Search Results

Search results 1-20 of 511.

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - Általános

Quote from Kreativ: “Szerintem rosszul értelmezted Demi! "A rendezvény ideje alatt egyszerre 5 darab Hal-kirakós ládát foghatsz horgászat közben. Ha van Horgászkönyved felszerelve, a horgodra akadhat akár egy Pompás hal-kirakós láda is." Szerintem arra gondoltak hogy amikor van egy sikeres fogásod akkor kapsz 5 ládát. Szóval semmin se változtattak! ” Quote from Traxdata: “semmi se változott 5 ládát kapsz most is és nyáron is 5öt kaptál ” Akkor elnézést kérek, de már van egy alap paranoiám

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - Általános

Tessék...csak mondani kell és meghallgattatik. Csak éppen pont nem azt az eventet módosítják ami nem is event lassan, hanem azt ami mindenkinek tetszett. Horgász event korlátozva 5 ládára Ezt az okey és a yuti nori eventtel kellett volna megcsinálni, pl 10 láda / nap. Gondoltam a horgász event után hogy ha lesz is akkor kb a semmivel teszik egyenlővé (de ne legyen igazam és ne csak yangot nyissunk)

• Quote from Traxdata: “melyik fejlesztőket érdemes farmolni? 50 szint körül én sivibe gondoltam de ott ahol esnek azok a fejlesztők alig van mob vagy szétszórva nagyon ” Nem véletlenül drágák a pók alkatrészek. Ha könnyű lenne és esne mint az eső, nem érné meg farmolni, mert annyi lenne belőle. Quote from ugróbéka: “Sziasztok. Mire jók a gamma 1, gamma 2, gamma 3 ..stb változatok a játék beállításakor? ” Szerintem a kép világosságát szabályozzák. Posztokat összevontam. Yareniel

• 17.5 verzió kibeszélő

Demi - - Általános

+0+1+2+3+25+39+79+119+159+200 ,Ilyen szint ugrásokat mutatnak a talizmán fejlesztések az angol wikin, kivéve a tűz talizmánt aminél 1-től 13-as szintig szintenként utána +25+39+79+119+159+200 De lehet én értelmezem rosszul

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - Általános

Quote from Traxdata: “eddig nekem teljesen jó bevétel ez az event nem tudom mi bajotok van, 3 naponta összejön 10 pakli és ezt ne ugy értsétek hogy napi 5 óra jatek:D hanem max 2-3óra játék sztem elég jó arány, volt hogy 30p volt 1 pakli de kb óranként jön 1pakli, sárga ébent nemnagyon farmoltam de esett 2db, bibor ében még tart de már jött 4db, okey farm+kaziba boss ölés így nem kell kijönni metint ütni szóval esik itt minden csak fix hely kell megfelelő karival és tolni tolni nem sírni köszönö…

• 17.6 verzió

Demi - - Általános

Dreamy ,először is elnézésedet kérem, de szerintem nem találsz olyan hozzászólásomat, amiben a magyar team tagokat minősíteném a GF dolgai miatt. A másik pedig az hogy ahogy Shao is leírta, ez egy régebben már kitapasztalt hiba, teljességgel érthetetlen hogy milyen ködös gondolatmenet alapján kell újra jelezni hogy az ami évekkel ezelőtt nem működött megfelelően, most sem jó. Nekem is volt egy elképzelésem a kari fejlesztéssel kapcsolatban, de ez komolyan elborította a szekrényt. Igy sem volt ti…

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - Általános

Erdőbe 109-es karinak, végig kesztyűzve a küldiket 1,5 óra alatt 4db kártya . Szupi okey event

• 17.6 verzió

Demi - - Általános

Quote from dreamy: “Quote from dreamy: “Mod megjegyzés: amennyiben hibát tapasztaltok, megkérlek a hibajelentések részen jelezzétek külön témában, ahogyan eddig is. Köszi Dreamy ” Quote from Phone: “BETA meg nálunk is voltak elementális jelölések. Voltak. De legalább a moboknak megmaradt. ” Quote from Szeder: “Razadornál ha 120-as karikkal megyünk csak be akkor simán lejár az idő a mattköves résznél, mert okosan még az se esik ” Mod megjegyzés: Mégegyszer megkérlek benneteket, ha hibát észleltek…

• 17.6 verzió

Demi - - Általános

Különben bevallom, sosem vettem meg a petkaját ,hanem bementem bariba a nagykarival és azzal ütöttem ki. Eddig. Most már mehetek egyszerre kettővel, hogy etetni tudjak. Vagy....vagy csinálok erre az accra egy 90-100 körüli karit amivel be tudom vinni, meg tudom etetni stb stb....vicc

