Search Results

Search results 1-20 of 140.

• 17.6 verzió

DracoInThePast - - Általános

Oké Csizkov! Végig olvastad amit írtam, vagy leragadtál az első sornál? Leírtam a bossos témát, de hát az már a szöveg végén volt, elfárad az ember addigra ennyi olvasástól. Nagyonnagyon rég nincs már szükségem sd2-re, de ott is hasznos lenne sok embernek nyilván, többnek, mint amennyien jelen formájában ki tudják használni, hiszen max a nagyobb szintű bossoknál van némi értelme, ahol eleve nem használhatsz hátast, de ugye még átváltozni sem tudsz vele... Nem értem minek foglalkozok szép, szavat…

• 17.6 verzió

Nem ér semmit ez a lélekrendszer dolog... Konkrétan vársz egy órát, hogy aztán azt az 500 db ütést kioszd vele 1,2-es szorzóval. Ezt az 500 ütést minden egyes behúzott mobra külön számolja, szóval egy nagyobb terem mobot összehúzol és kifújt, aztán megint vársz egy órát. Ahogy látom a végső formája már kemény 2 teremnyi mobra is elég lesz, cserébe 3 órát kell rá várni (Bossokból egész jól esett a pergament hozzá, 3 db-ból át is váltottam a piros lelket 1,5-ösre.) De nem is értem, akkor ez most "…

• Karácsonyi rendezvény

Most a tombola lett vacak. Egyik karin beváltottnak jelzi, de nyeremény nincs a kiosztandók közt, a másikon be tudom váltani, harmadikon pedig eleve a tombola lehetőség sincs betéve... Ez most mégis mi akarna lenni? Edit: Ok, már egyáltalán nincs tombola, valami tájékoztató esetleg nem ártana.

• Karácsonyi rendezvény

Nagyon jónak ígérkezik, bár a zoknis eventet nem látom, nekem az volt a kedvencem.

• Sziasztok! Gondolom mindenki örül a hős rendezvényes kompenzációnak, de ezekkel a dátumokkal mindig bajosan vagyunk sajna. Elkezdődött mai nap, november 24. 0:00 perckor, de ez is csupán tapasztalatból szerzett információ... A leírás szerint: "(péntektől, november 24. - szombatig, november 26.)." Tehát akkor szombat, avagy 26.? És 23:59 percig tart? Bocsánat, hogy ennyit kukacoskodik a jó nép, már én érzem kínosnak, ezért is vártam vele ennyit hátha javítva lesz.

• Üdv! Mai napon 2. leállás... a héten már a harmadik. De az előzneknél legalább bumm, kaptunk félórával-órával előtte egy "tájékoztató"szerűséget. Most mégis mi történik?? Mi lesz a ketyegő sé holmikkal? Jaj és jó szokáshoz tartva, félre ne tessék érteni, provokáció a világon nincs.

• 17.5 verzió kibeszélő

Az egyetlen embert aki megfelelő infókkal látta el a fórumot elhallgattatták... Láttam tőle egy képet pedig, ahol két kerek formájú 1 kék és 1 piros, eddig ismeretlen tárgyat mutatott a leltárban. Azt hiszem "új alkimia" címszóval illetve. Arra sajna nem emlékszem pontosan, hogy fórumon tette közzé, vagy másik platformon. Figyelmeztetve! WolteN

• 17.5 verzió kibeszélő

Ti olvastok is néha? Darcoon: "...Hogy a balanszolással kapcsolatos változtatások a lehető legigazságosabbak legyenek, néhány érintett karakterosztály balanszoláshoz használt tárgyakat kap majd..." Úgy fent akadtatok ezen az akciós újra osztókon, de szerintem ez pont azt jelenti, hogy akinek kell, az kap ingyen. Ha picit vissza olvastok én direkt ezt mondtam, hogy járna minden érintett kasztnak a statpontok ingyenes újra osztása, amit dreamy még próbált is kifigurázni. Amúgy picit várjatok már e…

• 17.5 verzió kibeszélő

Ha már a stat pontokkal variálnak, akkor szerintem jogosan várnánk el mondjuk minden karakter részére legalább egy újra leosztási lehetőséget. Edit: dreamy kedves, a stat pontokról írtam. Azzal, hogy direkt azt a részét emeled ki a mondatomnak, mely ezt az információt nem tartalmazza, csak magadat teszed értetlenné. Edit2: Tessék, erről beszéltem. "...Hogy a balanszolással kapcsolatos változtatások a lehető legigazságosabbak legyenek, néhány érintett karakterosztály "balanszoláshoz használt tárg…

• Van ennek is miértje. Pl. Continuum egy "öreg" szerver és már dúskál a cuccokban. Ha bevezetnék, hogy teszem fel minden optoló legkésőbb másodjára sikerüljön, akkor Discordia utolérné pár hónapon belül. Jöhetne a rinya, hogy nincs piac. Így tudják legjobban kitolni egyrészt a szerver életét, másrészt a mi számlánkat. Nyilván ez a magyarázat nekem sem tetszik, pont nemrégiben próbáltam 5. optot adni egy ékszeremhez... 8! darab kellett hozzá míg feladtam és belerakattam mással. Igaz ebből csupán e…

• Hahó! Most akkor mi ez a kavarás a sé utalványokkal? Először kiakadtam, hogy miért nem volt fórumon közölve a sé utik piacra kerülése... Aztán meg azon, hogy még sincs sé uti. Ha jól sejtem nem csak nekem írja ki a játék indításakor, hogy sé utalványok elérhetőek.

