Search Results

Search results 1-20 of 531.

• Skillsor eltűnése

Csizkov - - Hibák; Hibajelentések

Nekem ezt csak akkor csinálja ha 2 karival vagyok benn és portolás közbe átmegyek másikra. Volt már erről hibajelentés javították is de ez a része megmaradt.

• 17.5 verzió kibeszélő

Csizkov - - Általános

Quote from Perculia: “A Boldog Óra kiírás valóban elmaradt. Az én hibám, biztosan lesz még ilyen ” Quote from dreamy: “Csak azt tudják kiírni, amit megkapnak. Hasraütve nem lehet kitenni semmit, ami esetleg más ország fórumán megvan. ” Értem:) Minden mob/boss fölött van egy jelzés melyik talizmán ereje hat rá. 200-ig mondjuk esélytelen kihúzni de 20-30% sebzés se rossz már. Nem tudom törik-e húzásnál, de sejtem hogy igen.

• 17.5 verzió kibeszélő

Csizkov - - Általános

Quote from dreamy: “a külföldi wikiken megtalálható ” De a magyar metint játsszuk... de igazad van én is a külföldi fórumokról tájékozódok itt még a boldog órát se hirdetik ki mindig. Quote from Kreativ: “Milyen fejlesztő cuccok kellenek a húzásához? ” Kell hozzá még 1 ugyanolyan típusú talizmán 10 db elementáris virág és 1 db dísz hajtű. Quote from Kreativ: “Nőnek benne a bónuszok ha nő a talizmán szintje? Mint alkinál? ” A beletett bónuszok nem változnak csak a speciális bónusza növekszik mind…

• 17.6 verzió

Csizkov - - Általános

Quote from DracoInThePast: “Végig olvastad amit írtam, vagy leragadtál az első sornál? ” Igen végig ahogy fejtegeted miért rossz ráadásul látszik, hogy nem ismered a működését de azért kijelented, hogy semmit se ér. Quote from DracoInThePast: “Leírtam a bossos témát ” Quote from DracoInThePast: “Esetleg ha valami komolyabb bossra megy az ember akkor lehet haszna... Ja hogy még arra sem? Mert lovaglás közben nem működik (hoppá, de érdekes módon mégis számolja lefele mikor lovon ülök is). ” Leírta…

• 17.6 verzió

Csizkov - - Általános

Quote from DracoInThePast: “Nem ér semmit ez a lélekrendszer dolog... ” Azért ezt gondold át. Kapsz egy brutális sebzést tök ingyen igaz rövid ideig. Lehet nem sd2 fejlődésre kell használni de bossnál nagyon jól jön.

• 17.6 verzió

Csizkov - - Általános

Quote from Velocilaptol: “Az a kijelentésed, hogy a nagy karakterek tesznek bele többet, nem állja meg a helyét. ” Ha állítasz valamit, akkor bizonyítsad be hiteles statisztikai adatokkal.:) Szerintem Te se lehetsz még nagy szinten különben tudnád mi pénz kell ott... Quote from Velocilaptol: “Az hogy nincs megoldva, hogy aki kemény munkával elérte a 120-at nem tud rendesen farmolni, petet fejleszteni, szilánkokat ütni az alkímiához elég nagy probléma ” Nemere, razador,thrym, meley, zodiak 120 me…

• Több runt is próbáltatok mert 1x lehet pech is? Ha így van az egyértelműen hiba és javítani fogják. A szilánk az probléma, marad a kiskari vagy a 120 metin.

• 17.6 verzió

Csizkov - - Általános

Nuttika úgy alkotsz véleményt valamiről, hogy fogalmad sincs róla. A legtöbb pénzt a nagy karakterek teszik a játékba nem az ördögűzőből és az exp gyűrűből van a gf-nek a bevétele. A 120 karakterek meg ne panaszkodjanak annyira, óriási kedvezményt kaptak így is a 15 szinttel. A 120 karakterek 105-re minősítése már a szintemelés után történt, hogy tudjanak fejlődni 115 fölött is ne csak küldetéssel. Le lett írva akkor, hogy ez ideiglenes azaz mindenki tudhatta, hogy ha felmegy 120-ra előbb-utóbb …

• Tapasztalatom szerint nem esik rosszabbul a kulcs se nemerén se razadoron. A szilánkdropp sajnos jelentősen csökkent de ez természetes hisz azt mindig is a szintednek megfelelő mobok dobták előtte se lehetett vadkutyákon szilizni...

