Search Results

Search results 1-20 of 88.

• Karácsonyi rendezvény

Tib68 - - Általános

Hogy ne mindig csak a rosszat mondjuk, írjuk... Nagyon jó ez a horgászos event, nagy piros pont a GF-nek, különösen azért mert nem lett lebutítva és aki akar, szinttől függetlenül részt vehetett. A kezdetekhez hasonló a feeling a sok játékos miatt. Az okey nekem felejtős, arany nem sikerült, ezüstből se nyílt értelmes dolog. A 75% exp event is jól jött a kiskarival fejlődéskor.

• Itemshop

Tib68 - - Hibák; Hibajelentések

Quote from fincs: “ Nekem is gyalázatosan lassú,tárgy raktár megnyitásnál fehér oldal,"a weblap nem jeleníthető meg" felirattal bezár. ” Fincs! Az Internet Explorered engedélyezve van? Nekem is ezt csinálta, mert alapból le van állítva, de aktiválás után a tombola normálisan, viszonylag gyorsan megy. Mai napon úgy érzem már elfogadható (nem azt mondtam hogy úgy ahogy kellene) a sebessége.

• Karácsonyi rendezvény

Tib68 - - Általános

Akkor elsőnek én. Szerintem nem rossz, szokásosan sok SÉ-s "meglepetés". Okey már nem olyan mint volt az első, nem fogom túl izgulni, ha esik jó, ha nem nem. A tombolának örülök a legjobban, remélem az ingyen szelvényesről írnak. Ugye? Biztos bennem van a hiba, de nem érzem már azt a feelinget amit kéne.

• BOSS ládák exp tartalma

Tib68 - - Javaslatok

Támogatom, így lehet már a piacon is lenne értéke.

• 17.5 verzió kibeszélő

Tib68 - - Általános

Eddig 2 területen voltam aktív. A bariban kiskarival szinteltem. Bevittem a buffomat, nem fullos, Gx skillekkel. Használhatatlan, nem éri meg az időt oda szaladni hozzá. Jó cuccaim vannak ide, rengeteg mindenféle deffel, így leginkább a kritre volt szükségem, hát így inkább az se kell, érzékelhetetlen. Menta most 20ördögös jelmez sapival, krites-támadós itallal, nagy teremben folyamatosan harcolva sokkal több expet összeszed, mint buffal. A mobok erősödését nem tapaszaltam. A másik 90+ map Nefri…

• Quote from dreamy: “Szerdai friss óta megint normálisan működik. ” Hehéy! És tényleg! Kösz Dreamy, magamtól már nem is próbáltam!

• Halloween event 2017

Tib68 - - [Általános]

Kettőt játszottam, bronz láda. Olyan érzésem volt mint a legutóbbi okey-nél. Az a tipikus hagyd a ****** feeling. Ha úgy éreztem nyerek, mindjárt dobott újra, és persze olyat amivel a legrövidebb úton megelőzött. Mivel esik és pont szintelek a kicsivel, így felszedem, de semmi elvárás. Nekem legutóbb, a húsvéton kívül, az ős okey jött be. Respect aki ebből is megszedi magát Quote from Chaoseater: “Na mindegy ma pezsgőt veszek, hátha avval jobban megy ” Lehet nekem is ezt kéne ma este megpróbálni…

• Béta teszt 17.5

Tib68 - - [Általános]

Olvasom ezeket a híreket a PvP balanszról, de az a bajom hogy nem értem. Nem ám az angol miatt. Erősítik az íjászt, azt mondom Ok. Gyengítik a farkast, azt mondom Ok (mondjuk ha időt pénzt nem kímélve csináltam volna farkast akkor biztos ideges lennék kissé). Sámin variálnak, hmm, nem tudom. DE az alap probléma az, hogy a mágia áttörés (vagy mi) kövekkel szemben, harcosként CSAK úgy van esélyem ha prémium terméket (jelmez) vagy csilliókat érő kaszt elleni ékszereket használok, míg a sámi alap, n…

• Támogatom, e mellett még rengeteg tárgy alkalmas lenne az egyberakhatóságra.

• Én amúgy támogatom, de igaza van Night-nak. Ennyi idő után már várjuk ki a végét hogy mi lesz ezzel a balanszolással. Sajnos rossz előérzetem van az eddigiek alapján. Olvasom az angol nyelvű fórumokat és ott is megy az adok-kapok. Kreatív, ezeket a témákat már átbeszéltük, veszekedtük párszor. Egyértelmű hogy a fizikai kasztoknak prémium szolgáltatásokat kell igénybe venni hogy pariba maradhassanak a mágiás kasztokkal szemben. Ez így nem helyes. Legyünk optimisták hogy változik valami. Quote fro…

• MrK85, Szeder köszi az infót! Azért nem nagyon acélosodott az önbizalmam! 145 kovi teki v. 14 mágikus? A 40+ ról már ne is beszéljünk. Még kicsit gyűjtöm a chi-t, és megpróbálom kovi tekivel, ha lesz mágikusom (a jelenlegi kártya drop-ot figyelembe véve kis eséllyel) meglátom hanyasak a cuccaim. Egyáltalán nem vagyok szerencsés kezű játékos, a múlt héten 6 db +8 farkas pajzsból egy se ment ki +9re, pedig élt bennem a remény hogy akár eladásra is lehet sikerül plussz egy, közbe más, amit csak úgy…

• Támogatom, szerintem ez nem valami extra kérés.

