Search Results

Search results 1-20 of 40.

• Itemshop

MrK85 - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok Ma leteszteltem a németeknél a legnagyobb szervert be léptem és akadás nélkül le tudtam tombolázni. A kérdés hogy akkor csak nálunk magyaroknál van ez a hiba mert akkor nem lesz kijavítva mert ha a németeknél jó akkor nálunk is az kéne lennie,Szoval nem javítják ezt ki szerintem sajnos. De gondolom ezt csak a játékosokat érdekli. Köszönöm ennyi lett volna a véleményem 712-b6abe7b42af3d19275d548891f0905155741da66-128.png Supporter Other_metin2_hu_2016_feb4ba5f689335cd8a0980a2f834f6d6.pn…

• Fegyverkinézet utalvány.

MrK85 - - Javaslatok

Tőlem is kap egy támogatom-ot, mert aki be spájzol magának előbb utóbb meg unja

• Forum elrendezés

MrK85 - - Javaslatok

- Javaslat cím: Fórum elrendezése - Javaslat lényege: Spam elrendezése - A javaslat részletes kifejtése: Nem tudom Hogy valakinek feltűnt e mar de Személy szerint engem Nagyon zavar Hogyha Fel lépek forumra és olvasnám a Friss híreket folyamatosan csak a span van a Latest Posts-nál. Tudom két katintás / Forum-Unread-Posts/ és látom a híreket. A javaslatom az lenne hogy egy külön fülön lenne egy span felirat amire rá kantitva lehetne ezeket a postokat látni és olvasni. Én jobban akarom látni a já…

• BOSS ládák exp tartalma

MrK85 - - Javaslatok

Tamogatom, már rég meg kellett volna valósítani

• Turmalin fülbevaló!

MrK85 - - [Továbbított Ötletek]

Támogatom, és miért mert már hónapok óta megy a balansz, egyenlő erő már a csapból is ez folyik, ok akkor legyen egyelő ékszerek is. Nincsen több hozzá fűzni valóm a témához

• Októberi rendezvények

MrK85 - - [Általános]

Teljes mértékben egyet értek az elötem szólóhoz ez a szerver kinöte ezt az event rendezvént. Többet vártam tőle.

• Béta teszt 17.5

MrK85 - - [Általános]

Quote from Nuttika: “Én már akkor kérnék támadó értéket is, mivel a fizikai ütésünk kb. szúnyogcsípést ér. És akkor mi is tudunk hátasról bossozni, kövezni, mint a többi kaszt, nincs is gond. ” Szia, annyit szolnék hozzá hogy ezt a sárkány sámánok már most is tudják csak normálisan kell felszerelni, ha nem lesz nagy % a kirt akkor a többi kaszt is meg lesz löve a Bossozásnál de mit ad az isten ez egy csapat játék.

• Elírások

MrK85 - - [Hibák/Hibajelentések]

Kedves játékosok és Team! Létre hoztam egy topikot az elírásoknak, kezdem: Szeptember 31-én, ami az idén egybeesik Október 1-én, Pedig Metinesővel készültünk . Köszönyük kedves Dalvin Szeptemberben van szökőév nem tudtam, azt hittem 30 napos: P

• Béta teszt 17.5

MrK85 - - [Általános]

Sziasztok, Arra szeretnék választ kapni hogy Beta szervere hányas szintöl lehet karaktereket másolni? 20 szintű karakteremet szeretem volna átvinni de már el telt 5 nap és nem találom a karit Betán, belépni be tudok de csak annyit enged hogy válasszak birodalmat és ennyi, karakter sehol!

• [Kibeszélő]Szint dropp

MrK85 - - Általános

Sokat tanakodtam már hogy lehetne ki küszöbölni néhány nagyon fontos problémát főként a yang drop és a tárgy drop terén, és sok véleményt is kikértem játékostársaimtól, és arra jutottunk hogy érdemes lenne a játékot végre szinthez kötni. A lényeg az lenne hogy mindenki a szintjéhez tudna drophoz jutni. pl.: - Találkoztam már olyan játékossal aki 35 szinten teljesen fel szerelt karakterrel és egy jó buffal 80-85-90 metint ver, vagy leverik majdnem 0-ra nagy karival kilép és a kicsi karival leveri…

• Szint dropp

MrK85 - - [Javaslatok]

- Javaslat címe: Szint dropp - Javaslat lényege:A szint dropp teles beállítássa a játékba - A javaslat részletes kifejtése: Sokat tanakodtam már hogy lehetne ki küszöbölni néhány nagyon fontos problémát főként a yang drop és a tárgy drop terén, és sok véleményt is kikértem játékostársaimtól, és arra jutottunk hogy érdemes lenne a játékot végre szinthez kötni. A lényeg az lenne hogy mindenki a szintjéhez tudna drophoz jutni. pl.: - Találkoztam már olyan játékossal aki 35 szinten teljesen fel szer…

• Játékos kérdez Team válaszol!

MrK85 - - Általános

Én is várom az a drága érdemleges választ, remélem elfogadható válasz lesz nem az hogy a kolléga szabin van aki ezzel foglalkozik Hol van a hf 20:20 perc van és sehol semmi Augusztus 20. Vasárnap: 17:00-19:00 Szupermetinkő event (2h) 20:00-22:00 Holdfény Kincsesláda dobás (2h) mod.megjegyzés: Utoljára kérek meg mindenkit hogy ne tegyétek fel többször ugyanazt a kérdést, ne jelezzétek hogy titeket is ez érdekel. Ha érdekel akkor várjatok türelemmel a válaszra. Sokszor le lett már írva, próbáljáto…

• Automata vadászat

MrK85 - - [Hibák/Hibajelentések]

Szia, Szeder nekem tökéletesen működik az auto vadászat. igaz 95 + most nem próbáltam.

• Szia, a metinbe bármi lehet, hallottam már olyan is áldás tekivel lett kihúzva a 105 fegyvert 100 sapit de nálam volt olyan is hogy egy 105 vérte 145 kovi kő ment el de volt olyan is hogy egy fegyvert 10 koviköből húztam ki de volt hogy tettem rá mágikus követ de azt mondják az okosok hogy mágikus kő az csak 90 szintű tárgyakig jó a fenne tudja ha szerencséd van az nap miért ne, próbáld meg:)

• Támogatom a javaslatot, a baj az hogy ezt támogatni kell és nem alap.

• Visszavásárlás

MrK85 - - [Továbbított Ötletek]

Sziasztok! Támogatom mind a két ötletet

• Toplista

MrK85 - - [Javaslatok]

Nem támogatom! Nekem tetszik az a része hogy karakterem történelme, de ne legyen publikus én ha be lépek az oldalon és ott lenne egy fül hogy eddig mit értem el és csak én látom akkor jó érdekelne azért hogy 9 év alatt mennyi mobot öltem le, vagy arra mennyi áldás tekit használtam , hányszor haltam meg stb..... hosszú lenne a lista. MrK85

• Az én kérdésem az lenne feléjük hogy mikor kerül be a játékba a nagyobb piros ital? MrK85

• Szia, megint elvan írva a dátum, tudtommal 4 az vasárnap nem szombat, csak úgy érdekesség képen. Azért el kéne dönteni hogy most mikor készüljünk fel rá üdv MrK85

• Teljesen támogatom, azt nem értem hogy aki ezt kitalálta és berakta miért nem találta ki és rakta be ezt is.