Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Béta teszt 17.5

Potroha - - [Általános]

Quote from Nuttika: “Emellett szerintem hatalmas ökörség, hogy csoporton kívül nem lehet buffolni. Biri warnál nagyon előnyös lesz, amikor megy mondjuk egy birodalomból 10 ember + 1 buff... ” A következő frissítésben kiküszöböljük ezt a problémát: lehet az összes csoporttagot is egyszerre buffolni vagy csak a kijelölt célpont karaktert. Így ez a hátrány megszűnik.

• Azért annyira nincs eldugva. A Steam FAQ megtalálható itt. Bizonyára hamarosan elérhető lesz magyar nyelven is. Ami a lényeg: Nem érinti a jelenlegi játékosokat. A Steam-es verzió előnye többek között például, hogy nem szükségesek a belépéshez belépési adatok (elegendő a Steam-re bejelentkezve lenni). Ugyanakkor már létező fiókot jelenleg még nem lehet hozzácsatolni a Steam-hez, ez a funkció csak kicsit később lesz elérhető. Aki szeretné a Steam-hez csatolni a fiókját, annak ezt meg kell várnia,…

• [KIBESZÉLŐ] Játékverzió 17.1

Potroha - - Általános

Úgy tűnik, egy magyar kolléga is készült egy kis bemutatóval. Persze nem kizárt, hogy az olasz videóban is látni fogunk még több információt. youtube.com/watch?v=h8RIwCe-v5g

• Új Játék Adminisztrátor

Potroha - - Metin2.Hu Csapat

Kedves Közösség, szeretném megragadni az alkalmat, hogy mondjak néhány szót. Nagyszerű 6 évet tölthettem el a Metin2 magyar csapatának tagjaként, és veletek együtt éltünk át sok hideget és meleget is. Aimend-del csodás játék csapatot sikerült összekovácsolnunk, akikre mindig lehet számítani, és szolgálják a közösséget szívvel-lélekkel. Remélem, kitartásuk töretlen marad a jövőben is. Köszönöm mindannyitoknak a nagyszerű támogatást, rengeteg visszajelzést és hibajelentést, melyekkel igazán sokat …

• Bambi pecsét a Tárgypiacon!

Potroha - - [Tárgypiac]

Kedves Játékosok! A mai naptól a Karácsonyi ajánlataink végéig megvásárolhatjátok a Bambi pecsétet a Tárgypiacon. Sikeres Zokni gyűjtést kívánunk! A Metin2 Csapat

• Játékos kérdez Team válaszol!

Potroha - - Általános

Quote from SGabi: “Most láttam a kiírást a balanszról és összevonásról. Most az összevonáson kezdtem el gondolkodni, hogy olyan országok szervereire gondoltak, akiknél több is van, ennél fogva minket nem érint, mert csak 1 maradt? Esetleg lehet olyanra számítani is, hogy ahol szintén 1 maradt, összevonják más országokéval és akkor lehetne igazi nemzeti harc? Bevallom őszintén, jómagam sokszor álmodoztam róla, hogy milyen is lenne, ha német vagy török szerverrel vonnának össze, lenne nekünk jó na…

Potroha - - Általános

Quote from Night: “Kérdésem a TEAM felé a következő: se a németeknél se az angoloknál nem olvasható rendkívüli karbantartásról hír? Mi ennek az oka? Csak nálunk lett "elfuserálva" valami, hogy azonnal javítani kell a frissítés után?” Minden közösséget érint a karbantartás. Sajnos nem tudom megmondani, hogy mi miért kerül, vagy nem kerül ki más fórumokra.

• Kedves Játékosok! A karbantartás várhatóan 13:30-tól kezdődik majd. A Metin2 Csapat

• Kedves Játékosok! A holnapi napon, csütörtökön, egy rendkívüli karbantartást kell megejtenünk, mely várhatóan 10:00 óra körül kezdődik. Kérjük, jelentkezzetek ki időben a játékból. Köszönjük szépen megértéseteket. A Metin2 Csapat

• Karácsonyi mellék eventek

Potroha - - [Események]

Kedves Játékosok! Alább olvashatjátok a részletes ünnepi event ütemtervet. December 7. (szerda): 14:30 - 16:30 - Fejleszthető hátas dobás (nem a megszokott időben) * 17:00 - 23:00 - +15% esély tárgyak zsákmányolására (6 óra) December 10. (szombat): 12:30 - 18:30 - Holdfény láda dobás (havonta ismétlődő event, 6 óra) * December 11. (vasárnap): 10:00 - 14:00 - Zöld sárkány bab dobás (nem a megszokott időben) * 14:30 - 16:30 - Fejleszthető hátas dobás (nem a megszokott időben) * 17:00 - 23:00 - Oke…

