Search Results

Search results 1-20 of 801.

• Céh problémák

Szeder - - Hibák; Hibajelentések

Na erre nem gondoltam hogy a gondnokhoz menjek, a céhvezérrel próbáltam berakni yangot de nem sikerült. Mióta kell a céhbankhoz a gondnok ?

• Nem igazán értem, hogy mi köze van a GF dolgozók fizetés emelésének ahoz, hogy az ő hibájukból kifolyólag követtek el az utalványokkal csalást ? Ha ott akinek ez a dolga normálisan rakja be , akkor nem lehetett volna csalásokat elkövetni vele, na meg a másik nem tökölni kellett volna a megoldással hetekig, hanem abban a pillanatban zárni az egészet és visszaállítani amikor kiderült. Ez az egész gusztustalan azért nagyon. Itt ebben a játékban már tényleg nem lehet normálisan , becsületesen játsza…

• Céh problémák

Nagyon jó hogy nyitva lett hagyva a téma, mert akár aktiválták akár nem , nem működik a céhbank. Nem lehet befizetni se kivenni.

• Céh problémák

Értem én, azt nem olvastam :-), de nincs bent annyi lóvé és én alkimistát akarok váltani , és tele van a kis cipőm azzal hogy ilyen primitív hibát nem lehet kijavítani. Amig nem voltak agyon bonyolitva ezek a céhes izék addig odabattyogtam és ha volt nálam elég yang , hopp átváltottam az alkimistát. Nem kellett befizetgetnem . Egyszerű volt és nem lehetett visszaélni vele, de hurrá most már van nekünk céhbank ami egy kalap szamócát nem ér , és ott rohadjon el a 30 egyforma alkimista , mert tuti …

• Céh problémák

A verzióban ugyan azt írják, hogy javítva lett a céhbank. Valóban működött is pár napig, de most megint nem működik. És így nem lehet az alkimistákat se átváltani.

• Már majdnem azt írtam, hogy tényleg jól sikerült kis event lett ez, de az utolsó napot így eltolni. A főszörny kaszálón csak az tudta kivenni az utolsó ajándékot aki éjszaka fent maradt , vagy délelőtt még betudott lépni. Ez most mire volt jó? Meg voltam győződve róla hogy ha már a főszörnyek bent maradtak akkor pontot is adnak és az utolsó napi nyereményt is, de nem . Nem volt normálisan kiírva, hogy a főszörny kaszáló mikor kezdődik és mikor ér véget, de hogy csak az tudja kivenni az utolsó ny…

• Szerintem is rendben volt a kiírás . Egyébként is ki volt írva rendesen hogy 30 perc a Holdfényláda dobásig. Aki nem csak a tojás metinekre lépked be simán láthatta, 30 perc alatt vígan kereshetett volna helyet magának. Nekem a meglepetés eventek is tetszenek. Különben is április elseje volt, örülj hogy nem csak tréfa volt a kiírás

• Senkit nem akarok rábeszélni a nagy tojásokra Vagyunk egy páran akik szívesen elszórakozunk velük. Thrym se egyszemélyes móka és azért a ládákból se jön túl gyakran kemény szíj . Persze akkor kevés is lenne a nagy tojás ha olyan egyszerű lenne , mint a kicsi tojás metinek. Viszont se erdőben , se ochao templomban nem tapasztaltam olyat , hogy valaki beleüt a tojásba amig elviszed a belőle kijövő bossokat és levered a falnál . Lehet , hogy mégiscsak kialakul valami játék kultúra mire arra a szint…

• Nos valóban kissé keményre sikeredtek a nagy tojik, de legalább vannak Igen csoportban érdemes ütni, de legalább ketten, viszont azért lássuk be a végén igencsak látványos a dropp. Az ugyan igaz hogy 1 db tojás vagy az se , de azért mellette kemény szíj, dioxid, tekik, rengeteg sötétség láda, petkaja és még elvileg a küldim is meglehetne a polyphemosokból Nekem és még párunknak tetszik, igen lehetne azért kevesebb a nagy boss benne, de igazából nem is a számuk a baj, hanem az, hogy ha nem menta …

• Torrentes hiba

Ha ilyen sokatoknál van gond az lehet szolgáltató hiba, valamelyik frissítés nem kompatibilis, de ezt általában elég gyorsan tudják javítani ha be van jelentve. Lekopogom , de Telecom most simán megy

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Szeder - - Javaslatok

Támogatom a javaslatot, bármit ami változást hoz ebben. Én már be se járok birodalmi warra . Tudom gyenge a gépen, ez van , de amikor kezdőn nekem még kép sincs de aki bezászlózott már meg is öl, és ezért félórát még el is ..... az életemből, hát kösz nem.

