Search Results

Search results 1-20 of 445.

• Quote from Traxdata: “küldjétek már be fejlesztésnek azt hogy ne fél óránként lehessen már nyitni a mágikust.. mivel lesz jobb a gfnek hogy fél óránként vagy rögtön nyitható? ez csak szenvedés és semmi értelme.. szokásos értelmetlen dolgok kösz ” Szia! Miért gond az ,hogy félóránként lehet nyitni? Sokkal nagyobb gond az, hogy a tojás metineket ress után 5 perecel már reménytelen keresni,miért nem lehet már megoldani,hogy random helyen ,időben resseljenek? Nem sokat foglalkozok eventtel,ösz visz …

• Sziasztok lányok és srácok! "Ma pl szerintem mindenki babilonit kapott a húsvétin." Csak halkan megjegyezném,én sem babilonit kaptam,nekem bőven elég pár kicsi zöld lötty is! Az event nagyon sekélyes,ettől sokkal több kéne,hogy le üljek és órákat csapkodjak a tojásokért. Főleg úgy,hogy nekem nagyon úgy tűnik,a mágikusból nyitható tárgyak arányát is átvariálták,sokkal több a yang nyitás! (de biztosan csak az én karaktereim a szerencsétlenek ) Üdv.:fincsi

• Quote from Tomi9612: “én azt szeretném megkérdezni, hogy az erdős 105-120 köveket hogy gondolták? mert oké ,értem nem lehetetlen leütni, de ha kidob 2-3 bosst egyszerre, szerintem alig van olyan a szerveren, aki meg tudna birkózni vele ( és ha szenvedsz vele fél órát még azután se biztos hogy ad tojást, ugye? ) , és akkor már megint ottvagyunk hogy a nagyszintűek is kiskarizzanak ” Szia! Azt kérlek szépen úgy gondolták,hogy "nesze semmi fogd meg jól!" Pontosan jól látod,senki sem fog szenvedni u…

• Torrentes hiba

fincs - - Hibák; Hibajelentések

Quote from Sasori95: “Sziasztok Van már valami fejlemény a hiba megoldására ? Én nem inviteles vagyok mégsem tölt be az utolsó 1%. Remélem nem Steamelősdi lesz mert ahány regisztrációm van biztos nem fogok vergődni 1 accountról. én ha egy hibajavító linket betennének már azzal is megelégednék. ” Szia! Ha nincs hibaüzenet a 99% betöltése után,akkor érdemes türelemmel várni sok sok órát míg betölt. Ugyanis ez egy réges-régi hiba,nálam időnként jelentkezik. Üdv.:fincsi

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

fincs - - Javaslatok

Sziasztok Lányok és srácok! Night és a vele agyalók előtt megemelem a nemlétező kalapomat,ennyi időt és energiát fordítani egy javaslatra! Engem már rég hidegen hagy a játéknak a pvp része,sőt a játék sem hoz lázba. Ha engem kérdeztek, szerintem már teljesen felesleges bármiféle újítással előállni,a fejlesztőket pont hidegen hagyja ki mit szeretne. Itt a fórumon max begyűjtesz pár like-t és szép csendben a süllyesztőbe kerül az amúgy jó elgondolás. A magyar közösségből jó ha 10 aktív fórumtag fe…

• Quote from Dalvin: “Beran Setaou a fekete vértek átváltása miatt van a játékban. Akkor sem változtattak az újraéledési rendjén amikor a karmokra és pikkelyekre kiemelkedő igény mutatkozott a szervereken. Ebből kifolyólag úgy gondolom, hogy ezután se fognak. ” Szia Dalvin Lehet,hogy egykoron a vértek átalakítás miatt volt értelme süsüt farmolni,bár már akkor is jelen volt a feketekereskedelem a játékban. De mára már szinte kizárólag egy célt szolgál, az a yang szerzés,és az ott megszerzett yang e…

• "Téli játékok" event

fincs - - Általános

Quote from Demi: “Optolható jelmez nincs, csak sapka ami csak 7 napos ? Ha az ára még a tartósságának mértékében lesz is csökkentve, egy valag yangot húznak ki megint a játékból azzal hogy 7 naponta optolni és forgatni kell. Inkább nem kívánom ezt az eventet sem kibeszélni. ” Szia! Lehet ismét örülni, van jelmez sapka, istenkirály medál! Igazából hol láttad te a 7 napos +-os jelmez sapkát,mert a kiírásban a +-os az 30 napos. Üdv.:fincsi

