Search Results

Search results 1-20 of 487.

• Örülök neki, hogy végre meghallgatásra került a nagyobb karakterek kérése. Kicsit félresiklott az előadásmódja.Csoportos elfoglaltságnak nagyon érdekes és mókás. Nem lehet összehasonlítani azt, amikor egy alacsonyabb szintű metint 30 másodperc alatt elintéz valaki( esetleg 1 perc és nem kell hozzá fullos kiskari) Azzal hogy 4-5 120-as karakternek 5-10 percbe esetleg több időbe kerül leütni 1 db 120-as tojást. A húsvéti event mindig is a mágikus tojás farmolásáról szót. Össze lehet hasonítani az …

• Nem szintre, nem tisztaságra adja a bónuszt hanem osztályra. Mind egy, hányas és mindegy milyen szintű. Akkor is ugyanazt adja, legalább is ezt mondja a videóban.

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Night - - Javaslatok

Kedves Dalvin! Köszönöm gondolataid. Reméltem is, hogy nem csak pozitív hozzászólások érkeznek és lesz módomban elmélkedni másokkal a javaslatról. Először is a Webzen újításairól csak egy kérdést tennék fel: Emlékszel hogy volt e javaslatként?Előfordult a fejlesztés alatt hogy megkérdezzék a közösségeket. érdekelné e a játékos állományt efféle újítás? Én nem emlékszem, de ha lett volna ilyen elnézést kérek a kritikámért. Válaszolva kérdéseidre: 1: A javaslatban kifejtettem, hogy igen sajnos csak…

Night - - Javaslatok

Köszönöm a támogatásokat. Minden felmerülő kérdésre szívesen válaszolok.

Night - - Javaslatok

A Döntő térkép: board.hu.metin2.gameforge.com/…317d358b772a7cd0b2f9ca306 Döntő térkép: Kisebb mint az első körben.Kevesebb elfoglalható zónával. A harc menet teljesen megegyezik az előző körével. A több ponttal érkező csapat indul 1-pontról a kevesebbel érkező a 2-es pontról. Csatamező=Mészárszék Kinézet: Dc terep. csontvázak, elesettek fegyverzetek, sebesültek, ágyúk, barrikád darabok 1= kezdő első Kinézet:Tábor, folyópart lovak npc-k, sátrak, kordé, sebesültek, kis cölöpfal, néhány torony 1b= …

Night - - Javaslatok

- Javaslat címe: Birodalmi Harc és Céh háborúk! Új pályák és játékmenet. - Javaslat lényege: Mint mindannyian tudjuk a birodalmi harcok jelenleg legfőképpen az ellenfél kezdőhelyének mészárlásáról szólnak. Vannak akik szerint ez egy taktika, vannak akik szerint eléggé erkölcstelen dolog. Egyet tudok érteni mindkét fél álláspontjával. A céhháborúk pedig teljességgel kihalóban vannak. Ezért arra gondoltunk, hogy meg lehetne reformálni ezeket az eseményeket, úgy hogy izgalmasabbak legyenek és több …

• Pontosan! Azt hiszem azután a bejelentés után tűntek el a nevek a "radar"-ról amikor, közölték hogy a tábizásnak véget vetnek.

• Olvasom a hozzászólásokat és szinte mindenkinek igazat tudok adni :).Ezért mondtam az előző hozzászólásban hogy ez a téma nagyon bonyolult lesz. Régóta játszom és sok mindent észrevettem megfigyeltem a játékban. Nem feltétlen az a véleményem hogy elvenni kell a játékosoktól hanem egyenlő esélyeket adni. Értem ezalatt azt, hogy lehetne arányos a yang esés a szörnyek szintjéhez.Javasolták már hogy a nagyobb bossok is adjanak több yangot stb. A barlangban azért érezni kevesebbnek a yangot mert keve…

• Meley barlang bug

Night - - Hibák; Hibajelentések

A boss eltűnéssel rendszeresen találkozunk. Szinte mindegyik eltűnik a csapatból valakinek. Késésekről csak annyit hogy amióta van meley kell vele számolni. Lassan külön ember kell aki az órát nézi hogy tudni lehessen mikor késik mikor nem.Nagyon idegesítő.

