Search Results

Search results 1-20 of 326.

• Halloween event 2017

Pipibilijski - - [Általános]

Event előtt azt mondtam, hogy bármi jobb mint a cukroszacskó, hát tévedtem. Így belegondolva kicsit hiányzik nekem map1-ről sütőtök jack, berakhatták volna azért, ő a "címere" ennek az eseménynek. Arany ládához szimpla szerencse kell, pl 3 lépésből lejátszani, max 4. Vagy ha mindkét koronggal büntetésből visszalépsz már startnál és úgy nyersz. Minél többet agyalsz annál rosszabb lesz, elején vágtattam előre mint a hülye, jött 3 ezüst, amióta vadászok a gép korongjaira vagy próbálok taktikázni, 2…

• lélekkő

Pipibilijski - - Javaslatok

Quote from Dalvin: “A lélekkő a készség könyvekkel ellentétben nem napi egyszer, hanem naponta két alkalommal olvasható ” És tényleg, erre nem is gondoltam. Azthittem a GF jóhiszeműsége ez, de épp ellenkezőleg, így már kicsit más a helyzet. Wen: Kétlem, hogy a GF így gondolkodna...Ez túl lovagias. Mert azért 1 skill G1-re húzása prémium nélkül min. 4 hónap, legrosszabb esetben fél év...Viszont így lehet, hogy a türelmetlen játékos költ majd. Ennyi az egész.

• lélekkő

Pipibilijski - - Javaslatok

Támogatom. Nem is tudtam, hogy ez így van, pedig volt h egyszerre 3 G-s skillem is akadt...Nem próbáltam volna? Nem tudom, na mindegy. Mindenképpen támogatom.

• Halloween event 2017

Quote from Kreativ: “CSODA TÖRTÉNT!!!!! Ha hiszitek ha nem ma csináltam egy 240 pontos aranyat! Nagyon nagy szerencsém volt mert elsőre egybe tudtam rakni a két korongom és utána azt dobtam hogy lépjek hátra egyet! Hát én is nehezen hittem el de megtörtént! Vannak még csodák! De sajnos nagy arányban bronz jön ami nagyon el tudja venni a játékos kedvét. Na de én nem panaszkodok nekem megvolt mára a sikerélmény! Pedig azt hittem egész event alatt nem sikerül összehoznom egy aranyat se. Eddig 1 ara…

• Halloween event 2017

Quote from kismetines: “Sziasztok, Event=esemény, nem pedig "Hú de jó végre milliárdos leszek". A még aktív fórumosok nagyobb része évek óta játssza a metin2-t. Ennyi idő alatt én ezeket az eventeket úgy kezelem, hogy kapok valami extra dolgot a játékhoz. Összejön pár tábla, akkor kipróbálom. Ha az Okey-val kellene párhuzamot vonni, akkor a mostaninál nagyobb a szerencse faktor. Volt jó pár bronz (8-10) és jóval kevesebb ezüst(2-3) . Kinyitom, nem pakolgatom félre, hogy majd a húsvéti event előt…

• Halloween event 2017

Quote from Traxdata: “olyanok válaszát várom hogy 50 körüli farmos karinak van 1 pár hely pl sd1 vége, templomba deszkák vagy nagy békák templom végébe stb stb érdemes-e tolvajt venni vagy olyna rossz a drop hogy hagyjam inklább és ne szenvedjek? az 1 óra alatt kiütött 28 törzs nekem nem móka.. nem a legroszabb de ezt nem én ütöttem csak olvastam forumon:D szóval ha ilyen a drop akkor inkább nem költöm a ft-ot erre a trágyára ” Deszkákhoz és békákhoz felesleges, a deszkák csak a HF-et dobják jol…

• Halloween event 2017

Quote from Nuttika: “pikk-pakk nyert, mert első mezőről rögtön hátra lépett. ” Hát igen, ez valami csodálatos. Nagy kedvvel leülök játszani, valami érthetetlen mazochista oknál fogva mosollyal az arcomon Játék indít Gép kezd Előre ugrik egy mezőt Mégegyszer dobhat Visszalép egy mezőt Nyert a gép Kínomban nevettem, de nagyon Mondjuk ezt nekem is ki kell próbálnom egyszer, de gondolom nem tudok majd megállni az első mezőn, mert lefog ütni.

