Search Results

Search results 1-20 of 672.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• youtube.com/watch?v=6IvlpZoJG4I pörögjön fel a következő

• Fórum - kezdő kérdések 2. rész

dreamy - - Általános

Quote from Sam Spayed: “Ergo, ha postolni akarok egy zenét, nyitok egy új "Milyen zenét hallgatsz?" témát, ami rövid időn belül zárásra kerül majd? ” Igen, nyiss nyugodtan. És nem, nem lesz zárva. Quote from Sam Spayed: “Aztán figyelmeztetést kapok, mert már van ilyen téma? ” Nem. (archivált témákról beszélünk) Quote from Sam Spayed: “A fórum moderátor csapat unalomból zár be mindent ” Nem.

• Quote from Tuborg86: “aznap este 11 óra körül kitettem 2 boltot éjszakára, reggel 5-kor már nem volt meg egyik sem. ” Ezért írtam, hogy jó ha visszajeleztek, hisz nem biztos, hogy mindenkinél tökéletes lett. Az is lehet, hogy épp más volt, amitől mindkét bolt köddé vált. Tudom nem vigasztal, de ugye írtam , hogy 3 bolttal teszteltem rögtön a visszaállítás után: 29 órán át voltak kinn. És azóta sem volt egy ledobásom sem. Érdemes ilyenkor esetleg megnézni van -e valami error log, vagy sysser fájl…

• Quote from krisi09: “Ja és nem álltam hanem autózott a kari vadkutyák között. Mit kell még kitalálnom hogy normálisan lehessen kártyázni a szett vesztés veszélye nélkül ?? ” Szia! A játék elindításakor elolvastad az utasítást? board.hu.metin2.gameforge.com/…15a7af229fe84efc69222ecaf Tehát nem tanácsos autózni közbe. Amég nem állították vissza a verziót, nekem is volt, hogy bezárta játék közben, de azóta egyszer sem tapasztaltam ezt. Remélem hozzászól olyan is, aki nagyüzemben játszik, én a pár p…

• Kezdő kérdések... (7. rész)

dreamy - - Általános

Quote from Amiran: “pedig mindent pont ugyanúgy csinálunk mint az előtte lévő 1 évbe. ” Azt szeretném kérdezni ezzel kapcsolatban, hogy: amikor az utolsó kijön lezárja a runt? (csak mert sokan nem szokták)

• Quote from Tuborg86: “Jó lenne mihamarabb csinálni valamit neki, van 2 boltom ” Quote from Amiran: “Érdeklődnék hogy van-e rá esély hogy 1-2 napon belül megoldják a problémát ” Én szeretném tőletek megkérdezni, hogy mikor próbáltátok utoljára a boltolást pl? Ugyanis úgy fél 2 - 2 órától, elvileg történt változás. Azóta én pl 3 klienssel tesztelem a boltozást, és mind a 3 fenn. (win10 gépen) Win7 gépen is 3 kliens bezáródás nélkül fut. CPU használat is talán normalizálódott. Kék map1 piacán is lá…

• Idézetek

dreamy - - Társalgó

board.hu.metin2.gameforge.com/…15a7af229fe84efc69222ecaf (most képpel . . .)

• Quote from Phoenixlovag: “én nem tudom ki találta ki ez a kérdőívet, de ” Semmi alantas hátsó szándék nem vezérelt minket, csupán figyelemfelkeltés gyanánt íródott meg ez a kis "közvélemény kutatás". Nem véletlen tettük közzé a facebook oldalunkon is, hogy minél többetek elolvashassa. Sajnos a csapatnak nagyon rosszak a tapasztalatai ezzel kapcsolatban, és úgy gondoltuk, itt az ideje, hogy ha máshogy nem is, legalább így egy kicsit felhívjuk mindenki figyelmét arra, milyen fontos dolog, hogy az …

• Házi kedvenc tárgy exp.

dreamy - - Tippek & trükkök

Az etetéshez használt tárgyak expje attól függ, mennyi az áruk az NPC-nél. 2 yang=1 exp az arány.