• Karácsonyi mellék eventek

Potroha - - [Események]

Kedves Játékosok! Ezen a héten, szombaton (2016.12.03.) egész nap +30% Tapasztalati pont bónuszt aktiválunk! Vasárnap, (2016.12.04.) pedig Zöld ében ládát szerezhettek a metinkövekből és főszörnyekből 14:30 és 20:30 óra között! Ezen a napon nem lesz aktív a Zöld sárkány bab dobás, illetve a hátas dobás 21:00-től - 23:00 óráig lesz aktiválva. Továbbá, a Karácsonyi rendezvényünk ideje alatt az alábbi fejleszthető hátasokat szerezhetitek meg:- Hétfő: Fiatal Farkas - Kedd: Fiatal Rénszarvas (hím) - …

• Helyi rendezésű eventek

Potroha - - Általános

Quote from Szeder: “Bányász eventet is maximum 2 ch-ra raknám . Úgy lagg se lenne, de azért látványosan lennének erek. Így nem sok értelme van , nem a bányászással , hanem a keresgéléssel megy el az idő.” Tervezem a bányász event módosítását, hogy orvosoljuk ezeket a panaszokat.

• Quote from Szeder: “Ezzel kapcsolatban azért lenne kérdésem. Mind gondoltuk hogy a dobási esély csökkentve lesz, de azt nem értem "Maguk a kártyapaklik megmaradnak nem átadhatónak." A kártyapaklik átadhatóak , sőt kereskedhetőek voltak, csak a kártya lapok nem voltak átadhatóak se és raktározhatóak se. Akkor most ez hogy is van ? Tudom majd holnap kiderül, de én ma szeretném tudni, hogy most ez fordítási hiba vagy valós változtatás?” Ez egy változás. Javítottam a szövegben, hogy világosabb legye…

• Köszönjük a részletes leírást SunCo-nak - remélem, ez segít megoldani a felmerült problémákat a BMP-vel. :)

• Kedves Játékosok! Az alábbi résztvevő karaktereket sorsoltuk ki nyertesként (zárójelben a nyereményük):- WiglinaDzsul (Bruce szentélye) - Drevgar (Wayne szentélye) - Valakiknek1 (Tökfej) - feketemen (Csonti) - Atalante (Kis seprű) - NightWarrior (Nirwana sárkány) - Jellemes (Ms. Jiangshi ketrec) - KenderSura (Mr. Jiangshi ketrec) Gratulálunk nekik! A nyereményüket elküldtük a regisztrált email címükre. A Metin2 Csapat

• Kedves Játékosok! Ez a hétvége igazán eseménydús lesz, de ha nem találtad még meg a kedvedre való rendezvényt, vagy csak szeretnél értékes tárgyjutalmakat szerezni, akkor lehet, hogy ez lesz a neked való rendezvényünk! Hogy mit kell ehhez tenned? A feladat egyszerű. Gyűjtsd össze az általad kiválasztott csomag tartalmazta tárgyakat ehét Vasárnap 21:00-ig, és vegyél részt az értékes tárgyjutalmak sorsolásában! De természetesen senki sem fog jutalom nélkül maradni. Azonban minden játékos csak egy…

• Javításra került a v16.5 játék verzióval. Zártam. Archiváltam. WolteN

• pók bárónő dropp

Potroha - - [Hibák/Hibajelentések]

Úgy tűnik, egy hiba volt a változások jegyzékében, és a korlátozás csak az 50. szint alatti karakterekre vonatkozik. Így tehát nem játék hibáról van szó. Mindenesetre, azért köszönjük az észrevételedet. Zártam. Archiváltam. WolteN

• Már megtaláltuk a hibát, és továbbítottuk illetékes munkatársainknak. Köszönjük a segítséget. Zártam. Archiváltam. WolteN

Potroha - - Általános

Egyik kérdés sem triviális. Ha úgy gondolod, hogy valami nem helyesen működik a játékban, kérlek nyiss róla egy témát a hibajelentések részben - ekkor meg fogom vizsgálni, hogy tényleg úgy működik-e, és megvitatjuk a Metin2 csapattal, hogy szükségesnek vélünk-e változtatást. Az ilyen felvetések ebben a témában elveszhetnek, és nem ezeknek van fenntartva. Köszönöm a kitartásod. ^^