Search Results

Search results 1-20 of 474.

• 17.6 verzió

Night - - Általános

Őszintén szólva szánalom. Ez már a legalja.Teljesen ellentétes minden ami érkezik azzal, mint amit a drága termékigazgató ÚR előadott. Nem szoktam ilyesmit írni, de FELFORDUL A GYOMROM. Nem írok többet mert törölgethetem a monitorról, ha tovább feszegetném a témát.

• Halloween event 2017

Night - - [Általános]

Ez az event szerintem igen csak hanyagolható lett volna. Gyér esési esély a nyírfára és a gép "CSALÁSA" a játékon. Inkább elvette a kedvet mint meghozta.

• Fegyverkinézet utalvány.

Night - - Javaslatok

Támogatom! Nem mindig használok, de hasznos tárgy és a változatosság sem árthat!

• Támogatom! Nem görcsölne senki, hogy hátha baleset éri.

• Játékos kérdez Team válaszol!

Night - - Általános

Kérdésem a következő lenne.Sokan vannak akik a pvp és tömegharc hívei. Megoldható lenne, hogy tét nélküli vagy alacsony tétes Birodalmi harcokat a jelenlegi 3-4 hónapnál sűrűbben is rendezzen a csapat?

• 17.5 verzió kibeszélő

Night - - Általános

Hát ez jó kérdés, de TALÁN A HIVATALOS ÚTMUTAÓBAN A 17.5-höz megtalálod. Jah olyan NINCS is. Akkor találjuk ki magunk.

• lélekkő

Night - - Javaslatok

Nem támogatom. Megvan az oka hogy miért csak 1-et enged egyszerre.Mindamellett lehet többet is.Prémium funkció.

• BOSS ládák exp tartalma

Night - - Javaslatok

Nem Támogatom. Dalvinnal kell egyetértsek. Nem tartom fair-nek hogy valaki pl 200 ládából szinteljen. Ez egyenértékű lenne a yangért Xp vásárlással.Szerintem a Metin2 nem az a játék.

• Halloween event 2017

Night - - [Általános]

A kisebb játékosok retteghetnek megint. Jönnek a tápos kiskarik! Mivel a nagyokkal nem lehet eventezni. Nem esik nekik a nyírfatörzs. 40 perc alatt 6 db. Vicc! Köszi ismét.

• 17.5 verzió kibeszélő

Night - - Általános

Ebben a hírben az a borzasztó, hogy nyíltan közlik ez csak a kezdet! Nos a béta szerver 2-3 hónapig futott ezekért a változtatásokért. Akkor a következők mikor jönnek? Fél év múlva vagy talán később? Mire ezek az újítások már elüldözik az aktívokat. Bármit is akarnak 1-2 hónapon belül meg kell hogy legyen, mert súlyos következményei lesznek a játékosállományra.

• 17.5 verzió kibeszélő

Night - - Általános

Nem csak, hogy "azt hiszem", de a felháborodások fele azért történik, mert nem olvassa át a felháborodó a frissítésről szóló információkat. Szándékosan nem akarok neveket írni, mert nem csak itt fórumon de játékban is előfordul folyamatosan, hogy mennek a kamu infók felháborodások és egyebek hívásban, normálon , céhesben és még pm ben is. Venni kell a fáradtságot átolvasni a tervezetteket(béta fórum) és a megjelent hírt. Összehasonlítani stb. (akinek az a kifogása hogy nem beszéli az idegen nyel…

• Októberi rendezvények

Night - - [Általános]

Bizony bizony. Az a véleményem hogy az xp bónuszban kimerült az event kreativitás. Talán még az lett volna jobb ha csak xp van. Például 2-3 napig váltogatva mikor mennyi.Nem mindenki ér rá pont aznap. Mondjuk egy októberi rendezvény alatt megszervezett birodalmi war, bányász, OX vagy főszörny event több érdeklődést kaphatna. A horgász rendezvény sem rossz ha változatosabb lenne. Ebben a formában nem lelkesít ez a rendezvény.

• Béta teszt 17.5

Night - - [Általános]

A béta fórum még mindig olvasható! Részemről csak annyit tennék hozzá, hogy aki nem tesztelt és nem fordított figyelmet a változtatások jó és rossz oldalának egyaránt felfedezésének, azok nagyon negatívak lesznek ha élesben is bekerül.(pár hét) Magányos farkasok főleg.

• Jó kezdeményezés ez a változtatás. Irták előttem hogy aki rájön a helyekre annak könnyű dolga van. Viszont biztos hogy több időbe telik mintha egy helyben lenne. Igy van esélye másoknak is. Egy dolgot hiányolok mint általában minden újításnál. a HIVATALOS MINDENKI SZÁMÁRA ELÉRHETŐ TÁJÉKOZTATÁST.(mi hogy hogyan és mire változott stb.Ez a találja ki a játékos dolog már nagyon sok aktív embert elüldözött a közösségből)

• Teljesen feleslegesnek tartom. Aki nem tud olvasni annak nem itt a helye, hanem az elemiben. Bocsi. NEM TÁMOGATOM

• Támogatom. Hasznos lenne a bányászatból élőknek.

• Visszavásárlás

Night - - [Továbbított Ötletek]

Támogatom. Nekem még nem sikerült semmit sem eladni de ismerek sokakat akik szívesen visszavettek volna sok mindent.

• Támogatom. Nem az egyetlen "Eventes" dolog amit meg kellene újítani.

• Készségkönyv szín

Night - - [Javaslatok]

Nem támogatom. Szerintem is felesleges. Csak bugokat hozna.

• NEM Támogatom. Játszani kell a játékot kis szinten. Megismerni felfedezni.Nem szükséges hozzá egyáltalán az a 2 tárgy.