• Jogos, már csak az alacsony szinten biológusnak kellő 36millió féle virág miatt sem lenne rossz. Bár a tiritarka festegetés nem biztos, hogy a legjobb megoldás. Ha úgy érted, hogy amelyik küldetés tekercsét utoljára megnyitották annak a szörnyeit mutassa, akkor részemről oké.

• Idézetek

DracoInThePast - - Intellektuális

Adom Miren! A jó gyerekeket nem veszik észre. Akkor most ajánlom figyelmedbe, egy jó barátom tegnapi sérelme: "Életem minden GM vezette dt runján jó voltam, betartottam minden szabályt és türelmesen néztem végig ahogy a kiszabott 40 perc fele elmegy a "vedd már le a fegyvered, vérted, pántod" szöveggel... egyetlen bűnöm, hogy mikor GM néni elküldte előlem a kovácsot -mielőtt javíthattam volna- próbáltam kiállni igazamért, majd a dt előtt találtam magam, további kovács lehetőségektől is megfosztv…

• Ha ilyesmiről van szó, miért nem említette sehol senki, hogy bocs srácok, de zaklatnak minket, néha felmerülhetnek problémák a bejelentkezéssel, sőt ma meg totál le is állunk stb. Ez elvárható lenne nem? Ezzel a jelszó változtatással kicsit beparáztattál, kell féltenünk a felhasználói fiókunk biztonságát? Mi hasznuk lenne ebből az egészből, ha nem a lopás?

• Üdv! Nálatok rendben van a kliens? Egyik pillanatban még boltokat nézek, majd egyre lassabban nyitotta meg a boltokat, ezután úgy viselkedett, mint mikor megszakad a kapcsolat. Nettel nincs baj nyilván, tudok ide posztolni, de a játék többszöri újraindítás után sem jelentkezik be. Addig jut el a szöveg discordián, hogy: "Bejelentkezés folyamatban...". Míg continuumon: "Kérlek, várj. Kapcsolódás a szerverhez..." ezután néha bedobja, hogy hiba a kapcsolatban. Mostanában többször is előfordult (est…

• Igen, átadható! Melyik szerveren árulod? Discora érdekelne nagy kaszt láda. Sőt, ha árban megtudunk egyezni akkor ki tudom fizetni continuumon is. (Előre nem)

• Szerintem korrekt ötlet, támogatom! Csak gondoljatok bele, lv40en kaptok 3 db optolót és cserélőt, amit csupán lv40ig lehetséges felhasználni. Ezzel konkrétan értelmét veszti, hiszen az volt a cél, hogy a kicsik gyorsabban szinteljenek. (Amit nyilván mindenki kihasznált aki csak akart.) Ha már valaki eleve 40es szintű mit vacakoljon a kinőtt holmijaival, addigra nyilván szereznie kellett pár használható fegyvert/vértet úgyis.

• Nyári Okey event

DracoInThePast - - [Általános]

A mai nap már nekem sem esett kártya, pedig én is direkt oda ültem reggel befejezni a félbehagyott paklikat. Nem hiszem, hogy a farm hellyel lett volna gond, ugyanott ütöttem végig. Csak nem lehet véletlen, ha többen is erre panaszkodnak. Jó lenne már betartani a határidőket, lassan felesleges fórumra járni, mert úgysem tudunk meg semmi pontosat.

• Béta teszt 17.4

DracoInThePast - - [Általános]

Lássuk meg mi lesz belőle, mindenki próbálgassa majd a bétán és akkor beszéljük ezt át, mennyire rossz stb. Szerintem eddig ez a játék nagy nulla intelligenciát igényelt, most talán gondolkodni is kell mire tegyél stat pontokat és milyen skilleket használj. (Ez néhány ember számára túl nagy kihívás lesz.) Ijesztőnek hangzanak a változások nem tagadom, de hátha kisül valami jó. Ha pedig bétán nagyon nagy ellenállásba útköznek úgysem fogják bevezetni. De legyünk pozitívak, ha nagyon pocsék lesz, l…

• Nekem azt hiszem akkor csinálta, mikor a le-fel vehető bölcsesség ital volt rajtam.