Search Results

Search results 1-20 of 64.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Ez az előtt is megvolt ha nem tévedek.

• Helló szia, sziasztok. Nem tudom találkoztatok-e már a hibával, lett-e jelentve stb, de ahogy korábban jelezte a Hold és Nap elixíreknél, hogy aktív, illetve hány % van még hátra, mára ez idejétmúlt információ. Most zsákbamacska alapon vegyünk boltból?

• Quote from Sphiro: “Lenne egy észrevételem, itt valami nem stimmel, a 7. opt leírása szerint az ördög elleni erőnek nem 15%-nak kellene lennie 11 helyett? ” 10%-nak a 1.05% része mióta 15%? Még örülhetsz is, hogy nem lefelé kerekít a játék 10-nek a fele 5, ami 50%-ot jelent s nem 5-öt.

• Kidolgozhatták a lelküket a fejlesztők ezen a frissítésen az hót ziher . De azért azt vegyük észre, hogy korábban nagyban ment a sírás rívás, hogy mindent a kicsik kapnak, élveznek. Na most tessék itt a nagyoknak az új kihívás, csak éppenséggel az új nem új .

• Ne szaladjunk előre egyből +6-os kövekig, még a +5 sincs bent Ámbár ezt a kövezést is tovább lehetne többféleképpen gondolni, hogy a pénztárcájuk is érezze, elvégre manapság minden újdonság ilyen, szenvedj érte, hogy ingyen megkapd vagy fizess, hogy könnyebben. Noha ez érthető egy kihaló játékról a lehető legtöbbet gombolják le mindaddig amíg az csak lehetséges. Belegondolva ebbe a 6/7 bónuszba, jóval korábban, mikor ezek nélkül is megvoltak a 100%-os védelmek, kicsit abszurd lett volna bevezetn…

• 2 perc néma csend a pántba tört OP felszerelésekért. Egy ilyen frissítéssel elkélt volna egy visszafordító eljárás, amivel a pántba rakott cuccok visszanyerhetőek, hogy a bónuszon javíthassunk, vagy valami mert ez így rip. Egyértelmű, hogy ráhúzták erre is a SÉ lepedőt, hisz alapból egy tárggyal hozzáadsz, egy másikkal cserélsz, ez nem jelent potenciális profitot. Na most ezt átvariálták NPC-re, várnod kell, kellenek erőszilánkok, amiket vagy vért izzadva összegyűjtögetsz, hogy a hozzáadás siker…

• Ez minden esetben olyan dolog, hogy tartsd frissen a meglévő eszközeidet, például a windows frissítések sem azért vannak, mert csak, a szoftverek esetében sem. Teszem fel, a microsoft módosít valamit, ami érint számos alkalmazást API szinten, a frissítés után hibásan vagy egyáltalán nem fognak működni. Ha megvan mindenből a legfrissebb verzió kötve hiszem -hacsak nem fut valami a háttérben-, hogy ne tudd elindítani a játékot. Én hetente frissítek minden egyes alkalmazást minden eszközömön és lás…

• Szilánkra nem hat a tolvaj kezstyű, csak megsúgom.

• Üdv, Ez a hiba nem jelentős, megkerülhető, de akkor is hibának tekintem és szúrja a szemem, így jelentem. Nos mikor egy ellenséges birodalmi boltra kattintunk miközben automatikus támadásra van állítva a bal egér gomb, akkor úgymond lehetetlen más célpontot választani (mindezt védett zónán belül tapasztaltam), így másik boltot sem tudok nyitni, hiszen csak rángatózik a karakter és nem csinál semmit. Készítettem egy rövid videót, hogy képi anyag is legyen róla miről beszélek: vimeo.com/324549897 …

• Kipróbáltam, tetszetős, elég zsákbamacska jellegű, gondolom előbb vagy utóbb wikire kikerül ezen ládák tartalma. Nekem az első tárgy Égszínkék ital nagy lett volna, amit elpörgettem és kaptam egy Sárkányisten támadást, kipróbálni elég volt. Engem jobban érdekel az, hogyha rákattintunk és kidob a játék mialatt nyitva van a Szerencsedoboz ablak akkor elvész-e a tárgy vagy az újra nyitható? - Ezt a kiskaput hogy oldották meg? Teszemfel felnyitod a ládát, ajánl valami vacak tárgyat, bezárod a kliens…

• Már mikor bekerült ez a monitorozás láttam mit csinál az indító, pont ezért blokkoltam le a dxdiag.exe-met, tőlem nem kapnak semmit csak fityiszt a képükbe Sajnos a terhelésre nem tudok mit hozzászólni, a grafikai motor ózsdi így aligha tudnak vele sokat kezdeni, csökkenteni tudják, hogy mit rendereljen egy időben, ahogy azt tették a boltokkal, petekkel ecetera, de javulás sajnos nem igen várható ez ügyben, de ne legyen igazam. Nem tudom miért ad ilyen hibaüzeneteket nektek, nekem probléma nélkü…

