Search Results

Search results 1-20 of 239.

• Változott valamiben a megvásárolható SÉ utik mennyisége? Archívban amit találtam, ott a napi limitet nem írja, csak azt, hogy 50, illetve 500 sé-s verzió volt. (02.26). 01.06-án pedig volt minden fajta úgy, mint most, de limit mennyiség nem volt írva. Amúgy jó tudni, hogy a törökök csalnak orrba-szájba, de kollektív büntetés van utána.

• Mivel a hírnek nincs kibeszélője: Ugye a GF nem hiszi el, hogy a userek komolyan becopikázzák, hogy a csalások, és nem a nagy számú kereslet miatt toltak be ekkora POFÁTLAN mértékű áremelést. Avagy minél több hasznot próbálnak kisajtolni.... A postaládánál meg lesz még abból gond, hogy cuccokat is lehet postázni. Mi van akkor, ha XY XX-nek küld valamit, de XX végleges bant kap közben, mert jó fej? Akkor a cucc elvész. És ez bizony nektek extra meló lesz, legalábbis jegyrendszer szinten. Arról ne…

• Dreamy a kasmír csomó is rögtön odakerült, ami viszont szerintem gáz.

• Akkor most veregesd magad vállon. Többször nem tudom hangsúlyozni, hogy nincs hátasa, láthatóan VAKOK vagytok. Tavaly volt alatta hátas, gyorsabban is ment, pedig kevesebb M-je volt (és akkor még talán glefével szórakoztam). Fentebb azt is írtam, hogy csak olvasni lépek fel rá, de... (A kezdő játékos pedig nem farmos azonnal....)

• 15-ös tojás ha jól tudom nincs. Reggel segítettem íjászról egy map2-es farmosnak és ott voltak bruti generálisok tömegesen. Map1-esen (meg azt hiszem ez van map2-n is) talán a 20-as az, amiből Lykos jön tömegesen, na az egy picit erős lehet, meg kis szinten a meg nem mondom melyik majom hajító, az is szépen tud ütni. Most beleköthetsz abba, hogy leírtam, mije van, de írtam, hogy az M-es skillnek rövidebb az ideje és kisebb az ereje, mint egy P-s skillnek. Meg úgy tudom erősödik is, ha feljebb vi…

• Nos tegnap razinál néztem, hogy amikor valamelyik oldalán ütöttem, nem számolta, amikor a mellső vagy hátsó lábainál ütöttem, akkor igen. Illetve ha belemásztam, akkor is, de nekem az még nem igen opció, mert kicsit nagyon üt azért * Viccnek vicc, de ma megint javarészt babilonit nyitottam az accaimon (a fő accon pl. nem.) Igaz, javarészt igen pici szinten törtek. De azért egy 1%-os lord nyílt az egyikre. *Szerk.: Ezúton is köszönet a tegnapi kékeknek, nagyon korrektek voltak és rendesen tudott …

• Quote from Amiran: “ Quote from Nuttika: “Szerk.: Amúgy a map1-es lvl 18-as karimnak is kicsit küzdenie kellett a 20-as tojással, pedig +9-es +4 mob köves lvl 15-ös fegyója van (erre büszke leszek, első fegyver volt, amit sikerült kikovácsolni és kövezni is) és 18-as +9-es vértje, m8 aurája. Ha jól rémlik, 2x buffoltam, szóval több volt, mint 3 perc... Igaz nem tagadom, nem hátassal nyomult, nagyon régen ütöttem már vele hátast, tekintve, hogy csak olvasni lépek fel rá, meg néha exp-t ütni olvas…

• Tavaly nekem se 30 mp volt a tojás metin, ahogy a kezdőknek sem. Rohangáltam idén map2-n és adtam párnak buffot, láttam mit tudtak. És idén ütöttem nagyobb tojást is, az se volt 30 mp. De igen,tudom, az én karim széklet... Szerk.: Amúgy a map1-es lvl 18-as karimnak is kicsit küzdenie kellett a 20-as tojással, pedig +9-es +4 mob köves lvl 15-ös fegyója van (erre büszke leszek, első fegyver volt, amit sikerült kikovácsolni és kövezni is) és 18-as +9-es vértje, m8 aurája. Ha jól rémlik, 2x buffolta…

• Én meg azt figyeltem meg, hogy bizony rendre nagy karik farmolnak a kicsi mapokon is fullos dögökkel. Igen dögökkel. Amikor kivételesen kis karival voltam benn map1-en, mert végre esett egy aura kk, olvastam vele és jééé, tojás is volt, gondoltam ütöm, erre megjelenik egy kifullozott dög és belecsapkod (úgy, hogy már ütöttem). Mikor rászólok még ott vigyorog. Nagyon lelkesítő, mondhatom. (És nem csúcs időben volt.) Ahogy azt is szánalmasnak tartom, hogy kiállok a map2-esekért és kergetek másik b…

• Quote from Üvegszilánk: “Közös sárkánycsapdosás? Na, az se érdekel. Tavaly se nagyon érdekelt, meg később se, szerintem most se fog. ” Jó, hát mindenkit más érdekel. Én általában magányos farkasként szeretek játszani, a dt run, a biri war és pl. ha lenne eventes sárkány, nekem az lenne a közösségi. (Zodiákus runt még nem nagyon volt "merszem" kipróbálni.) Amúgy jobb szeretem antiszoc üzemmódban terrorizálni a hívást, már amikor nem játszom azt, hogy én nagyon nem is létezek. A 90-es mapra nagyok…

• Torrentes hiba

Nuttika - - Hibák; Hibajelentések

Quote from turis: “Nyugi nekem most azt adja be h hiba a szerver kapcsolatban pedig maxon van a nekem és van is netem. Vagy a frissítés nem ért még véget?Mikor ér véget?Lekésem a húsvéti eventet.Na sebaj majd a következőn gondolom ott lehetek ” Nyugi, ha a rendkívüli karbantartási elhúzódik - amire jó esély van, az új verzió felrakása is sokáig tartott - akkor pont annyira maradsz le az eventről, mint mindenki más.

