Search Results

Search results 1-20 of 92.

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Tib68 - - Javaslatok

Gratulálok Night! Azt nem mondanám hogy minden világos, pedig igyekeztem figyelmesen olvasni. De természetesen támogatom!

• Quote from Takhassi: “Sziasztok! Milyen karaktert éri meg most húzni nagyobb szintre pvp irányzatba. Esetleg ami megállná a helyet mobozni is. Azért kérdezem mert most volt egy hosszabb kihagyásom és jöttek ezek a fura frissítések hogy gyengítették a farkast stb.stb.. Mit ajánlotok? ” Szia! Véleményem szerint továbbra is BM, sámik, ninja a sorrend, a farkas most nem tudom hol van, mert nagyon eltűntek, nekem meg nincs. Összességében nem sok változott, a farkas visszább esett. Ezek közül a sárkán…

• Karácsonyi rendezvény

Tib68 - - [Általános]

Quote from MetinesKari: “Mit gondoltok ha kimegy a tombola mennyivel mehet magasabbra a sima és az 5 optos zodiákus talizmánok ára? ” Hát szerintem mindenképpen nőni fog. Főleg ha szél-villám optosod van. Tűzből ahogy látom elég sok sikeredett. A magam részéről soha sem árulok olyan dolgokat amik ilyenkor megszerezhetők, 2-3 hónap múlva elég jó áruk szokott lenni. Amúgy a játékban hol szerezhetők be ezek a talizmánok? Láttam egy német GM videóját és már +1%-on is 20-25% sebzés növekedést adnak a…

• 60 védelem az. Most csinál(tam)om én is kis karikkal. De én mintha ezt is olvastam volna a wikin.

• Karácsonyi rendezvény

Tib68 - - [Általános]

Hogy ne mindig csak a rosszat mondjuk, írjuk... Nagyon jó ez a horgászos event, nagy piros pont a GF-nek, különösen azért mert nem lett lebutítva és aki akar, szinttől függetlenül részt vehetett. A kezdetekhez hasonló a feeling a sok játékos miatt. Az okey nekem felejtős, arany nem sikerült, ezüstből se nyílt értelmes dolog. A 75% exp event is jól jött a kiskarival fejlődéskor.

• Itemshop

Tib68 - - Hibák; Hibajelentések

Quote from fincs: “ Nekem is gyalázatosan lassú,tárgy raktár megnyitásnál fehér oldal,"a weblap nem jeleníthető meg" felirattal bezár. ” Fincs! Az Internet Explorered engedélyezve van? Nekem is ezt csinálta, mert alapból le van állítva, de aktiválás után a tombola normálisan, viszonylag gyorsan megy. Mai napon úgy érzem már elfogadható (nem azt mondtam hogy úgy ahogy kellene) a sebessége.

• Karácsonyi rendezvény

Tib68 - - [Általános]

Akkor elsőnek én. Szerintem nem rossz, szokásosan sok SÉ-s "meglepetés". Okey már nem olyan mint volt az első, nem fogom túl izgulni, ha esik jó, ha nem nem. A tombolának örülök a legjobban, remélem az ingyen szelvényesről írnak. Ugye? Biztos bennem van a hiba, de nem érzem már azt a feelinget amit kéne.

• BOSS ládák exp tartalma

Tib68 - - Javaslatok

Támogatom, így lehet már a piacon is lenne értéke.

• 17.5 verzió kibeszélő

Tib68 - - Általános

Eddig 2 területen voltam aktív. A bariban kiskarival szinteltem. Bevittem a buffomat, nem fullos, Gx skillekkel. Használhatatlan, nem éri meg az időt oda szaladni hozzá. Jó cuccaim vannak ide, rengeteg mindenféle deffel, így leginkább a kritre volt szükségem, hát így inkább az se kell, érzékelhetetlen. Menta most 20ördögös jelmez sapival, krites-támadós itallal, nagy teremben folyamatosan harcolva sokkal több expet összeszed, mint buffal. A mobok erősödését nem tapaszaltam. A másik 90+ map Nefri…

• Quote from dreamy: “Szerdai friss óta megint normálisan működik. ” Hehéy! És tényleg! Kösz Dreamy, magamtól már nem is próbáltam!