• "Valentin napi" event

fincs - - [Általános]

Sziasztok lányok és srácok! Megkapjuk amit megérdemlünk? Sok játékost nem fognak az eventtel a gépek elé szegezni. De hát ez már már megszokott,volt egy sikeres esemény amit most pár sikertelen kísér. Üdv.:fincsi

• DC - Az Ördög katakombája

fincs - - Általános

Quote from dreamy: “Quote from fincs: “Számomra a megoldás annyi lenne, hogy első szinten is csak időkorláttal lehessen bennmaradni,és ha letelt kiportolást követően 30 perc eltelte után lehessen újra bemenni! Valamit kéne kezdeni a kialakult helyzettel,mert már nem csak játékbéli fenyegetőzés megy! ” Quote from fincs: “ha teszem azt 30perc-1 óra lenne a benn eltölthető idő,akkor szilánkot is szép számmal lehetne begyűjteni,és a yangolóknak már nem is lenne annyira buli kivárni a 30 perc újra be…

• Változások jegyzéke 18.0

fincs - - Általános

Quote from Gwener: “Lassan eljutunk oda, hogy csak olyan változtatás lesz, ami nekünk hátrányos. A GF üzletpolitikája kezd félresiklani. Lejártak a petek, lejárnak a jelmezek is holnap-holnapután. A Tárgy piacra mégis az ócskaságokat rakják be folyamatosan. Pár nap múlva alaposan meg fog csappanni a játékosok száma. De hajrá GF üzletpolitika, vágjátok csak magatok alatt a fát. ” Szia! Nincs az üzletpolitikával semmi baj,akinek ennyire szüksége van pette az jó előre megvesz pár 100 ládát,és ugyan…

• autó vadászat

fincs - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok lányok és srácok! Nekem 90 mapon szokott előfordulni efféle kép töredezés,de én kliens elfáradásnak hívom,mivel ha új klienst indítok akkor probléma mentesen fut tovább,semmiképp nem videokártya túlmelegedés! Amit észrevettem,hogy ha túl nagy a karakter mozgás pl. event alkalmából,akkor sokkal hamarabb beáll a kép,és akkor is ha látótávban másik karakter is farmol. De ha nyugis napok vannak, akkor akár 48 órát is megy egyhuzamban! 95 mapon nekem rémálom volt autovadászni,mivel túl nagy…

fincs - - Általános

Szia! Mikor nem volt autófarm a játékban és dc-ben sem farmoltak naphosszat yangot,akkor sem omlott össze a piac. Van már rengeteg felhalmozott yang,és ha mégsem lenne elegendő, akkor a piac is mérsékelné magát. Mert ha nem megy el valami 1 milliárdért,akkor oda kell adni olcsóbban,vagy még olcsóbban,mindaddig vinni az árat míg nem talál vevőre. Ez egyfajta önszabályozása a piacnak. Szilezőket hozod fel példaként,ha teszem azt 30perc-1 óra lenne a benn eltölthető idő,akkor szilánkot is szép szám…

fincs - - Általános

Szia Dalvin! Kérdésem az inkább plátói volt mint komoly, Minden bizonnyal nem dc ben farmol a fejlesztő csapat. De azért vald be őszintén,nagyon nincs jól,hogy ez a lehetőség így adott. És itt ismét felmerül a kérdés,az illegális yang kereskedelem ellen mit tesz a "csapat"? A fenyegetőzésnek meg vannak a maga csatornái,és legkevésbé fog valaki a játékban rögzíthető felületen emberkedni! Üdv.:fincsi

fincs - - Általános

Sziasztok lányok és srácok! 18.0 kibeszélőben kicsit elszabadultak az indulatok! Dc yang autofarm az mára már igencsak nem yang farm,hanem pár embernek Ft megélhetést biztosít,ezt mindenki tudja,sőt megkockáztatom,hogy az illetékesek is. Ami furcsa számomra,hogy nem tesznek ellene semmit sem,vagy netán a fejétől bűzlik a hal? Számomra a megoldás annyi lenne, hogy első szinten is csak időkorláttal lehessen bennmaradni,és ha letelt kiportolást követően 30 perc eltelte után lehessen újra bemenni! V…