• Sziasztok! Az lenne a kérdésem tapasztaltabb sorstársaim felé, hogy +8 105 fegyó és vért húzása mágikus kővel szerintetek megoldható? Van vértem és fegyóm is, viszonylag simán kiment +8ra, de ismerve a szerencsémet inkább nem kísérteném a sorsot, ha megy mágikussal. Valakinek sikeres/sikertelen tapasztalat? 1-1 db-ot már próbáltam, de ha esélytelen akkor nem erőltetném ezt a dolgot. Itt az Okey event, esetleg sikerül párat nyitni. Rá dobáljam vagy ne, ez itt a kérdés!

• Nyári Okey event

Tib68 - - [Általános]

Sziasztok! 105 karival ütöttem Nefriten metineket, bossokat, meg kis cápáknál kiütöttem a hiányzó szilánkokat hogy a mai napi mind meglegyen. Végig metines kesztyűben persze. 1 óra alatt 4db kártya. Hát ezzel a karival ezen a helyen nem igazán megy ez! Talán ismét kiskarira kell menni, hogy pár darab dobozom legyen? Valakinek jobb tapasztalata van 90+ mapon máshol, hasonló szintű karival? Érdekesség hogy a szilánkot viszont nagyon szórta, ez csak napi szerencse vagy másnak is feltűnt?

• Béta teszt 17.4

Tib68 - - [Általános]

Szia Minato! Elvileg a mágia áttörés/áthatolás (vagymiaz) csökkenését kellett volna tapasztalnod. Szerintem 25% alá csökkentették, így a surák is ugyanazt kapják mint a sámik. Ezt valahogy úgy lehetne tesztelni, hogy egy ismerősre megnézed itt a sebzésed (pl. teljes mágia defben legyen) aztán bent ugyanarra a karira ugyanabban a felszerelésben. A kő megszűnésére nem emlékszem a leírásból, most már lusta vok átnézni megint. Mondjuk a személyes véleményem erről az, hogy a követ ki kellene venni te…

• Sziasztok! A CH csökkentésre nem reagálok, egyelőre nem értem, és nem is láttam kiírva. A többi fejlesztésről: Gaya rendszer tetszik, ha nem lesz átadható se a Gaya, se a Fénylő kődarab. Régóta lovagolok azon hogy az aktív játékosokat kell erősíteni, nem mindig az SÉ-s vonalat. Az új sisak tetszik, kezdhetjük megint húzogatni, optolgatni. A csoportos dolog is tetszik, mivel céhbe nem vagyok, talán így lesz esélyem pár helyre bejutni. Kíváncsi vagyok kikkel hoz össze a sors. De mindenképp az aktí…

• A balanszolás engem is érdekelne. Az utolsó hír annyi volt hogy ebben az évben lesz. Mégis mikor? És mi a balansz alapja amin elindultak? Kicsit kifejthetnének erről valamit, akár a nehézségeit. (Elismerem, nem könnyű feladat.) Van tervbe véve újabb szintemelés? Ehhez kapcsolódóan esetleg új pályák és mégesetleggebbül új fegyók?

• A karakterleltár oldalán van egy kis kinyitható ablak és az öv szintjétől/típusától függő számú üres helyet kapsz, amibe potikat tehetsz. De csak akkor tedd, ha nem olyan rövid a memóriád mint nekem.

• Égessetek csak! Amúgy biztos üldözési mániám van, de egyből az ugrott be hogy történt valami "fejlesztés" amíg nem voltam, kizárólag a bosszantásomra. Azért még ne írjatok le, mert amint lehiggadtam kezdett rémleni, hogy lehet pakolni a pántba is. És tarááám...

• Sziasztok! Egy ideig nem voltam túl aktív, de ma, az esőre tekintettel, gondoltam ütögetek kicsit a nagyommal. Lélek övet akartam felszerelni egy másik helyett, de azt írja, csak akkor vehetem le, ha a leltárom üres. De nem tudom kiüríteni mert vannak olyan tárgyak, amik raktárba sem helyezhetők. Ez most hiba vagy sem? És mióta van ez így? És miért jó ez így? Ami öv rajta van akkor örök időkig úgy marad? Biztos valami furmányos haldoklással el tudom tüntetni az italokat, SD2 belépőt elhasználom …