• Halloween event 2017

Tib68 - - [Általános]

Kettőt játszottam, bronz láda. Olyan érzésem volt mint a legutóbbi okey-nél. Az a tipikus hagyd a ****** feeling. Ha úgy éreztem nyerek, mindjárt dobott újra, és persze olyat amivel a legrövidebb úton megelőzött. Mivel esik és pont szintelek a kicsivel, így felszedem, de semmi elvárás. Nekem legutóbb, a húsvéton kívül, az ős okey jött be. Respect aki ebből is megszedi magát Quote from Chaoseater: “Na mindegy ma pezsgőt veszek, hátha avval jobban megy ” Lehet nekem is ezt kéne ma este megpróbálni…

• Béta teszt 17.5

Tib68 - - [Általános]

Olvasom ezeket a híreket a PvP balanszról, de az a bajom hogy nem értem. Nem ám az angol miatt. Erősítik az íjászt, azt mondom Ok. Gyengítik a farkast, azt mondom Ok (mondjuk ha időt pénzt nem kímélve csináltam volna farkast akkor biztos ideges lennék kissé). Sámin variálnak, hmm, nem tudom. DE az alap probléma az, hogy a mágia áttörés (vagy mi) kövekkel szemben, harcosként CSAK úgy van esélyem ha prémium terméket (jelmez) vagy csilliókat érő kaszt elleni ékszereket használok, míg a sámi alap, n…

• Támogatom, e mellett még rengeteg tárgy alkalmas lenne az egyberakhatóságra.

• Én amúgy támogatom, de igaza van Night-nak. Ennyi idő után már várjuk ki a végét hogy mi lesz ezzel a balanszolással. Sajnos rossz előérzetem van az eddigiek alapján. Olvasom az angol nyelvű fórumokat és ott is megy az adok-kapok. Kreatív, ezeket a témákat már átbeszéltük, veszekedtük párszor. Egyértelmű hogy a fizikai kasztoknak prémium szolgáltatásokat kell igénybe venni hogy pariba maradhassanak a mágiás kasztokkal szemben. Ez így nem helyes. Legyünk optimisták hogy változik valami. Quote fro…

• MrK85, Szeder köszi az infót! Azért nem nagyon acélosodott az önbizalmam! 145 kovi teki v. 14 mágikus? A 40+ ról már ne is beszéljünk. Még kicsit gyűjtöm a chi-t, és megpróbálom kovi tekivel, ha lesz mágikusom (a jelenlegi kártya drop-ot figyelembe véve kis eséllyel) meglátom hanyasak a cuccaim. Egyáltalán nem vagyok szerencsés kezű játékos, a múlt héten 6 db +8 farkas pajzsból egy se ment ki +9re, pedig élt bennem a remény hogy akár eladásra is lehet sikerül plussz egy, közbe más, amit csak úgy…

• Támogatom, szerintem ez nem valami extra kérés.

• Sziasztok! Az lenne a kérdésem tapasztaltabb sorstársaim felé, hogy +8 105 fegyó és vért húzása mágikus kővel szerintetek megoldható? Van vértem és fegyóm is, viszonylag simán kiment +8ra, de ismerve a szerencsémet inkább nem kísérteném a sorsot, ha megy mágikussal. Valakinek sikeres/sikertelen tapasztalat? 1-1 db-ot már próbáltam, de ha esélytelen akkor nem erőltetném ezt a dolgot. Itt az Okey event, esetleg sikerül párat nyitni. Rá dobáljam vagy ne, ez itt a kérdés!

• Nyári Okey event

Tib68 - - [Általános]

Sziasztok! 105 karival ütöttem Nefriten metineket, bossokat, meg kis cápáknál kiütöttem a hiányzó szilánkokat hogy a mai napi mind meglegyen. Végig metines kesztyűben persze. 1 óra alatt 4db kártya. Hát ezzel a karival ezen a helyen nem igazán megy ez! Talán ismét kiskarira kell menni, hogy pár darab dobozom legyen? Valakinek jobb tapasztalata van 90+ mapon máshol, hasonló szintű karival? Érdekesség hogy a szilánkot viszont nagyon szórta, ez csak napi szerencse vagy másnak is feltűnt?

• Béta teszt 17.4

Tib68 - - [Általános]

Szia Minato! Elvileg a mágia áttörés/áthatolás (vagymiaz) csökkenését kellett volna tapasztalnod. Szerintem 25% alá csökkentették, így a surák is ugyanazt kapják mint a sámik. Ezt valahogy úgy lehetne tesztelni, hogy egy ismerősre megnézed itt a sebzésed (pl. teljes mágia defben legyen) aztán bent ugyanarra a karira ugyanabban a felszerelésben. A kő megszűnésére nem emlékszem a leírásból, most már lusta vok átnézni megint. Mondjuk a személyes véleményem erről az, hogy a követ ki kellene venni te…

• Sziasztok! A CH csökkentésre nem reagálok, egyelőre nem értem, és nem is láttam kiírva. A többi fejlesztésről: Gaya rendszer tetszik, ha nem lesz átadható se a Gaya, se a Fénylő kődarab. Régóta lovagolok azon hogy az aktív játékosokat kell erősíteni, nem mindig az SÉ-s vonalat. Az új sisak tetszik, kezdhetjük megint húzogatni, optolgatni. A csoportos dolog is tetszik, mivel céhbe nem vagyok, talán így lesz esélyem pár helyre bejutni. Kíváncsi vagyok kikkel hoz össze a sors. De mindenképp az aktí…