• Ahh, néha fáj ez az emberi IT tudatlanság. Az ha kikapcsolod a vírusirtódat nem jelenti azt, hogy onnantól kezdve a vírusok letöltődnek(maguktól) a PC-dre. Ha olyan weboldalt nyitsz meg, vagy reklámot vagy alkalmazást, ami vírusos miközben a vírusirtód ki van kapcsolva, na akkor aggódhatsz, de a metin2-vel nincs semmi félnivalód. Sőt feltételezem jelenteni is fogják az új védelmi rendszert, hogy aláírottan nem jelent fenyegetést a felhasználókra, majd bekerül a vírusirtók adatbázisába, mint megb…

• Gyors kovács

MxCool - - [Javaslatok]

Lehetne rá írni egy biztonsági ellenőrzést, ami átvizsgálja a tárgyakat, bónuszos-e(3+ bónusz vagy 1-2 max optos) vagy magasfejlesztésű(>+6), mint ahogy azt tették évekkel később a petek etetésével kapcsolatban. Az ötlet kezdeményezése jó, támogatom. Valamilyen formában ráférne egy módosítás.

• Gyakori jelenség, próbáld meg újraindítani.

• Automata támadás hiba

MxCool - - Hibák; Hibajelentések

Próbáltad törölni a kliens főkönyvtárában lévő UserData könyvtár tartalmát? syserr mappa legutoljára létrehozott fájljában(vagy réggebbiben akár) nem ír semmi hibát erre vonatkozóan? (uiAuto.c-re hivatkozva)

• Nindzsa animáció hiba

Üdv, A hiba a következő lenne röviden: ha egy íjjal a kézben automatikus támadással kombinálva megtámadunk védett zónán belülről egy védett zónán kívüli ellenséget a következő séta animációnak lehetünk szemtanui: (Hidden Content) Ez évek óta ilyen, sőt, meg merem kockáztatni a játék kibocsájtása óta is jelen lehet. UI.: Ne vadászkodjatok a "van ennél kritikusabb hiba is" hozzászólásokkal, danke sehr. MxC.

• Apró grafikai hiba

Üdv, Tudom, vannak ennél nagyobb problémák is és miegymás szokásos sablon szövegek blabla bla, de amíg más nem jelzi az ilyen apróságokat, én fogom. Nos, nem is igazán értem miért, de ugye ki lehet jelölni a peteket, mint célpontot, ha jól emlékszem a fejlődő kisállatokat annak idején mikor bekerült nem lehetett, mára már ki lehet na de mindegy a lényeg ebben a kijelölésben az, hogy a kijelölést követően a beállításoknál ha elrejtjük a peteket, a kijelölés nem szűnik meg és az effekt sem tűnik e…

• Érdekes ez a ledobálós téma, nekem szinte non-stop napozik a karakter map1en, még amikor nem vagyok gépnél is, és sosem dob le. Jó néha mikor lehentel valaki és magától városba indít, akkor a betöltő képernyőnél gyakran kivág(osztrák upc love), de egyébként nem igazán. Az meg hogy napokig hetekig áruljátok a lejáratos cuccokat, a ti egyéni problémátok, adj lejebb az elvárásaidnak és ne tégy ki egy (csak példa) 20millió yang értékű tárgyat 25-30millióba, mert nem fogja a kutya se megvenni, inkább…

• Te miről beszélsz Nuc? DT 8. pikk pakk megvan a 350. Ha nem laggolna csak egy pikk alatt kijönne :D. Kérdés továbbra is adott; Miért nem ajánlotta fel az első jelszó cserét, amit francia szerveren azonnal megtett, amint megpróbáltam megnyitni a rakit közvetlen frissítés után? Talán a plusz 2 oldal játszik közre, vagy mi alapon "nem jár" nekem az a kis extra, amit adnia kéne? Igen complainelek, vegyétek tudomásul, köszönöm.

• A tippek közhelyek, mint például a "Hé, te ott! Igen, te! A Metin2 Csapat téged! x)", "Minél fejlettebbek a tárgyak, annál jobban csillognak." és így tovább. Attól függ milyen üzenetet kapsz, hogy melyik területre teleportálsz. A raktár bónuszok V1: +3%EXP, V2: +20Védelem, V3: +1%TP, V4:+3%Szörnynek elleni erő. 90 Napra adja, gondolom azután ismét csere, és újat kapsz a 4ből.