Search Results

Search results 1-20 of 49.

• DC -s dolog érdekes. Nem tudták kijavítani a bugot ami évek óta bent van inkább elveszik a droppot ,ha valaki nem tudná nem járt le az idő ha éppen a megfelelő időbe csináltad a megfelelő dolgot. 4-5 órát is lehetett ütni egyhuzamba vagy éppen amennyi poti volt az adott karakternél. 70-80 lélekkővel ki lehetett jönni 1 alkalom leforgása alatt. Ezzel az a vicc h 1 75 kari megtartsa azraelt h farmolni tudja még egy wp esetében is elég jó cuccok kellettek hozzá szóval ez kuka innentől fogva. ha csa…

• BarbieGirl00 a vértbe alapból mágia deffel indítanak a nagyobb szintű karakterek. Feka,epic 20% a 105 vért 25% ot tartalmaz amit még csak optolni se kell szóval kapsz egy ingyen defet. Más szemszögből régebben volt egy vérted ittál harmatot szereztél egy 15 mágiás sisakot karost esetleg kaszt elleni pajzsot és fillérekből volt elegendő defed egy bm ellen is kicsit nevetséges nem gondolod? Ebben az esetben a bm 50x több pénzből dobott rád egy 2-3 k követ egy sámán meg 1-2 k villám könyörgést jó e…

• Birodalmi war

pasics - - [Továbbított Ötletek]

Az utolsó elég rossz időponton volt és vannak szerverek ahol nem sok értelme lenne jelenlegi formájában a szerverek kiváltsága miatt. Ettől függetlenül TÁMOGATOM.

• Statolása megegyezik a wp.vel full intel p bíborral 700 feletti támadót kap. ha valaki pvp irányba szeretne elmenni akkor erő is javasolt pont mint egy wpnél. Az indigó fix értétekkel rendelkezik ha jól emlékszem pont mint a félelem.

• Tőrnindzsa - vélemények, tapasztalatok

pasics - - Nindzsa

Többnyire az epic fegyverek minden kasztnál jobbak ahol skilleket is használ a karakter ez igaz a nindzsára is. Egy 7 es körüli lelketlen 20 ördöggel esetleg 1-2 jó optal mellette jobb mint a nagy ák dwc. Ez kb olyan mint a triton vs méreg kérdés sztem nem véletlen a sok 9 es mobos triton se.

• Quote from Neyra: “fincs..amint bejtod a 105ot addig "meri" az idejet...ha nem igy lenne szted nem valtozna a sorrend folyamat? sok aktiv 105 van..gondold at^^ es igen en is tanusithatom hogy rengeteg accot lehet egy fiokra regisztralni.” A karakteren eltöltött percek száma alapján alakul a sorrend. Nem a beütött idő alapján. És elég sokat változik a sorrend 105 után is attól függ ki mennyire aktív a játékban.

• Quote from Avenger: “ Had világosítsalak fel kedves barátom pont hogy az a támadás a Harcosok és nindzsáknál no meg a Wp-nél hat más játékosokra is a mágiás kasztoknál nem hat nah remélem feltudod fogni mert a petet kombinálod valamiféle gyűrűvel az bizony 45% támadás + ami valljuk be nagyon sok . Itt a játék tervezőket kell okolni hogy egyáltalán nem foglalkoznak a játék egyensúlyával . Az új ékszereket mindenki fel tudja venni és sámánoknak no meg Wp-nek is nagyon sokat dob.” Nem kell felvilág…

• A petek 15% támadást adnak nem fizikai támadást. A mágiát használó kasztok is megkapják pl a bm vagy a sárkány is. Jelen helyzetbe a bm a legerősebb pvp karakter véleményem szerint. Bm nél vedd figyelembe azt is h most már rubin fülest is tudnak használni az 5% kk elleni védelem nem olyan rossz.

• Avenger: végig olvasva amit írtál elég sok dologba nem értek egyet. Nézzük csak a testidet bm ellen teljesen esélytelen egy jó bm még harmatozva is megeszi. Sárkány sámán a testi ellen még ez is elég érdekes küzdelem ha nem harmatozik a testi akkor eléggé partiba tudnak lenni ugye most már van 6. skill is sámán esetén a visszaverni ami nem olyan rossz dolog főleg egy ilyen kaszt ellen mint a testi. Menta testi hát ez jó kérdés leírod a mentát pedig nem igazán kellene max sok olyan mentát láttál …

• 8 as csopi és úgyan az a módszer mind tábiknál lényegesen gyorsabb itt is. 130% exp bon azért nem mind1 meg 60% a húzott kari cuccaiba. Még ha kétfelé megy az exp is gyorsabb sokkal mivel csak köpizni kell és próbálni belőni a távot.

