Search Results

Search results 1-20 of 188.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Lake - - Általános

Nyilván az utóbbi a helyes kiírás, mivel az új mini - event, és jelmezek is patcher frissítéssel fognak bekerülni. Karbantartás pedig csak holnap lesz. UI: Bocs, hogy átvettem egy illetékes szerepét Figyelmeztetve! WolteN

• Visszatér az Okey event - kibeszélő

Lake - - Általános

Programozási hiba Nem tudom nektek ki adja kéz a kézbe az infókat, de mesemondó Andersen korszaka már lejárt... Tök érdekes, hogy ez a programozási hiba mindaddig fel sem tűnt senkinek, amíg a német fórumon be nem indult az anyázás, hogy a török tesák mágikus köveznek És valószínűleg május 2-ig maradt is volna ez náluk, de hál istennek vannak szemfüles játékosok akik hangot is adnak a nem tetszésüknek. Nem úgy mint pl. itt a .hu közösségben. Ez alatt legfőképp azt értem, hogy 2015-ben lazán leto…

• Az az ország kapja a jobb fajta eventet, amelyik csalja a yangot, csalja a SÉ-t, csal mindent. Miattuk van SÉ utalvány emelés, miattuk van lezárt céhbank. Miért ? Rengetegen kinyitottuk az utolsó készleten lévő Wayne szentélyeket, a hagyományos, már megszokott Okey eventre. Nincs egy minimális felelősségtudat itt senkiben, hogy tartoztok / tartoznak az illetékesek az Event hirdetménybe való bővített információ mellékelésével? Legalább annyit, hogy bocs srácok, de nem a megszokott tartalmak vanna…

• Visszatér az Okey event - kibeszélő

Lake - - Általános

Itt az ideje magyarázatot adni Tisztelt Game Adminok @Dalvin & @Miren és Tisztelt közösségi Manager @Darcoon a magyar közösségben játszóknak, a magyar játékosoknak, hogy ez mégis mit jelentsen? Kaptunk egy okey eventet, kagylókkal, megerősítő irattal, míg űzűmbürüdürü barátainknál a RENDES, mágikus köves Okey megy ? Feketén fehéren a képek magukért beszélnek, tessék: Török metin2: imgur.com/a/K040ZNq Magyar metin2: imgur.com/a/GYrV9b3 Nem érdekel a lerázós duma, a "ha nem tetszik menj oda játsza…

• Ahhoz képest, hogy 10-ig volt hirdetve az event még mindig vannak a játékban húsvét kövek. (Karbantartás után is) Szóval ismételten gratulálok a sikeres és pontos kiíráshoz! Reméljük talán egyszer sikerül a közösség számára normális, érthető és pontos információt leközölni. Köszönjük. Szerk.: Amennyiben igazak az állítások és nem adnak mágikus tojást visszavonom a hirdetmény kiírója felé irányított irónikus sérelmezést.

• Torrentes hiba

Lake - - Hibák; Hibajelentések

Szerencsétlenek.. Ahhoz nagyon értenek, hogy lehúzzák az emberről az utolsó réteg bőrt is (anyagilag). De amikor a saját játékuk rendbe ~ korszerűbbé, kevésbé buggossá tétele a feladat akkor persze megállt a tudomány. És pont a húsvét eventnél nem tudtok játszani. Feltételezem az event sem lesz meghosszabbítva, és persze kárpótlás sem. #RIP Figyelmeztetve! WolteN[/i]

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Lake - - Javaslatok

Szia, részemről bármi támogatható javaslat, ami képes megújítani ezeket a PvP alapú programokat. ténylegesen szégyen, hogy kezdő pontokat kell farmolni ahhoz, hogy egy birodalom csatát nyerjen a másikkal szemben.... bevallom, kirobbantója nem vagyok, de az utóbbi időben én is becsatlakoztam ebbe a játékstílusba a tényleges győzelem érdekében. egyébként erre se lenne szükség, (megjegyzem), minden a fejekben dől el. Cink úgy nyerni, hogy halomra öldököltük az ellenfél éledőpontját, hisz még felkés…

• Continuumos mindennapokról pár felvétel.. youtube.com/watch?v=u9CHm2UMG-Q

• 1 2 3 4 youtube.com/watch?v=nA0fXQDKyho

• 17.5 verzió kibeszélő

Lake - - Általános

Üdv... Van egy határ, ami már az én idézőjeles tűrőképességemen is túltesz és ennek sanyarú következtében mindig arra kényszerülök, hogy ide feljöjjek, leírjak pár sort a remény hitében, hogy biztos tovább megy az infó, és a dolgok változnak, minden szebb lesz, jobb lesz. A csodálatos zodiákus run eszement elgondolására és felépülésére szeretnék kitérni. Nem tudom kinek, vagy minek a fejéből pattant ki ez a kóros agyszülemény, ami alapján kivitelezték és megvalósították ezt a térképet de csodála…

• Férfiak vs. Nők

Lake - - Spam

86 - n e m

• Férfiak vs. Nők

Lake - - Spam

86 - n e m

• Férfiak vs. Nők

Lake - - Spam

86 - akkor sem

• Férfiak vs. Nők

Lake - - Spam

86 - n e m