Search Results

Search results 1-20 of 544.

• Quote from kissvakond: “mit értenek visszaélés címszó alatt? ” VPN csalás. A törököknél( ahogy nálunk is) sokkal olcsóbb a sé mint például Németországban és ezt használták ki.

• Lehet. Ha jól tudom a 7 napos medállal és társaival nem lehet együtt.

• Új item shopos tárgy

Csizkov - - Javaslatok

Volt már erre javaslat és hamar zárták. Nem véletlenül nem átadható tárgyak ezek. Támogatnám de felesleges

• A húsvéti rendezvények között van Húsvéti rendezvények! tényleg elég megtévesztő volt aki a másikat nézte

• Torrentes hiba

Csizkov - - Hibák; Hibajelentések

Quote from pocokmajom: “lehet sütő vagyok de én nem tudom hogy érted hogy telepítsem steamen, én csak installált játékot tudok hozzáadni a játéklistámhoz. ” Letörlöd a metint, steam keresőbe beírod metin2 letöltöd telepíted és játszol.

• A tojásokért szintfüggő a jutalom: metin2wiki.eu/index.php/Osterhase Nem tudom alkinál honnan veszitek ezeket a százalékokat ahány videót láttam mindenhol ugyanazok a fix bónuszok voltak még full kiváló alkisornál is...

• Quote from GLAEDR: “Nos ha a szemem nem csal akkor a szett bónusznál az a lényeg full köröd legyen, és megkapod a bónuszt, de ahogy látom a legalacsonyabb minőségű bónuszt kapod. Tehát ha mind kiváló csak 1 matt akkor a matt bónuszt kapod. ” Csak 1 féle bónusz van ha mind kiváló akkor is ugyanannyit kapsz. 6 felszerelt és feltöltött alki kell és kapod a bónuszt.

• Még a 18.0 dolgai sincsenek benn de már itt az újabb nagyszerű ígérethalom

• "Téli játékok" event

Csizkov - - Általános

Quote from kismetines: “...A rendezvény-sorozatunk 2018. február 15-én kezdődik, 14:00 (vége: február 26-en, 14:00)...A medál megtalálható a Tárgypiacon is... Zavart érzek az erőben, vagy a átléptem a tér és idő kontinuumot? Ma 2018.02.26 van? Ha igen, akkor már elmúlt 14:00 ? ” A tárgypiaci felhívásokban egyértelműen le van írva: Február 09-25-ig speciális, Téli Játékok ajánlatunk keretében kedvezményesen vásárolhatjátok meg Tárgypiacunkon az alábbi tárgyakat

• DC - Az Ördög katakombája

Csizkov - - Általános

Quote from Amandoll: “Quote from Csizkov: “Quote from Amandoll: “A felgyülemlő yang pedig nem értem hogyan rontaná el a piacot, nem dísznek farmolják, elköltik. ” Igen elkölti az aki ftért megveszi normál játékosnak meg esélye sincs farmolni. Szégyen, hogy emberek játék helyett ebből élnek és a többieket kizárják a lehetőségből is. Pár ember dönti el ki férhet a húsosfazékhoz.. ” Akikről te beszélsz az megint teljesen más tészta, aki forintból veszi a yangot az nem foglal el semmilyen helyet:DEg…

• Változások jegyzéke 18.0

Csizkov - - Általános

Quote from Amandoll: “A felgyülemlő yang pedig nem értem hogyan rontaná el a piacot, nem dísznek farmolják, elköltik. ” Igen elkölti az aki ftért megveszi normál játékosnak meg esélye sincs farmolni. Szégyen, hogy emberek játék helyett ebből élnek és a többieket kizárják a lehetőségből is. Pár ember dönti el ki férhet a húsosfazékhoz..

• Minden halnak van egy minimum horgászszintje azaz hanyas bottal lehet kifogni. Ha kisebb bottal fogod meg jön a valami rákapott a csalira szöveg. Horgászkönyvet pont ezért nem szabad használni szerintem, mert több lesz az elment kapás, az volt a tapasztalat, hogy könyvvel jóval kevesebbet fogtam.