• Quote from Tallia: “Aso, a gondolatmentedben minden a helyén, egy kivétellel. A beharangozás 90+-ról beszél. A sok süket 90+ (velem az élen) felvette a derékjó küldit, és másfél órát elcsikicsukizott az új map kapujában. Nem gond, aki kíváncsi, így járt. De. Azóta ha Mennydörgésen farmolok, MINDEN EGYES küklopsz megölésénél (akár harcos, akár mágus) derékmód kiírja nekem, hogy teljesítettem a küldetést, kocogjak vissza Konfuciuszhoz. Most vagyok 94. Ezt szerinted néznem kell 100-ig folyamatosan?…

• Ha jól rémlik valamelyiket lehet a szörnyeset meg a noname itemet ,de sajna nincs felesleges 30+ fehérgyöngyöm.

• Játékba ezt magyarul is megtalálod szerda óta a megfelelő npcnél. Ahogy azt is h kell egy noname nevű item ami még nincs lefordítva és a dropp se tartalmazza. Meg lehet nézni mihez mi kell akár készíteni is lehet. Optolni viszont nem engedte az övet.

• A boss dropja még nincs beállitva. Gondolom én nem akartak úgy járni mint a sziklánál sztem akkor lesz ez érdekes amikor bekerül németekhez is. A játékba 3 féle modon juthatsz övhöz. A bossból az 50es övek esnek. Még új mapon már akár most is lehet 100+ övet készíteni. Az új itemről szintén nincs leírás amihez 2gyöngy kell mind3 fajtából. Sztem purgatoryba is esni fog ez az item. Ez egy teszt még mindig csak. 90+ ak is meg tudják csinálni. De ez értelmetlen kérdés. 75ös karival is lehetne farmol…

• Quote from resurection: “Grat aki legyőzte,és ezzel kapcsolatosan lenne hozzájuk egy kérdésem hogy szerintetek egy 8 fős 90+ os játékos aki nem érték el a 100-at erre nem lenne képes?” Akkor mi értelme 100+ nak lenni diszelegni új cuccokba map1en vagy esetleg kicsiket verni? Gyorsba összedobtam egy vidit Razadorról ma kicsit jobban körülnézünk ha időnk engedi youtube.com/watch?v=pY5AxXHh-1U

• Tegnap sajnos késő este sikerült kipróbálnunk az új runt. 3an mentünk 4karival párom a kis healerjét behozta hátha kell kktartásos könyörgés. Ami meglepett h nagyon egyszerű volt a run. A mobok sebzése nem valami nagy szinte a komplett termeket elbìrtam arra kellett max figyelni h 4mini bossnál ne legyen több a tömegbe. Kb 40perc alatt végeztünk is razador megölésével eggyütt. Nálunk mindenkin volt kesztyű a dropp siralmas. Az első körbe esett textil öv ami tpst ad. A második körbe nem esett öv.…

• Lényegébe azt hiszem Forgotten és Kanga jól leírta a dolgokat. VeG3TTo hozzád annyit fűznék h minden 3.-4. ember full defbe mászkál full defbe meg a támadó értékkel kitörölheted egy átlag pvp-be dupla támadós biosszal annyit érsz el ellene mint 1 tps-el. Azt is megjegyezném a wp-surának a 85 ös füles sztem a legjobb választás ott pedig már buksz tps-t amit pótolni kell. A sárkányos dologra visszatérve pedig annyit mondanék h nem extra igények h 2-3 emberrel üsd a sárkányt hanem úgy érdemes ütni …

• Quote from dreamy: “92-es küldivel kapcsolatban: tudtok-e ajánlani valami jó helyet, mert egyszerűen nem akarja beadni még az első ékkövet sem. Olvasgattam, hogy elég hamar dobja ezt (persze tudom, lehet peches napom van), de nagyon nem akarja. Mit érdemes jobban ölni: gólem v jégember? Válaszokat előre is köszönöm ” Én személy szerint a boszi gólemjeiből ütöttem ki őket elég jól adták így sztem a gólemekkel jobban jársz. A 2 nagy gólemes teremből célszerű próbálkozni valamelyikbe. Igazából kari…

• Quote from Lekvar00: “Tábit próbáltam, nekem nemjön be. az első 2 vörös teremben meg kevés a mob de ha találnék ilyen termet mindenkép megosztom veletek :D” Az alsó termeket nézd meg a kiindulási pontól délre, azok kevés íjjászt tartalmazó vöröses termek 1-2 parival.

• Játékos kérdez Team válaszol!

pasics - - Általános

2 kérdésem volna ami legfőképp Norandhoz szólna. Az első kérdésem a ranglistáról lenne mi szerint van rendezve, ha jól tudom akkor eddig az adott maximális szintet a legkevesebb idő alatt betöltő személy állt előrébb. Most pedig akik már több hónapja nem játszanak azok jönnek előrébb. Szóval a karin lévő perc számít nem az h ki mennyi idő alatt ütötte be. Ez esetleg mindig így volt? A második kérdés az pedig ez az új láda lenne. A Fehér oroszlán 20% tapasztalat bónuszt ad 40 lovaglási órán keres…