• Halloween event 2017

Quote from Lyria: “Jajjj...akkor nem a legjobb a taktikád. Én mindig a gépre megyek. Többnyire őt ütöm ki,mert akkor arra ad +pontot. Illetve mindig a legrövidebb úton kell visszaérni a célba. Mivel két bábúd van én egyszerre viszem őket. És mindig azzal lépek,amelyik a kedvezőbb számomra ” Akkor nagy szerencséd van, hogy nem csapja le mindkét korongod. Lehet én vagyok ilyen peches, de engem a gép folyton leüt, és érdekes a végjátékban mindig annyit dob, ahány kell neki a célbaéréshez.

• Halloween event 2017

Quote from Lyria: “Sziasztok! Sikerült nekem is pár ládát szereznem meg páromnak is. A pálca nem esik valami fényesen. Ezt tudom csak negatívumként hozni fel. Viszont sokkal könnyebben lehet ezüst ládát szerezni belőle,mint anno okeyből. Nekem az a lehetetlen küldetés volt. Ez megy ha van elegendő tábla. Tetszik. Ami másik negatívumként tudok felhozni, hogy párom nyitotta is a ládákat és csak fegyó jött belőle. Ha azok nem lennének benne...még azt mondanám ez egy szuper event lenne,mert a kitart…

• 17.5 verzió kibeszélő

Pipibilijski - - Általános

Ez a krit nagyon rosszul van megoldva. Buffal, minden bónnal együtt összetudok szedni 40-50% kritet vagy többet, és a 10-11k alapokra rátesz 1-2k-t, 11k-ból lesz 12k...Ez mi? Akikre nagy alap sebzés megy, meghalnak, de a defesek ellen, bunyóban ahol megy a poti ezerrel, alig lehet őket lecsapni, ha 4k-t toltál régen, néha benézett 8k krit, volt esélyed még az erősebbeket is leverni, most meg szívhatod a fogad. Ez véleményem szerint nincs így jól. Nem tudom, hogy miért gondolták azt, hogy így kie…

• Halloween event 2017

Nos, én kipróbáltam kétszer. Először 150 ponttal épp, hogy ezüst ládát szereztem úgy, hogy azt sem tudtam mit csinálok, össze-vissza kattintgattam mert full kínai volt a játékmenet. Hiába olvasod át a szabályokat és a játékmenetet előtte, nem tudod játszani mivel fogalmad nincs mit akar elmagyarázni, szal 2-3 próbálkozás után kb tiszta, de az, hogy a gép ellen kell játszani, kiakasztó. Első körben még nem, de a 2. játékomnál folyton leverte a korongjaimat, így nem sikerült elérnem a 150 pontot s…

• 17.5 verzió kibeszélő

Farkasok és sárkánysámik nem örülnek, viszont én sem örülök, mint testi. Miért kellett pvp-ben az ütések krit %-kát drasztikusan lecsökkenteni? 40% krit egyszer sem jött be, pedig letoltam 3-4 párbajt is, egy krit nem jött össze ütésből, de skillből sem. Nem is értem ezt a részét a frissítésnek...Ha ez is a farkasok miatt kellett, akkor megjegyezném, hogy az ütéseinél nem a krit volt a gáz, hanem az átható, még mostis minden második ütésük áthatózik...Ezzel nem vagyunk előrébb, csak visszább. Ig…

• 17.5 verzió kibeszélő

Quote from Kreativ: “Ez az új hír is nevetséges... Céljuk hogy egyensúlyt teremtsenek a kasztok között??? Hol lesz itt egyensúly? Az íjász a gyógyi és a bm fog uralkodni pvp-ben... ” A vicc, hogy ezelőtt is ők uralkodtak, meg úgy amióta metin2 a metin2. Mágia alapú kasztok, mágusok...Persze ez valamilyen szinten érthető is, szerintem a GF valamilyen spirituális vonalban gondolkodik, mivel ezek emberfeletti képességek, tehát nem fizikai, hanem spirituális, azaz isteni, földöntúli. Engem is ideges…