• Quote from pontaz2: “Egy kérdés:Tombolán nyertem nap-hold elixírt,különlegest.Mikor lekértem a tárgy raktáramból (Full tp,Full mp,map1 rakinál álltam ch6,tehát még nem is támadott senki,és semmi),bekapcsolt állapotban kaptam meg az elixíreket a leltáramban.Ezzel eddig semmi gond,hiszen ki is kapcsoltam egyből.Amit nem értek,mindkettő villant egyet,mintha töltött volna tp-t illetve mp-t,mikor kikapcsolatam.A nap elixír ugyan maradt 100%,de a hold 99.99%-lett.Mondom,fullon minden,nyugalmi helyzet.…

• Skillsor eltűnése

Csizkov - - Hibák; Hibajelentések

Nekem ezt csak akkor csinálja ha 2 karival vagyok benn és portolás közbe átmegyek másikra. Volt már erről hibajelentés javították is de ez a része megmaradt.

• 17.5 verzió kibeszélő

Csizkov - - Általános

Quote from Perculia: “A Boldog Óra kiírás valóban elmaradt. Az én hibám, biztosan lesz még ilyen ” Quote from dreamy: “Csak azt tudják kiírni, amit megkapnak. Hasraütve nem lehet kitenni semmit, ami esetleg más ország fórumán megvan. ” Értem:) Minden mob/boss fölött van egy jelzés melyik talizmán ereje hat rá. 200-ig mondjuk esélytelen kihúzni de 20-30% sebzés se rossz már. Nem tudom törik-e húzásnál, de sejtem hogy igen.

• 17.5 verzió kibeszélő

Csizkov - - Általános

Quote from dreamy: “a külföldi wikiken megtalálható ” De a magyar metint játsszuk... de igazad van én is a külföldi fórumokról tájékozódok itt még a boldog órát se hirdetik ki mindig. Quote from Kreativ: “Milyen fejlesztő cuccok kellenek a húzásához? ” Kell hozzá még 1 ugyanolyan típusú talizmán 10 db elementáris virág és 1 db dísz hajtű. Quote from Kreativ: “Nőnek benne a bónuszok ha nő a talizmán szintje? Mint alkinál? ” A beletett bónuszok nem változnak csak a speciális bónusza növekszik mind…

• 17.6 verzió

Csizkov - - Általános

Quote from DracoInThePast: “Végig olvastad amit írtam, vagy leragadtál az első sornál? ” Igen végig ahogy fejtegeted miért rossz ráadásul látszik, hogy nem ismered a működését de azért kijelented, hogy semmit se ér. Quote from DracoInThePast: “Leírtam a bossos témát ” Quote from DracoInThePast: “Esetleg ha valami komolyabb bossra megy az ember akkor lehet haszna... Ja hogy még arra sem? Mert lovaglás közben nem működik (hoppá, de érdekes módon mégis számolja lefele mikor lovon ülök is). ” Leírta…

• 17.6 verzió

Csizkov - - Általános

Quote from DracoInThePast: “Nem ér semmit ez a lélekrendszer dolog... ” Azért ezt gondold át. Kapsz egy brutális sebzést tök ingyen igaz rövid ideig. Lehet nem sd2 fejlődésre kell használni de bossnál nagyon jól jön.

• 17.6 verzió

Csizkov - - Általános

Quote from Velocilaptol: “Az a kijelentésed, hogy a nagy karakterek tesznek bele többet, nem állja meg a helyét. ” Ha állítasz valamit, akkor bizonyítsad be hiteles statisztikai adatokkal.:) Szerintem Te se lehetsz még nagy szinten különben tudnád mi pénz kell ott... Quote from Velocilaptol: “Az hogy nincs megoldva, hogy aki kemény munkával elérte a 120-at nem tud rendesen farmolni, petet fejleszteni, szilánkokat ütni az alkímiához elég nagy probléma ” Nemere, razador,thrym, meley, zodiak 120 me…

• Több runt is próbáltatok mert 1x lehet pech is? Ha így van az egyértelműen hiba és javítani fogják. A szilánk az probléma, marad a kiskari vagy a 120 metin.