• Sziasztok! A beszélgető sorozattéma 7. threadjét hoztam ma nektek smile.png Az előző témák: [Tessék kibeszélni]Jóslás (sajnos ez a téma köddé vált) [Tessék kibeszélni]Seon-Hae készségkönyvei (sajnos ez a téma is köddé vált) [Tessék kibeszélni]Átkozott állatok és a 30-as fegyverek [Tessék kibeszélni]Kóborló főszörnyek, avagy hová bújt a jégboszi? [Tessék kibeszélni]Gyakorló harc, avagy egy sosem használt terület? [Tessék kibeszélni]Céhtelkek-alkimisták A mostani téma kicsit más lesz, nem konkréta…

• Tárgypiaci elírás

dreamy - - [Hibák/Hibajelentések]

Köszönjük a jelzésedet, a két tárgy leírásában a szöveg korrigálva lett. Témát zártam. Dreamy

• Metin2 Community of friends - videó

dreamy - - Általános

youtube.com/watch?v=ryqEdFUZVvo Egy kis móka, egy kis betekintés, egy kis baráti közösség

• Többféle Hiba

Köszönjük a jelzésedet, az általad leírt hibajelenségeket, már közzétették itt a fórumon mások is :) Illetve jegyrendszerben is jelezték a többit. Témát zártam, amennyiben fejlemény lesz egy-egy hibával kapcsolatban, úgy a már nyitott témákban jelezzük! Szép napot! Dreamy

• Steam accountok

Sajnos, hogy mikorra, arra nem tudunk pontos választ adni. A hírekben jelezzük majd. Addig egyetlen dolog lehet, ami megoldhatja számodra ezt a gondot, a steam leválasztása, majd a normál klienssel való játék. Ezt a kérést a jegyrendszerben kell megtenned: metin2.support.gameforge.com/index.php?fld=hu Dreamy

• Quote from omajibebi: “99%-nál megáll a letöltés ” Van, hogy akár 1 órán át is áll ott. A hibaüzenetet jó lett volna ha megjegyzed Én azért javaslom, hogy próbáld, és türelemmel várj. Quote from omajibebi: “Steam-et is próbáltam, ott alapból hiba van ” A Steam jelenleg nem jó: Steam problémák

• Idézetek

dreamy - - Társalgó

“Minden percben elhagyja valaki a világot. Ez nincs korhoz kötve. A rideg tény az, hogy mindannyian sorban állunk, anélkül hogy ezt felismernénk. Nem tudjuk mennyien állnak előttünk, nem tolakodhatunk, nem is engedhetünk elénk senkit. Ami a megváltoztathatatlan az az, hogy nem kerülheted el a sorban állást, amibe fogantatásunkkor állunk be. Amíg sorban állunk, sok fontos dolgot tehetünk meg a várakozás kellemesebbé tevéséért • Élvezz minden pillanatot • Tégy különbséget a hasznos és haszontalan …

• 19.4 kibeszélő

dreamy - - Általános

Mod megjegyzés: Quote from AkiNemVak: “-új szerverről leírás ? ” Kérlek, ne keverjük a témákat Új szerver kibeszélője itt van: Új szerver kibeszélő köszi

• Wayne szentély hiba?

Quote from Lake: “Na igen, az ilyeneket bezzeg nem teszik közzé a verzióváltás leírásában. ” Esetleg neked már van hivatalos információd, hogy ez "szándékos" változtatás? Mert más fórumokon is hibaként kezelik, és választ még nem adtak erre, csak hogy továbbítják illetékes felé. A többi amit leírtál az is hibaként fut egyelőre.

• Quote from Mashu: “horgászat közben hirtelen bezárja nekünk az ablakot és a horgászat megszakad ” Elvileg ez a része javítva a 19.2 verzióval: Quote from Darcoon: “Javítva a hiba, ami miatt a horgászat felülete ok nélkül bezáródott. ”

• Idézetek

dreamy - - Társalgó

"A valódi gazdagságot nem a vagyontárgyaid jelentik, hanem az, hogy te mennyire vagy értékes ember. " (Jim Rohn)