny. Anno bonos cuccok nelkul, (max TP volt esetleg acuccomba), jo esetben +6 os szintu…

• Szia Csak azt nezd meg hanyan farmlnak map2-n, hanyan utik Bruti kapitanyt es azonnal megkapod a valaszt. Ha olyan jo hely lenne mint jo nehany evvel ezelott akkor erdemes lenne ott farmolni, most mar nem igazan. Sok sikert.

• Ehhez annyit fuznek, hogy en is 105 os vagyok, az hogy kimaxolt vagy nem az relativ. Egy biztoss nem hasznalom ki, ezt a nagyszeru alkalmat hogy mas szerveren kossek ki. Elobb-utobb meg lesz ez ingyen is. Ha nem akkor meg all a karakter ott ahol van. Nemjatszom vele mert mar nem sok ertelmet latom. Talan az uj map ami erkezik meghozza a kedvem, de ehez valami nagyszeru dologgal kellkirukkolnia a GF/Ymyr parosnak. Mod megjegyzés: a téma továbbra is zárva. Dreamy

• Sziasztok. Itt a válasz mindenre. Amiert alig jut a Metin vilagara ido. Vajon Ok miert erzik ennyire jol magukat? Ennyire jol keresnek? Amig Ok a munkahelyen jatszadoznak nem tellik ido a jatekosokra!? A Game Forge ceg szemtol szembe, munka kozbe.

• Sziasztok ....hogy oszinte legyek en felhagytam az ilyesfajta kuzdelmekkel. Igaz a TP-s ove (50-es szinttol) kiment +9 re, de az a +700 tp (kibelelve) nem vag a foldhoz. Szornyek elleni ovvel nem is nagyon probalkozok aminek az egyik oka hogy nincs is kivel BP-be menni. Gondolom azert kerulik ezt a nagyszeru ujitast mert tok ertelmetlen faradozas, penz kidobas. Sajnos a 100+os targyak fejlesztese szandekosan ugy le van huzva a beka feneke ala hogy meg kovacskezikonyvel se sok az eselye a sikeres…

• Sziasztok! En sem szeretek teljesen lemaradni, es szeretem a kihivasokat is, ezert elkeszitettem elso videomat. Remelem tetszeni fog. Koszonom Rangerior vs Tábornokok

• Jeee vannak kuldik? ...es mit kezdjen aki 105-os? Ezekszerint kilatasban van a szint emeles!? Akkor nekem marad az Izzo Purgatorium, ami jatek elmenyt nyujthat, persze kerdes hogy mi a vegso beallitas. Ami tetszik azaz 1 alkalmas teleport tekercs, de nem tudom hova portolhatok vele:) Elmeletileg a mai napon az is kiderul. Szurkolok mindenkinek az uj kihivashoz

• Szia ninjalany Az en egyeni velemenyem az hogy csereld 80 as sisakra a fejfedodet. Minel tobb ajitas van annal jobb, addig nem sebez a mob, nem regel. Amig nem sebez a mob addig a te eleted sincs ugymond veszelyben es van ideje a tp-dnek is regelni. Ha ugyerzed hogy ezaltal keves lett a vedelmed a feherharmat kicsit meg segithet. Az esetemben volt mar olyan hogy hal` Istewnnek pont akkor ajult be a mob amikor a fo skillje jott volna. Ezaltal idot nyertem a kovetkezo skilljeig.