Search Results

Search results 1-10 of 10.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Húsvéti kirakós

Lacko137 - - Versenyek

Nem voltam nagy eresztés,de nagyon tetszett...

• Sziasztok, első sorban szeretném megköszöni,hogy bevezetésre került a mitikus alki,ami ellen majdnem mindenki tiltakozott... Köszönöm azt is,hogy mikor bevezetésre került az alki rendszer eldönthettem,hogy 2 db legendás mattból,a tisztaságát huzam tisztára ,vagy inkább az osztályát huzam mitikusra. Köszönöm szépen azt is,hogy 100% leszerelték a ragyogó/kiváló kört amiben nem volt sok meló. "Most,hogy megcsináltuk x ideje" kiváló/ragyogó kört kezdjük megcsinálni a mitikust? és 2 vagy 3 év múlva j…

• 18.4 verzió kibeszélő

Lacko137 - - [Általános]

Quote from Lake: “Mítikus alkímiák ismételten terítéken. Korai volt az öröm. Kórea ezt csak módosításra hívta vissza. board.de.metin2.gameforge.com/…-Neue-Alchemie/?pageNo=18 ” Nem kellett sokat várnunk.... board.de.metin2.gameforge.com/…-19-0-Mythische-Alchemie/ board.de.metin2.gameforge.com/…sparty-und-1-Update-2019/ Csodás

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Lacko137 - - Javaslatok

Sziasztok, abban a szerencsés helyzetben vagyok,hogy már jóval hamarabb eltudtam olvasni és matekkolin rajta,mint ide felkerült. Night kérted a olvassam el és mondjam el a véleményem: (csak ezt nem tudom minek ) szépen kidolgozott munka,támogatom. Üdv Lackó

• Skillsor eltűnése

Lacko137 - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok, a hiba van és létezik.Tegnap egész délután szándékosan,hogy cáfolni tudjam az állításokat se ts, se skype, se 2 van több ablak,semmi nem ment a gépen csak is kizárólag egy az 1 db metin ablak ugyan úgy elállítódik önálló életet él a skill sor,pedig hangosan fütyültem és tapsoltam még töltő képernyő volt a monitoron,volt olyan is,hogy kimentem hoztam 1 pohár üdítőt az eredmény ugyan az volt üres 4. sor se poti se skill.... azt nem tudom mielőtt tév hittbe kergetjük magunkat miért nem g…

• Sziasztok, nem új a hiba sajnos,most jutottam el addig,hogy jelentsem vagy segítséget kérjek.Személy szerint nem zavarnak a hibák,máshol is van bőven nem csak itt metin 2-ben. Miután tegnap sikeresen majdnem elszúrtam valamit ez miatt,és még csak nem is magamnak,így kell a megoldás. Nem tudom,hogy csak nekem,de 5/4 -szer portolás után elállítódik a skill sorom(legyen az port,házastársraportolás,városba éledés.)Ugye az első oldalra van bepakolva a skill sor és portolás után a 4-esre ugrik. Próbál…

• Sziasztok! Teljes mértékben egyetértek előttem szólóval. Magyarországi megjelenés óta játszom a metinnel. Vettem a fáradtságot 1 hete felregisztráltam(viszont követem rendszeresen a forumot,ha az ember képben szeretne lenni,nem árt). 3 postból 1 el tűnt 1-et még csak meg se fontolták....Igaz Dreamy?... Ez a 3. és egyben utolsó is itt nem az számít,hogy a játékosok mit szeretnének,így ebben a formában teljesen felesleges volt ez a 3 poszt is. Játszom továbbra is kevés idő és pénz rá fordítással,m…

• Mámor skill

Lacko137 - - [Javaslatok]

Testi harcos mámor skill negatív hatása eltüntetése PVM-ből Sziasztok! Darcoon: "viszont egyenlőbbé teszi a karakterosztályokat PvE-ben ..." Semmi egyenlőség nincs abban,hogy csak a testi harcosnak van olyan skill-je, vagy "buff skillje" mely negatív hatást fejt ki,és ez által hátrányosabb helyzetből vág bele a PVE. Van még ilyen kaszt? Ha van akkor sorry és off téma. Amennyiben nincs szeretném ha szavazásra lenne a témáról. Köszi Ez nem hat ki a PvP-re ott nincs is negatív hatása.(Eddig nem vol…

• Sziasztok. Egyszerű lesz az indoklás Nem támogatom.

• Béta teszt 17.4

Lacko137 - - [Általános]

Sziasztok, hol is kezdjem? Az elején.Indulás óta játszom metin 2-vel. Igen,mint ti itt sokan mások is.Soha nem írtam 1 sort se a forum-ra nyugodtan ellenőrizhetitek.De lelkes szemlélője voltam vitáknak,és sok értékes hozzászólásnak... Igen nekem is rengeteg karakterem van, mint minden régi playernek. 5 szintekét "1 szörnyszülött " 35 szinttől 120-ig.Nem okoz gondot sd3-ban 8 terem 61 wp-mnek.(másik kibeszélően olvastam jót mosolyogtam rajta ) Csak azért írtam le mert március vagy április táján m…