Search Results

Search results 1-20 of 24.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• [url]https://www.youtube.com/watch?v=fjCphARaUHY[/url] Tessék szépen végighallgatni! :D

• youtube.com/watch?v=0g9poWKKpbU Számomra megunhatatlan a csajszi :)

• Még mindig lakatot vennék, PM! Mert már... ninna, Miren, vagytok még?

• Megölted a bulit. @Miren?

• Együnk egy kis sütit? @Miren?

• Lakatot vennék, PM! Miren, Tiryna? Merre vagytok? :D

• Bocsi, elrontottam a bulit. @Miren gyereee

• Sziasztok! Kaptunk egy kis segítséget, amit ezúton is köszönök a videó készítőjének. youtu.be/RaB-bR8kN18

• Húsvéti kirakós

Sirmium - - [Versenyek]

Mééééééééég, nekem ez nagyon bejött

• Quote from fincs: “Ha már teszteltél akkor a referencia adatokat is kellene tudni ” Amint írtam, előzőleg is, soha nem esett így, mint akkor (erre vonatkozott a meglepődött rész). Nem számoltam, esett, kigyűlt a szilánk, ennyi. Nincs konkrét számadatom éppen ezért arra vonatkozóan. Ha a viszonyítással is megelégszel, akkor dupla kesztyű nélkül (sés+2 órás vagy épp 3 órás, mikor mi van nálam) a fele az arány körülbelül. Mivel a sés kesztyű időtartamra szól, így azt nem tudom levenni, hogy megnézz…

• Quote from Szeder: “Tök mindegy mit írnak arra a nyomorult kesztyűre, ha gyakorlatilag semmit sem ér szinte . Vitatkozhatunk szöveg értésen , vagy bármin amin csak akarunk, de attól hogy valamire másik címkét raknak az nem javul meg. ” Nos, nagy indulatokat váltott ki szinte mindenkiből ez a dolog (a lustaság miatt a legközelebbi ebben a témában íródott mondatot idézem be, nem személyeskedésként). Így nekiálltam én is letesztelni. 3 Razador run alatt mondanám a végeredményt: 46 darab virágmag, 9…

• Megszűnt email cím

Sirmium - - [Általános]

Quote from Sasori95: “Nekem az egyik accountom facebook-os email fiókon volt, de mivel a face megszüntette az emailcímeket a karakteremet soha nem fogják tudni feltörni emailen keresztül és áthelyezni sem tudják a support hozzáférésem nélkül. Egy ideig gondolkoztam rajta át tetessem-e másik emailre, de mivel módosítani nem akarok rajta semmit arra az elhatározásra jutottam így tökéletesen biztonságos. A kérdésem az lenne logikus vagy sem a feltételezésem hogy a fiókon levő karaktereim feltörhete…

• Quote from Sasori95: “Heló a tárgypiacon a karakterre ható menűpontban a 89es villám sámánom esetében az oldal üres és semilyen onnan vehető tárgyat nem mutat így nem tudok venni pl zöld italt stb. Mi okozhatja ezt a problémát? A sárkánysámimnak egy másik accountomon ugyanezen a menűponton minden tökéletesen megvan. ” Ha az a számla Steammel össze van kötve, az okozhat ilyen gondot. Egyetlen megoldása az, ha Supporton keresztül kéred a Steamről való lekapcsolást.

• Megkérdezhetem tőled, hogy hány szót írtál már wikire (a Metinesre, nem a szabad enciklopédiára, amit bárki ingyen szerkeszthet a világban)? Úgy talán jobban átjönne nekem az egész, amit itt próbálsz elindítani, ha évek óta szerkesztenéd egyedül és segítségre lenne szükséged. Így, hogy még egy sort sem írtál vagy jelentettél számunkra újabb dolgokat, hogy továbbítsuk megjelenésre abszurdnak gondolom feleslegesen elindítanod egy lavinát. Cél eléréshez először tegyünk le valamit, aztán... Nem támo…

• Amd hiba.

Sirmium - - Hibák; Hibajelentések

Sajnos ez a hiba nem minden AMD konfigurációnál jön elő. Lehet AMD-d de lehetetlen megmondani, hogy melyik proci melyik VGA-val hozza elő ezt a hibát, mert lehetetlen kiszűrni. Nekem is volt korábban AMD-s gépem, 2-nél nem jött elő a gond, a harmadiknál gond volt. Egy végtelen számú párosítási lehetőséggel keletkező hibát úgy vélem nem lehet kijavítani. A játék alapjába véve Intel konfigurációra ajánlott.

• Harc lóhátról.

Sirmium - - [Hibák/Hibajelentések]

Ha kitörsz ló skillek a mobok közül, le szállni le tudsz, de egyből visszaszállni nem. 3-4 éve volt változtatva, hogy a hátasok "felszerelési tárgyaknak minősülnek", így nem lehet egyből visszaszállni rájuk, (nyugton kell maradnod kiírás...) csak ha lóról esetleg fekete lóról harcolsz. Ez nem hiba, hanem tudatos változtatás volt jó pár éve.

• Mivel ahogy látom a játék háttérben gondtalanul megy, így az alábbi lehetőségeket tegyétek meg: - Frissítsétek az internet explorert a legfrissebb verzióra (még ha nem is használjátok akkor is, mert a játék alapértelmezett böngészője az ie), töröljétek az összes sütit belőle, és nézzétek meg, hogy kapcsolat nélküli üzemmódban van-e, ha igen, vegyétek ki a pipát. - Ez a hiba kiküszöbölhető lényegében azzal, ha a VGA-tok driverjét frissítitek. A gyártótok honlapjáról le lehet tölteni, a lényeg az,…

• WP Penge

Sirmium - - [Javaslatok]

Szinte minden wp karakter tulajdonosa tudja, hogy be- illetve kikapcsolható bármikor a skill, így, ha épp összehúzza a termet, gyorsgombra kitéve kétszer megnyomva újra számlálja a skill idejét. Ezzel szerintem sosem volt gond. Úgy tudnám maximum elképzelni, mikor mutatja egy egy skill újra felrakási idejét, hogy mennyi idő múlva lehet újból használni. Bár ez csak személyes vélemény, másokét szívesen olvasnám. Ebben a formában nem támogatom, sajnálom.

• Rég nem láttam, (talán még nem is) ennyire részletgazdag, és ténylegesen kidolgozott javaslatot. Gratulálok nektek, ezen tényleg látni a hozzáadott értéket. Kérdések természetesen vannak, de először még egyszer átolvasnám, mielőtt feltenném :) Támogatom a javaslatot.

• Quote from XNiaraX: “És..egy újabb hibaüzenet..ez mit jelenhet? ” Egyéb háttérben futó vagy párhuzamosan futó programok zavarják a GameGuard működését. Ez lehet például egy újonnan telepített program is, amiről nem is gondolnád, hogy zavarja. Ki kell kapcsolni, hogy ne fusson, vagy előtte indítani egy Metin klienst és úgy indítani utána a programot. Érdemes átgondolni, hogy mit telepíthettél mostanság, vagy melyik programod frissíthetett le, amióta fennáll a GameGuard hibaüzenet.