Search Results

Search results 1-20 of 1,000. There are more results available, please enhance your search parameters.

• Elbuggolt item!

dreamy - - Segítség & Kérdések

Problémádat a jegyrendszeren keresztül jelezd az illetékeseknek: metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=hu Témát zártam. Dreamy

• Játékos kérdez Team válaszol!

dreamy - - Általános

Ez nem kibeszélő téma, a választ egy felhasználó megadta, a moderátor pedig zárta a témát. Tehát amit ismételten leírtál, valótlan. Mégegyszer megkérlek az ilyen jellegű megnyilvánulásokat mellőzd. Köszi

dreamy - - Általános

Quote from Szamurai: “Egy moderátor ilyen hangnemet meg mer magának engedni? ” Ne haragudj, de ebben semmiféle gusztustalan, alantas, állatias és tűrhetetlen nincs... Miért is lenne az? Azért mert jelezte, hogy rengetegszer feltették már ezt a kérdést? Jól tette, számtalan témában jelezzük, hogy volt már szó arról , amiről valaki már nyitott témát. (Igaz, még beleírhatta volna, hogy: És javaslom, hogy mielőtt témát nyitsz, használd a keresőt" - bár gondolom, az már a te szemszögedből halálos bűn…

dreamy - - Általános

Quote from Gwener: “Történt valami előrelépés ennek a kijavításában? ” Ez nem hiba, ezt így tervezték.

• Idézetek

dreamy - - Intellektuális

Egyszerűen csak tudni fogod. Mert amikor ott lesz, tehetsz te bármit. Úgy fogod kívánni, hogy minden porcikád beleremeg. Nem fogsz mérlegelni, és nem gondolkodsz többé. Csak a magadévá teszed a pillanatot, mint egy éhes kis vadállat, aki erre várt mióta már. Mert az úgy igaz, hogy minden meg van előre írva. És nem fog érdekelni, hogy ez az egy alkalom lesz, vagy a tiéd lesz egy életen át. Mert szeretni akarsz majd. Minden áron. És így van ez jól. Ne hidd el senkinek, hogy véletlenül voltál ott. …

• Quote from Szeder: “esetleg még idén lesz e belőle valami? ” A nyeremények kiosztása januárra tolódik. Megértéseteket köszönjük! Dreamy

• A csapat nevében visszautasítom az utóbbi két hozzászólást... Vitát be lehet fejezni, nem szép dolog, főleg nem Karácsonykor. Témát zártam. Dreamy

• Az ilyen kérdéseknek itt a helye, ezt a játékos társaid meg tudják válaszolni. A másik téma nem ilyen jellegű kérdésekre lett kitalálva.

• event naptár

dreamy - - Javaslatok

event naptár (te nyitottad azt is kedves témanyitó ) Quote from Potroha: “Elvetett javaslat, zártam a témát. A játékosok jelenleg is több helyről elérhetik ezeket az információkat. ” Ez egy elvetett javaslat. Zártam. Dreamy

dreamy - - Általános

Quote from KarmaSamurai: “Sziasztok, kérhetnék egy érvénybe lévő játékszabályzatot? Ami a legfrissebb verzió jelenleg. Előre is köszi! ” Az összes szabályzatot megtalálod a Szabályzatok részben. Játékra vonatkozók linkjei: Közösségi Útmutató agbserver.gameforge.com/huHU-Switch-Metin2.html [Játék] Információ a figyelmeztetési rendszerről

• teljesítmények

dreamy - - Javaslatok

Témanyitó kérésére zártam. Dreamy

dreamy - - Általános

Decemberi játék rendezvények! Azért , mert az nem karácsonyi esemény, hanem decemberi rendezvény.

• Skillsor eltűnése

dreamy - - Hibák; Hibajelentések

Quote from Potroha: “Javításra került a v16.1 verzióval ” Az eredeti témával összevontam a hibajelentést, mivel ez már egy javított hiba, ami ismét visszatért.

• youtube.com/watch?v=U6i1GQkyoEw&list=RDU6i1GQkyoEw 1 2 3 4

• Továbbra is azt mondom , lehet jelentkezni szerkesztőnek. És használni is tudni kell. wiki.metin2.hu/index.php/Speci…s_v%C3%A1ltoztat%C3%A1sok Az pedig, hogy pár éve nem frissítik az valótlan, bár az tény hogy elmaradottabb más wikikhez képest. Témát zártam. Dreamy

• 17.5 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Quote from Csizkov: “Értem:) ” No ... komolyan itt van elegem belőletek... Akinek nem inge , nem veszi magára... Ennyire sarkallatos elemeket kiemelni. Úristen, Perculia le merte írni, hogy hibázott.... egyszer... Komolyan mondom... Nevetséges ami már itt megy. Tudod kedves Csizkov, így veszed el a maradék kedvet is attól, hogy valaki is tegyen érted/értetek valamit is.... Ha a talizmánokról néztél videót... láthattad , hogy 4 után már szinte lehetetlen a húzása.... de tudod mit mindenki nézzen …

• 17.5 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Quote from Kreativ: “Hány % félembert adhat max 10? ” ez nem az a félember ez félember "ellenállás" de 10, igen. pl.: wiki.metin2.co.uk/index.php/Fire_Talisman Quote from Kreativ: “És minden szintre ugyanazt kéri? (1 talizmán, 10 virág, 1 hajtű) ” wiki.metin2.de/index.php/Talismane Quote from Kreativ: “És vajon +200 on hány % speciális bónuszt ad? Mert ha keveset akkor tuti nem éri meg kihúzni. ” Ahány szintes annyit... 200-on 200. (Hidden Content)

• 17.5 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

Quote from Nuttika: “Nem akarok kukacoskodni, de akkor minek van a magyar? Dísznek. ” Hajrá lehet menni szerkeszteni Quote from Csizkov: “itt még a boldog órát se hirdetik ki mindig. ” Csak azt tudják kiírni, amit megkapnak. Hasraütve nem lehet kitenni semmit, ami esetleg más ország fórumán megvan. De amúgy hajrá ahogy én is tettem, bárki összefoglalhatja , képekkel illusztrálhatja és csinálhat leírást a talizmánokról is... Nem mindig morogni kellene, hanem ici-picit tájékozódni.

• 17.5 verzió kibeszélő

dreamy - - Általános

a külföldi wikiken megtalálható

• Karácsonyi rendezvény

dreamy - - Általános

Lélek rendszer összefoglaló, tapasztalatok 1. szint: board.hu.metin2.gameforge.com/…6f16707edb8a6eb690e632c00 Fénylő lélek (játékidő: 1 óra / időtartam: 1 nap) 60 perc feltöltődés után 500 ütés erejéig 1,2-szeres az ütés / készség sebzés. Maga a lélek 1 nap lejáratú, ha az ideje lejár és még tart az event, újra felvehető. 2. szint: board.hu.metin2.gameforge.com/…6f16707edb8a6eb690e632c00 Ragyogó lélek (játékidő: 2 óra / időtartam: 2 nap) 60 perc után már aktív, 1,2-es szorzóval, 120 perc után pe…