Search Results

Search results 1-20 of 778.

• Skillsor eltűnése

Szeder - - Hibák; Hibajelentések

Tuti hogy nem nyomom az Alt gombot , mert nem is használom és szint lépéskor a zodiákus runon gyakran átvált .

• Skillsor eltűnése

Szeder - - Hibák; Hibajelentések

Az a baj , hogy akkor is ha épp szintet lépsz mondjuk zodiákus runon. És egyre gyakrabban csinálja nekem is hogy simán átvált .

• 17.6 verzió

Szeder - - Általános

Ne legyen igazam , de ha úgy működik ahogy jelenleg kapja egy 110-es akkor az annyit ér , mint halottnak a csók. Még nem tudtam rájönni melyik oltári dropp volt zavaró addig amig 105-ösnek tekintette a rendszer a nagyobbakat . Netán valaki tudja árulja már el . Köszi .

• Tavaly is volt újév környékén, többen szentségeltek miatta , mert előző nap 30%-os volt és rá egyből az 50% és persze többen a rászánt pénzüket elköltötték a 30%-ra .

• Nagyon jó alkotások születtek. Gratula mindenkinek! A szavazás mikor kerül be ?

• Karácsonyi rendezvény

Szeder - - Általános

Én örülök, hogy neked ilyen jó. Egy darab kártyát se kaptam még a rendezvény alatt. Szilánkozni se tudok. Az egész egy kalap szamócát sem ér, csak bosszantó. Én nem vagyok napközben, tehát a meglepetésekről is lemaradok, ezért ez nekem nem event, sőt az alap játékélményemet is elrontották, még a 105-ös metinekből se kapok semmit , pedig abból elvileg kéne . 120-as metinre van olyan cirka 600 játékos még itt is . Akkor miről is beszélünk ?

• Mikulásváró versíró verseny

Szeder - - Versenyek

Metin2 mikulása nem szeret már engem. Legnagyobb baja velem, hogy túl nagyra nőttem. Nem lesz ez jó mikulás, én várlak egész évben. De te nem hogy hoznál, elveszel még tőlem. Tudom én, hogy nagy a szám, jártatom is bőven. Team is arra drukkol Chat-et elkerüljem. Gyerek vagyok én is, ha nagyra is nőttem. Miért veszed el a játékokat tőlem ? Metin2 mikulása még egy esélyt adok. Ha nem javítasz, itt hagyok csapot-papot. Zoknim sincsen, fázik lábam, kártyázni se tudok. A kocsma is zárva van forralt b…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szeder - - Általános

Engem azért érdekelne, hogy miért nem lehet megoldani, hogy web oldalon is lehessen tombolázni. Vannak akik évek óta kimaradnak belőle , mert egyáltalán nem tudják megnyitni a tárgypiacot játékban. Katasztrofálisan lassú így is , de ha weben is lehetne, lehet egyszerűbb lenne. áthelyeztem. dreamy

• 17.6 verzió

Szeder - - Általános

Komolyan nem értem, hogy minek szól bele olyan, hogy mi esik és mi nem aki nem 120-as karakterrel játszik. Miért van az rendben , hogy minden eventből kivagyunk zárva ? Miért lenne az rendben hogy van maximum 10 akkora mob a játékban amiktől szilánkot kaphatok? Minden szintre tegyék be a + - 15 szintes korlátot és akkor máris kikerülnek vörösből az 55-ös sőt kisebb karik Akkor már legyen mindenkinek rossz ne csak a nagyoknak. Aki csinált egy nagy karaktert annak miért kötelező mellé kis karit is…

• Konkrétan csak 120-as karikkal voltunk bent, mindenkinek felvett szilánkos küldi, senkinek nem esett egy darab se . Razadornál lejárt az idő matt köves résznél , mert nem esett csak kb 3 kulcs az 1 óra alatt, és mint említettem nem középen ácsorogtunk és néztünk ki a fejünkből. Nemerénél nem csak 120-as karikkal voltunk, de szilánkot ott se kaptunk egy darabot se. Eddig lazán bementem egyedül nemeréhez ha lord missziós küldim volt , de most nem igazán tudtam a második szinten tovább menni mert n…

• Azt nem tudom 90-es küldi tárgyakkal mi a helyzet Polyphemos nekem fél éve nem adja azt a belső erőt vagy mit amit kéne, szóval ez nem újdonság. Shaonak a Wubba nem adja amit kéne , de eddig se adta.