• Karácsonyi rendezvény

Csizkov - - Általános

Mindig azt hiszem nem tud a GF már nagyobb gusztustalansággal előjönni és tévedek. Most az öröm gyűrűjét sikerült ládába pakolni költsön a hülye többszáz sét hátha kis eséllyel kap egyet. Már várom, hogy a potit is csak séért lehessen venni. Kívánok magas gyógyszerkiadást annak aki ezt kitalálta...

• Az ötlet jó én is szereltem már le véletlenül, de így is tökölődés a hosszabbítás a sok 5% vacak ráhuzogatásával nem szeretnék 4x annyit kattintgatni. Sokkal egyszerűbb megoldás lenne ha az alkit csak sárkány fogóval lehetne leszerelni...

• Így is elég nagy a lag map 1 ez csak növelné maradjunk a kereskedőháznál... Nem támogatom

• Halloween event 2017

Csizkov - - [Általános]

Quote from fincs: “Sziasztok lányok és srácok! Gondoltam,hogy így az event hajrájában bekapcsolódom én is kicsit a játékba. Mindig is szerettem a gyűjtögetős,kockulós eventeket,gondoltam hát jó lesz ez nekem,100+ os karakternek egyértelműre vettem,hogy gyökerek a jó hely számára. Mikor utoljára arra jártam elég jól ment a mobok darálása.de,hogy ne csak a véletlenen múljék így beruháztam jelmezre,pettre,és még turbóztam kicsit a felszerelésemen. Az eredmény? LEHANGOLÓ ami régebben akár autó vadás…

• 17.5 verzió kibeszélő

Csizkov - - Általános

12 óránként kapsz 1 belépőnyi gömböt mikor megvan a csapat lehet menni 2 kört esténként vagy többet hétvégén nem run után kell várni 12 órát Nézd meg a meley időket és rájössz mire céloztam:) Mindenkinek más a játékélmény van akinek a kitapasztalás másnak a jutalom gyors elérése. Ha az utóbbit akarod várj pár napot(hetet) és lesz leírás

• 17.5 verzió kibeszélő

Csizkov - - Általános

Tényleg leírást vártok ehhez a szuper kreatív runhoz?:) ölj átszínezett mobot ölj meg 5 metint öld meg a bossokat és ez így váltakozik a végtelenségig.. Minden pálya elején írja a feladatot azt is ha nem szabad meghalni. Nem kell várni 12 órát 1 run után többet is lehet menni csak össze kel gyűjteni a gömböket. Meleynél is ment a sírás most meg 3 boltos kari leveri Akinek nincs ideje vagy energiája erre, vannak nagyon jó és egyszerű kártyajátékok:)

• Ennek semmi köze az olvasás tudáshoz, aki nem tudja értelmezni a javaslatot annak nem itt a helye, hanem az elemiben. Mikor map 2 kerestem az 1 szál mobot ami megtalálható a szörnykártyás küldihez és kifolyt már a szemem mit nem adtam volna ha más színű:) Támogatom ez legalább hasznos javaslat igaz nem map 1 harcosoknak

• Rang

Csizkov - - Segítség & Kérdések

Valamit benéztél 720 rang jön 1 óra alatt ha fenn a szimbólum és nem védett helyen állsz

• Fekete ló pecsét

Csizkov - - [Hibák/Hibajelentések]

Ha fel van téve a vezérkönyv akkor csinálja érdekes ha előbb felülök a lóra utána fel lehet tenni a vezért fordítva nem.

• Nyári Okey event

Csizkov - - [Általános]

Kipróbáltam én is ezt a nagyszerű eventet. SD3 2,5 óra folyamatos darálással ( lvl63 tárgydroppos cuccok) sikerült 6 pakli kártyát ütnöm abból lett 4 bronz 2 ezüst. A köpi meg a belépő ára éppen visszajött. Szánalmas Nem baj legalább a nemzeti ünnepünkre kiírt eseménysorozat holnap kárpótol:) Ennyit érünk...

• Vagy keresel egy gondolatolvasót vagy leírod melyik küldetéssel mi a problémád...