Search Results

Search results 1-20 of 419.

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

63. öt, hat, hét stb.

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

67. még nem tudom mit írjak,de menjen fentebb

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

73. Nyúlháj tyúkszem csinn és bumm, tiszta vízből legyen rum!

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

72. péntek az én napom!

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

71. menjen fentebb

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

69. és itt a hosszú hétvége.

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

68. dobok egy számot

• Én eddig mindig vettem sé utalványt map1 piacról, nem is keveset. Párommal jobb időkben kettőnknek együtt vettünk 20 won-ért utalványt. Rosszabb, szűkösebb időkben csak 10 wonért vettünk kettőnknek. Most nem vettem 1 db 50 sé utalványt sem és nem is tervezem. Ez a kollektív büntetés nem fér a fejembe. Én úgy gondolom vezetnek statisztikát( legyen az vásárlási vagy más) amiből kimutatható az adott szerver vásárlása esetleges bug, bugok kihasználása. Biztos vagyok benne, hogy minden adat rendelkez…

• Sziasztok. Nekem igazából tetszett az event. Nem nagyon tudok bele se kötni. A nagy szintű tojások valóban elég nehezek voltak. Mi is mikor elsőnek találkoztunk a kövekkel szinte síró görcsöt kaptunk. Jött a csendes felismerés,hogy nem tudjuk leütni. Első nap a céhből sokkal többen próbálkoztunk. Telt az idő és rájöttünk, hogy kell ütni a köveket. Minimum 2 emberes egy tojás. Munka mellett nem tudtam ugyan farmolni, hétköznap legalább is alig. Haza estem késő délután már nem volt hangulatom meg …

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

69. és egy szép jó reggelt!

• [ANIME] amit látnod kell

Lyria - - Szórakozás

Bocsánat. Kétszer rakta ki ugyanazt a posztot (nem szándékosan) Így a másodikat töröltem. De ha már így alakult egy régi kedvencemet is ajánlom. Ha jól láttam még nem tették meg előttem. A címe: Psycho-Pass És íme egy elemzés amit írtak róla: Egy gyönyörű, műanyag világ Ez lenne történetünk helyszíne, a jövőbeli Japán. Mindenhol futurisztikus gépek, lenyűgöző felhőkarcolók. Továbbá egy rendszer mindenek felett, mely az emberek hétköznapjait hivatott könnyebbé, biztonságosabbá és élhetőbbé tenni.…

• [ANIME] amit látnod kell

Lyria - - Szórakozás

Sziasztok. Most húsvét alatt néztem meg ezt az animét. A címe: Juuni Taisen: Zodiac War Amikor a játékba bekerült a zodiákus pálya kicsit felcsillant a szemem az animén, de most jutottam oda, hogy meg is tudjam nézni. Az animében nincsenek mélyen szántó gondolatok, de harc bőven. A rajzok szépek. El néztem volna még, de csak 12 részes. Mindenképpen ajánlom. Az első 10 rész nagyon izgalmas. Az utolsó 2 részt...hát talán nem is kellett volna erőltetni. A csúcson kellett volna abba hagyni, ha már n…

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

33. Hannah felcsapott Elzának

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

32. engem csak a 4 napos pihi motivál nem az időjárás

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

31. nem tudom ti,hogy vagytok vele, de én nagyon várom már a március 15.-i hosszú hétvégét *.*

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

26. szép reggelt.

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

32. de itt lesz a hétvége.

• Férfiak vs. Nők

Lyria - - Spam

30. szép reggelt.

• Metin2 rajzverseny

Lyria - - Versenyek

Quote from Lyria: “Sziasztok! Remélem jól sikerül beillesztenem a képet és megfelel a feltételeknek. Sajnos ebben nem vagyok profi kephost.com/images/2018/01/27/joe.jpg ” sajnos a képem eltűnt az éterben. a korábbi link valahogy megszűnt. így bátorkodtam egy új linket betenni. kephost.com/images/2018/02/10/joe.jpg

• "Valentin napi" event

Lyria - - [Általános]

Sziasztok. Átfutottam a valentin napi rendezvények sorozatot és az a kérdésem lenne, hogy ámor kincse kőből és bossból fog esni, ahogy még anno vagy úgy mint a hf? lehet végtelenül buta kérdésnek hangzik,de hátha változtattak rajta. Választokokat előre is köszönöm. áthelyeztem. dreamy