• Quote from Üvegszilánk: “ Most néztem meg, hogy húsvéti tojásokért mit ad. Érdemes azért törnie az embernek magát? 76s karival odamegy a nyuszihoz, kap ezüstnyilat. ” Én is pont azt néztem, hogy nekem pont nagyon jó lesz 20 tojást összekapni nyilakért. Sámánra. Véletlenül a szilis karikkal kéne beváltani... Amúgy már előre tudom mi lesz ebből: a nagy karik leköltöznek a kis fullosaikra " mert nekünk is jár az event" szlogennel és 0-24-ben maximálisan lefarmolják a tojásokat. Tavaly külön cuki vo…

• Ezt a postaládás dolog... most akkor ha offline a tag is lehet neki írni PM-et? Tehát ha teszem azt blokkolom egy időre a PM-eket, mert nem akarok levelezni,a ládikámba akkor is tudnak dobálni. JUHÉÉÉ!... Ha már megy az ilyen fejlesztés, akkor arra is mehetne, hogy az adott játékos blokkolása ch és map független legyen végre. Mert marhára jó tud lenni, amikor pl. dt runon vagyok, a tag meg pl. map2-ről írogatja nekem a pm-et. Őt nem tudom blokkolni, így vagy blokkolom ideiglenesen az összes PM-e…

• Ami a szintelést illeti, sokan az SD-re esküsznek. Én a magam részéről lvl 40-ig orkban toltam, utána egy picit szórakoztam Hwang templomban is, de lényegében onnantól dt-n szinteltem lvl 60-ig. (A későbbiekben néztem be picit az SD2-be és voltam a dt előtt is, de lvl 60-ig kérdezted.) A dt-t személy szerint azért kedvelem és ajánlom, mert viszonylag jól jön az exp és nem igen szorul köpizésre, kis helyen nagy sűrűségben vannak a mobok. (Későbbi szinteken meg automatikusan támadnak.) Hogy miben …

• Játékos kérdez Team válaszol!

Nuttika - - Általános

Quote from dreamy: “Quote from Nuttika: “Most a fórum team-et kérdezném. Ahogy látom, van lejárt warnom. Tekintve nem két hetes GF fórumos pályafutásomra ez azt jelenti, hogy bár a pont lejárt, de bizony a rendszer számolja. Ez ebben a rendszerben is így van, igaz? Tehát itt is a jegyrendszeren kell kérvényeznem, hogy töröljék a listából a pontot? ” A lejárt figyelmeztetések pontját a rendszer nem számolja, ahogy eddig sem. Figyelmeztetés törlésére az új fórumon már nincs lehetőség. ” Nem akarok…

• "Valentin napi" event

Nuttika - - [Általános]

A mellék eventeket is a GF dönti el, különösen, ha valami item shop-os cucc esik. Ha jól tudom a biri war (+ a jutalom EXP event), a bányász event, a dt run event és a boss tea délután azok, amik helyi hatáskörbe tartozhatnak, de javítsatok ki, ha tévedek.

• "Valentin napi" event

Nuttika - - [Általános]

Quote from Kreativ: “És a maci pet meg tudtommal csak 1 napos és csak dísznek jó ha jól emlékszem tavalyról...Szóval nem sok értelme van ennek az "eventnek"... ” Lásd optimistán a dolgot, kicsi nap és hold elixír is nyitható, 9 rózsából nekem nyílt 1 kicsi nap elixír, 1 zenbab, 1 barackvirág bor és sok közepes poti. Mondjuk a dropp fura, mivel van, hogy fél óráig semmi, aztán 5-10 perc alatt kiesik 3-5 db. Majd fél óráig megint semmi. 200 Zelkova faág kiütés mellett esett 9 csoki és 9 rózsa. Köz…

• "Valentin napi" event

Nuttika - - [Általános]

Én úgy tudom, rá kattintva nyitható. A csokit férfi, a rózsát pedig női karakterrel lehet nyitni. Amúgy a tárgyak átadhatóak, szóval tudod cserélni őket.

• Nem. Bővebben: csak akkor veszíted el a külsőt, ha kovácsolod, szóval bátran optolhatod, forgathatod.

• "Valentin napi" event

Nuttika - - [Általános]

Quote from XDGeza: “A 4 évvel ezelőtti se volt még lebutítva, csak akkor is egybeesett a téli olimpiával, és ha jól emlékszem csak 2 napra volt aktiválva. ” Idén is egybe esik. Ha jól tudom február 9-én nyitják meg hivatalosan az idei téli Olimpiát