• 17.5 verzió kibeszélő

Quote from nova1997: “De igazatok van, ne pánikoljunk, hisz ez még csak a balansz kezdete, az alapja mindennek... Ha néhány szerencsecsomag kisírta, hogy sebezzenek a farkasok kevesebbet, mert drága a def (ezzel elűzve a játékból egy egész kasztot), akkor kisírható, hogy a waritok is változzon (Aura támadó értéke legyen max 450 és esetleg csak intel erősödjön, Test csak P-n védjen a fellökés ellen, A forgókard és átható ügy build legyen stb stb). ” Miért kell folyton szegény testiket bántani? Tö…

• Halloween event 2017

Bármi jobb a sima tökmag és cukroszacskó gyüjtögetés helyett...A nyeremények okey-szintűek lesznek, ami jó, a játékmenetet, stratégiáját meg max 2-3 nap alatt ki lehet ismerni, mint az okey kártyák és a halkirakós esetében. Már csak az a kérdés, hogy azok a törzsek hogyan fognak potyogni a mobokból, ha hasonlóan mint a kártyák, akkor van baj.

• 17.5 verzió kibeszélő

Quote from nova1997: “Phone: A legjobb, hogy a farkas nerfet 0 cuccal negatív készségkáros fegyoval egy 120asra tolva mutatja meg nekünk, amiből kiderül a leges legminimumabb sebzéskülönbség. Ha a drága lengyel barátunk 1es karira, kasztkővel kk-s fegyóval és intel felpakolva mutatta volna meg a sebzés különbséget, akkor kiderült volna, hogy nem 100 a sebzés különbség a nerf után, hanem akár 5-10k-val kevesebbet tol a farkas. Bizonyára azért nem kaptál engedélyt viszont ő kapott mindenféle speci…

• Elkészítettem OoSICARIOoO első pvp videóját! Jó szórakozást. youtube.com/watch?v=ctwYwDASoog&t=140s

• Béta teszt 17.4

Quote from Amiran: “Aki szerint jó lesz ez az egész rendszer annak ajánlom hogy próbálja ki egy surával razadort vagy bármilyen kasztal thrimet vagy nemerét. Amint ugye egyszer lefeküdtél (és le fogsz) várhatod a buffot mert nem lesz. Azok akik több ezer sé-t több millió vagy millárd yangot beleöltek hogy meglegyen a megfelelő krites, intes akármilyen cuccuk, lesznek kárpótolva? Nem hiszem. Aki szerint meg jó lesz hogy végre csapatjáték lesz annak üzenem hogy ha 8 ember kell 1 razihoz nem fog se…

• Béta teszt 17.4

Quote from Kreativ: “Semmi értelme a kriten változtatni... A sámánokat mért nem gyengítik le? Főleg a gyógy sámán van nagyon eltúlozva! Meg az egész mágia áthatolás rendszer... És mi az a 160k amit a BM sebez vidibe... Úgy látom a fizikai kasztok elbújhatnak megint mert mágia kaszt uralom lesz... Mért nem lehet egyensúlyt teremteni a kasztok között? Ne kaszt függő legyen már az hogy ki az erősebb... A minőség döntse el az erőviszonyokat! ” Soha nem lehet teljes egyensúly a kasztok között, mivel …

• Béta teszt 17.4

Quote from dreamy: “board.beta.metin2.gameforge.co…ews/?postID=1425#post1425 Emésszétek.... kibeszélőjében is vita van: board.beta.metin2.gameforge.co…210-Critical-hit-changes/ Nem hiszem, hogy ez lenne a helyes irány.... ” Zseniális Farkasokat gyöngítik közben meg észre sem veszik, hogy a mágiás kasztok aláznak mindenkit. A többiről nem mondok semmit, majd kiderül.