• Változások jegyzéke 18.0

fincs - - Általános

Sziasztok lányok és srácok! "Céh terület: A Céh alkimisták már +3-as Szellemköveket is finomítanak." Lám lám az idő engem igazolt,mikor felvetettem javaslatba,hogy kezdeni kéne valamit a +3-as kövekkel,akkor voltak páran kik lehurrogták a "bugyuta" javaslatomat Köszönöm GF Ch váltást nem csak kazamatában,de az egész játékban korlátoznám,akár még idő korláttal is,az űber farmer metin,boss verők adhatnának kevéske esélyt a kevésbé kifullozott karaktereknek is. Sárkányok ismét kaptak egyet balról,h…

• Játékos kérdez Team válaszol!

fincs - - Általános

Sziasztok lányok és srácok! Nekem az lenne a kérdésem,hogy a Magyar wikit miért nem aktualizálják? Iszonyatosan hiányos,gondolom,hogy a team elfoglalt és ezért késlekedik ott minden. Esetleg nem fordult még meg senki fejében,hogy ha már ő nem ér rá fejlesztgetni,akkor biztosan lennének rá lelkes "amatőr" jelentkezők? (Hidden Content) A pett hiány meg jól elgondolt üzletpolitika része,ha 3 havonta bekerülne rendszeresen,akkor mindenki csak addig venne ládát míg nem nyit pettet. De ha bizonytalan …

• Fórum mobilon

fincs - - Segítség & Kérdések

Sziasztok lányok és srácok! A kérdésem a következő,hogy tudom mobilon úgy beállítani a fórum felületét mint itt. Ki szeretném zárni a nem a metinnel kapcsolatos témákat (számolgatás,idézgetés, jópofázás másokkal stb....) Nemrég egy team tag, talán Dreamy lépésről lépésre megmutatta,hogy kell ezt itt beállítani,de sajnos mobilon nekem nem megy. Tudom én vagyok az analfabéta,meg a tudatlan,de szeretném ha ott is kizárhatnám a nekem felesleges témákat! Segítséget előre is köszönöm! Üdv.:fincsi

• Karácsonyi rendezvény

fincs - - [Általános]

Sziasztok lányok és srácok! Azon meg sem lepődök,hogy tombolán sok sok év alatt soha 1 főnyereményt nem nyertem. Viszont tegnap egy pillanatra örültem,ugyanis volt 6 ingyen pörgetésem a szerencsekeréken,és mindjárt az elsőre kiforgott egy chesterfild pett. Na mondom ez igen a Gf engem is szeret, De örömön csupán pár percig tartott,ugyanis jobban megvizslatva ez a kis jószágom mindösszesen 24 óráig fog élni! Kérdem én akkora érvágás lenne egy 30 napos pettet betenni főnyereménynek,mennyi esélye v…

• Karácsonyi rendezvény

fincs - - [Általános]

Sziasztok lányok és srácok! Amiran ezt nem jól látod: "Az pedig hogy a GF annyira a saját pénzének ellensége lett hogy már mindent egy ládába rakott amit még a legelvetemültebbek sem vesznek meg így a szokásos sokan fejlődnek is elmaradt." Pontosan tudják ők mit miért tesznek,rászoktatták a játékosokat az extra holmik előnyeire,így most nyugodtan be lehet pakolni azt ládába és vagy vagy alapon nyitogass. Hidd el nagyon sokan nyitogatnak pl.egy örömgyűrű reményébe,bár ezt az event végére betették…

• Karácsonyi rendezvény

fincs - - [Általános]

Sziasztok lányok és srácok! Igen vannak szerencsések,jönnek a jobbnál jobb dolgok tombolából babiloni bigyóból! Sajnos az én karaktereim nem tartoznak közéjük,a legjobb amit eddig nyertem tombolán az 1 teleport gyűrű,pedig nem egyszer végignyitogattam a napi szelvény limitet. Mondjuk nem is vártam semmi jobbat,ez már a sokadik tombola amin rész veszek,de még soha semmi értelmeset nem nyertem. (vannak karakterek kiknek meg kell mindenért dolgozni,semmi sem hullik az ölükbe) Kedves Traxdata "aki a…