• A sárkány farmolása régen és most teljesen más okból történt.Régen ugye a karom és pikkely volt a fő irány, no meg a cipők és akkor még kellett hozzá csapat.Ma már csak és kizárólag a yang szerzésről szól.Olyan javaslattal kell előállni, ami mindenkinek megfelelő lehet.A végső szó úgyis a GF-é lesz.Figyelembe kell venni más országok közösségeit is.A mienk elég kicsi közösség szóval ha nálunk probléma, máshol mekkora gond lehet ez? Én személy szerint a párhuzamosan haladó runokra tenném a voksom.…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Night - - Általános

Az lenne a kérdésem, hogy a csoki és rózsa meddig fog esni a játékban? A kiírásban csak a kezdés szerepel február 7. a befejezés nem. Mindazonáltal kicsit zavarosnak érzem a februári rendezvénykiírásokat.A valentin event alkalmával van kiírva egész havi eseménysorozat de a téli olimpiai rendezvény is kezdődik 14-én, aminek a vége is jelezve lett 26. 14.00 órakor. A valentin esemény is eddig tart? Akkor az egész olimpiai esemény alatt esni fog a medáldarab meg a csoki-rózsa is?

• Változások jegyzéke 18.0

Night - - Általános

Szerintem nem új verzió. Minden ami érkezett kb alapból így kellett volna hogy működjön. Kijavították a hibákat. A ch váltásba nem kellett volna belenyúlni. Nem tudom mi az ok amiért ezt megtették, de biztos vagyok benne hogy ez nem megoldás rá. Felesleges idegeskedésnek tették ki vele a játékosokat. Edit: Mindenkit foglalkoztatnak az eventek és egyéb rendezvények. Kíváncsi vagyok. Mindenesetre amit mindig hiányolok(nem egyedül vagyok vele) az a részletes tájékoztatás. Példának fel tudnám hozni …

• "Valentin napi" event

Night - - [Általános]

Vártam hátha lesz valami. Elolvastam és már nem várom.

• 17.6 verzió

Night - - Általános

Őszintén szólva szánalom. Ez már a legalja.Teljesen ellentétes minden ami érkezik azzal, mint amit a drága termékigazgató ÚR előadott. Nem szoktam ilyesmit írni, de FELFORDUL A GYOMROM. Nem írok többet mert törölgethetem a monitorról, ha tovább feszegetném a témát.

• Halloween event 2017

Night - - [Általános]

Ez az event szerintem igen csak hanyagolható lett volna. Gyér esési esély a nyírfára és a gép "CSALÁSA" a játékon. Inkább elvette a kedvet mint meghozta.

• Fegyverkinézet utalvány.

Night - - Javaslatok

Támogatom! Nem mindig használok, de hasznos tárgy és a változatosság sem árthat!

• Támogatom! Nem görcsölne senki, hogy hátha baleset éri.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Night - - Általános

Kérdésem a következő lenne.Sokan vannak akik a pvp és tömegharc hívei. Megoldható lenne, hogy tét nélküli vagy alacsony tétes Birodalmi harcokat a jelenlegi 3-4 hónapnál sűrűbben is rendezzen a csapat?

• 17.5 verzió kibeszélő

Night - - Általános

Hát ez jó kérdés, de TALÁN A HIVATALOS ÚTMUTAÓBAN A 17.5-höz megtalálod. Jah olyan NINCS is. Akkor találjuk ki magunk.

• lélekkő

Night - - [Javaslatok]

Nem támogatom. Megvan az oka hogy miért csak 1-et enged egyszerre.Mindamellett lehet többet is.Prémium funkció.