• Változások jegyzéke 18.0

Szeder - - Általános

Na igen csak ott mondjuk konkrétan le volt írva hogy mikor is kezdődik később a lélekrendezvény . Itt most viszont a kis állatoknál úgy nézett ki elsőre hogy a verzió része. Azt ugye megtaláltuk más országok wikijein, hogy a pufók minihóhér csak event keretén belül lesz elérhető, de sokunk logikája szerint például az Azrael azt hittük a verzióval együtt kerül be, mert az nem eventhez kötötten van feltüntetve. A virágok logikus lett volna valentin napra, de hát ha nem hát nem, csak így kár volt a…

Szeder - - Általános

Quote from pokolisrac92: “Keltsétek ki a saját kis főszörnyeteket - Az apró főszörnyek, Mini Azrael és a Dagi Minihóhér megkaparinthatóak lesznek házikedvenc tojásokból. Keltsétek ki saját kis szörnyeiteket, és fejlesszétek őket a házikedvenc-rendszerben! - Sziasztok ez a hír a 18.0 benne van szeretnék valakitől korrekt választ kapni hogy ezt el felejtették berakni vagy mi van, mert mar en se értem ha valamit meg ígérnek és nincs bent. Voltam azraelt ölni nem kaptam tojást akkor honnan is lehet …

• Meley barlang bug

Időnként fellépő probléma, hogy a meley barlangban akkora késések vannak , vagy nem is tudom mik, hogy például Bosst máshol látjuk, nem látjuk. Az egy dolog hogy nem látjuk, de amikor nem látjuk nem is sebezzük, és ha 16-ból mondjuk 14-en nem látják akkor az gáz , mert lemegy róla vér , méreg és bukó a run ami azért bosszantó. Jegyet csak azért nem írtunk, mert tudjuk hogy el lennénk hajtva, de azért elég sokat belefektetünk 1-1 runba. ( gömbök, tűzijáték, stb ) És ha nem lép fel ez a gond simán…

• Azt ugye észre vettétek, hogy ez csak egy kibeszélő és nem javaslat ? Nem nagyon járok sárkányozni, de azt tartanám célszerűnek ami a többi nagyobb bossnál is van, hogy párhuzamosan lehessen bemenni, esetleg nagyobb szünetekkel, mint például Thrym. Esetleg még létszám korlátot is beraknék , hogy ne egy-két ember mókája legyen, vagy ha mégis akkor legalább több kulcsot kelljen használnia . Sajnos vannak nem kevesen a játékban akikkel semmit nem lehet normálisan megbeszélni, tehát a megbeszélés ne…

• "Valentin napi" event

Szeder - - [Általános]

Csak annyit tennék hozzá az előzőhöz, hogy amikor látszólag semmit nem kapsz akkor kapsz yangot, mert azt még mindig nem írja ki. No de miért is kapkodnának a javításával mikor vannak ennél fontosabbak is amiket nem javítanak

Szeder - - Általános

Ez szerintem már régen nem az új verzió kibeszélője. A GF magasról tesz ránk ez nem változott , nincs is a változások jegyzékében . A CH váltás elrontása szerintem hibás lépés volt, és remélem változtatnak rajta , hogy hol lehet és hol nem. A potin mindenképp változtatni kéne , mert így még véletlenül sem azt a célt szolgálja ami miatt bekerült. teszteltem simán csak nyomkodva és autotámadásnál is. nem tölt vissza 2400-et csak 1200-öt és pont ugyanannyi kell belőle , mint abból amit 32k-ért vesz…

Szeder - - Általános

Nos én is megnéztem mik is ezek a nagy változások. A CH váltásról az a véleményem, hogy ez a vissza a jövőbe dolog nagyon nem tetszik, ahogy Lyria is mondja templomban ez így nagyon nem jó. Működő ch váltással se volt egyszerű átlépkedni , ha valaki másik ch-n megtalálta a fát, de így az esetek 80%-ában sikerül lemaradni róla . Az ordításnál szerencsére nem drasztikus a változtatás, így nincs vele bajom. Na a poti, (lehet ezt a hibajelentésekhez kéne írnom) szerintem így ebben a formában csak dr…

Szeder - - Általános

Egyenlőre azt mondom majd kiderül mi milyenre sikerül , és mi lesz jól elrontva . CH váltást nem piszkáltam volna , végre valami normálisan működött. Poti rég meg kellett volna csinálni. Ordítás nem örülök , hogy hozzányúlnak, mert tuti el lesz rontva, de nagyon nem érdekel , mert amig kölyökládákat nem lehet normális áron venni én nem kínlódok a karival. Majd ha berakják a ládákat megnézem a változásokat.

• Quote from XDGeza: “Az lenne a kérdésem, hogy mit jelent az az új ikon, ami akkor jelenik meg, ha a játékban rákattintok jobb klikkel valaki nevére, fent kijön a szokásos szöveg, hogy suttogás, céh meghívás, barát stb. bal oldalon megjelenik egy színes ikon, van akinek sárga, van akinek kék, vagy barna, gondolom az alkímiához lehet köze a kinézete alapján, de nem értem az összefüggést pontosan mit jelez. Tehát ezentúl látható lenne kinek van alkímiája és kinek nincs? És mi alapján jelzi ki? Kérd…