• A legújabb verziónak köszönhetően 120-as karakterekkel a Razador run és a Nemere is eléggé kockázatos , mert a küldetés tárgyak sem esnek . Hibába 100+ a térkép a mobok kisebbek mint lv105 . Az erejükkel nincs baj, mert az szépen emelve lett megint szerintem fű alatt, de az egy másik kérdés. Szerintem a szilánk is küldetés tárgy , na az se esik razadornál se és nemerénél se sőt Meley runon se. 95-ös mapon talán van kettő féle mob aminek a szintje megfelelő lenne a szilánk dobáshoz, de azok se tú…

• 17.6 verzió

Szeder - - Általános

Nem hiszem el hogy más közösségek játékosai nincsenek ezen az undorító húzáson felháborodva . Direkt megnéztem most, a mienk ugye egy kicsike szerver kevés játékossal, de még nálunk is 64 db 120-as karakter van és több mint 500-an vannak a 105-ös szint felett. Nuttika attól hogy valaki 120-as az közel sem jelenti azt hogy már mindene kész van. Ezek az úgy nevezett villámlós vértek nem mennek ám csak ki azért 9-re mert szépen nézünk rájuk, és nem mindenkire szakadt rá az otp. Mi is szeretnénk a l…

• 17.6 verzió

Szeder - - Általános

Felháborítónak tartom ezt a 105 feletti dropp korlátos dolgot . Akkor mi a fenének 120 a max szint? Mégis miért nincs akkor olyan hely ahol például én is tudok farmolni ? Ochao templomban eddig legalább volt némi droppunk, azért falnak nem mentem tőle , de legalább óránként esett egy mithril, na de most semmi még a bossból se . Hol fogom kiütni a szilánkokat ? Miért akarják az összes nagy karit elüldözni ? Minden szinten legyen meg ez a korlát és nem akarok 95-ös mapon 105 alatti karaktert 120-a…

• Új küldetések - kibeszélő

Szeder - - Általános

Polyphemosnál járok, eddig egy percet se élveztem ezekből a küldikből . Mind egytől egyig arra sarkal, hogy na most kell abbahagyni ezt a játékot. 1. Aki ezeket kitalálta az egy percet nem játszott a játékkal. 2. A küldetéshez tartozó szinten a legtöbb szerintem nem minden kaszttal kivitelezhető. 3. Csak ha folyamatosan ezt csinálod semmi mást akkor jutsz tovább. 4. A jutalmakkal gyakorlatilag kitörölheted annyira a semmi és a használhatatlan közt van. 5. Még az exp jutalom is a vicc kategória s…

• Játékos kérdez Team válaszol!

Szeder - - Általános

Azt szeretném megkérdezni, hogy jelenleg ki az a fórum csapatból aki a többiek esetleges önkényeskedő, diszkiriminatív munkáját ellenőrzi , illetve felül is bírálhatja? Egyre gyakrabban van olyan érzésem , hogy egyes fórum moderátorok személyes játékon belüli sérelmeiket itt torolják meg és mindenféle mondva csinált indokokkal tiltogatnak. Azért régebben Mimike idejében még ezek a túlkapások voltak kezelve. Értem én, hogy véditek a mundér becsületét, de azért azt is el kéne ismerni ha éppen nem …

• Támogatom a javaslatot!!! Nekem is sikerült már leszerelni alkit, igaz nem egy csúcs követ, de akkor se esett jól. És aki azt mondja figyeljek oda , semmi ablak nem jött fel akkora lagg volt , hogy csak a szilánkot láttam meg a leltáramban a végén.

• Szerintem nem ütik egymást , időnként úgy tűnik két kesztyűvel jobban potyog aztán egy fél óra múlva leáll az egész . Itt semmi se biztos , barlangban egy időben érezhetően kiütötte a kettő együtt egymást, de máshol én működőképesnek érzem.

• 17.5 verzió kibeszélő

Szeder - - Általános

A frissítés után a mi céhünkből is ment egy csapat és valóban így van hogy volt aki fel tudta venni a jutalmat a csapatból és volt aki nem . Ők maguk se értik, rá is kérdeztek egyből IRC-n a válasz ennyi volt várják a visszajelzéseket. Két runt is mentek tőlünk az egyik egyből törlődött a listáról a másik pénteken, addig nem a hetiben hanem az összesítettben benne volt. Azért is kérdeztem én is a játékos kérdez részben , hogy most akkor lesz javítva vagy nem, mert így értelmetlen elhasználni rá …

• Halloween event 2017

Szeder - - [Általános]

Quote from kismetines: “Sziasztok, Event=esemény, nem pedig "Hú de jó végre milliárdos leszek". A még aktív fórumosok nagyobb része évek óta játssza a metin2-t. Ennyi idő alatt én ezeket az eventeket úgy kezelem, hogy kapok valami extra dolgot a játékhoz. Összejön pár tábla, akkor kipróbálom. Ha az Okey-val kellene párhuzamot vonni, akkor a mostaninál nagyobb a szerencse faktor. Volt jó pár bronz (8-10) és jóval kevesebb ezüst(2-3) . Kinyitom, nem pakolgatom félre, hogy majd a húsvéti event előt…