• Karácsonyi rendezvény

Demi - - Általános

Quote from Zuda: “Tombola off.. Először nem került be,majd utána berkerült de olyan lassú a tárgypiac hogy lehetetlenné teszi a vásárlást. A tombolna szintén fájdalmas,hogy szintén a Sé számlámat kell ráköltenem,mert friss karakter nem fejezte be az ork fogas küldit így sajnos nincs lehetőség ingyen tombolázni,mint régen anno napi 1.. A kezdőkre ilyen esetben nem is gondoltak. Ők ebbel akaratuk ellenére is ki kell maradniuk.. Egy szinthez kötés belefért volna..Nagyobb értelmet látni benne. ” Eml…

• 17.6 verzió

Demi - - Általános

Totálisan használhatatlan a tárgypiac és a tombola. Elsiklana felette az ember ha idén lenne először tombola, de egy működő dolgot elrontani....

• Eddig is ki lehetett jelölni a petet. Akkor volt hasznos ha buffot is vittél magaddal valahova mobozni. Egyszerűen a buffal a petet jelölted ki és ment utána folyamatosan.

• 17.5 verzió kibeszélő

Demi - - Általános

Még egy kérdés : Csak az én karijaim ilyen szerencsétlenek, vagy az alkímia fejlesztés sikerességi rátája is változott? Egy ideje 16-20 nyers kőből van hogy egy metszettet sem csinál, jobb esetben 1-2 de aztán az is reccsen Grat az ÁK-hoz! Nem semmi

• Halloween event 2017

Demi - - [Általános]

Pont ezért javasoltam már a topic elején a limites megoldást. Ha rendesen esett volna a nyírfa és mondjuk 10 táblánál többet nem lehetett volna csinálni egy karival, akkor maximum az lehetett volna gond hogy mekkora szemét a gép és milyen nevetséges dolgokat lehet nyitni. Ha a szilivel meg tudták oldani ezt a napi limites dolgot, tuti nem lehetett volna nagy művészet a csomagra is megcsinálni. Igy az autók sem ütöttek volna napi 10nél többet és aki keveset tud lenni az is csinált volna annyit am…

• Halloween event 2017

Demi - - [Általános]

Ha vége van utána kellene csinálni egy szavazást, hogy a játékosok szerint 10-ből ,hány pontot ér ez az "event"

• A jelenlegi boltrendszer kibővítése

Demi - - Javaslatok

Nem vagyok ellene, de terhelné a szervert az hótziher, tehát a laggra nem megoldás. Inkább tartózkodom

• Halloween event 2017

Demi - - [Általános]

Én még mindig azon kattogok, hogy miért nem gondolják át normálisan ezt az eventes droppot. Tegnap ( Vasárnap) többször volt alkalmam ideülni a géphez. Tudom hogy vesztes tipus vagyok ,de összesen 1 tábányi rőzse esett ki, ami természetesen bronz lett. Mai nap megint kín keservesen kiesett a tagnapi maradékhoz hiányzó 10db nyírfa, de komolyan nem hittem el amit többen is mondtak, hogy nem elég hogy nem esik normálisan, a végén több órás szuttyogás jutalma egy random értéktelen valami. Nekem amió…

• 17.5 verzió kibeszélő

Demi - - Általános

Ha valaki érti mi változott a moboktól elszenvedett károknál leírhatná. Valami igen érdekesen sebeznek. Most vagy erősebbek lettek, vagy a deffel, TP reggel variáltak vagy pedig a mérgezéssel amit kap a kari mert erdőben néha úgy meghalsz hogy azt sem tudod mi van. Eddig simán lehetett küldizni uralkodóig egyedül is, most a köveknél és a rombolóknál szinte biztos nem oldod meg 1-2 lehalással...

• Lord 3 Elvarázsolt Erdő 50-50 En-tai harcos és katona 130k yang Zen bab 250k yang Cor Draconis Rejtélyes üvöltés 2 40 romboló 7,7m exp Visszaállító tekercs 1db

• Halloween event 2017

Demi - - [Általános]

Csatlakozom pár előttem szólóhoz. Az eventnek nem szenvedős dolognak kellene lennie. Elmegyek a karimmal erdőbe fejlődni, 1 óra alatt 4-5db nyírfa az normális ? Tehát ne játékkal töltsem az időmet, hanem vitázzak pár emberrel lemúroknál, tapossak ki magamnak egy kis helyet, aztán tenyereljek a szóközre pár órán keresztül és akkor talán kapok esélyt arra párszor hogy a gép agyonverjen pár "szerencsés" dobásból ? Ha egy kevés kis esze lenne annak aki ezt kitalálta, akkor szerintem azt csinálja, ho…