Search Results

Search results 1-20 of 231.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Remélem nem gondoltad, hogy ingyen lesz... a tárgypiaci árakhoz képest még nem is drága. 12 óránként lehet leadni, biólötyi nélkül is csináltam már meg igaz 10/1 fogad el kb. Ha 8 évet ráért akkor az a pár hét már belefér. Azzal egyetértek, hogy állandóra kellett volna berakni sokan nem tudják most megvenni de gondolom lesz még benn hamarosan. Elég régóta megy a harc, hogy újra lehessen választani ezeket a bioszokat én örülök a lehetőségnek

• Quote from Sphiro: “Lenne egy észrevételem, itt valami nem stimmel, a 7. opt leírása szerint az ördög elleni erőnek nem 15%-nak kellene lennie 11 helyett? ” Szerintem hibás a leírás nem +5% hanem 5%-a az első bónusznak. Kaptam én is ilyen optot 20% azért az plusszba durva lenne...

• Wayne szentély hiba?

Csizkov - - Hibák; Hibajelentések

Quote from Miren: “A Wayne-szentély raktározásával kapcsolatos probléma, egyelőre hibaként jelezve, hivatalos válasz még nincs rá, hogy mi is ez valójában. ” A "probléma" 2 hete ismert. Döbbenetes, hogy ennyi idő alatt annyi infót se sikerült megtudni, hogy ez szándékos vagy "véletlenül" került be. ( Bár nem igazán értem, hogy tud valami véletlenül bekerülni). Ez nem a mi hibánk, hogy nem mondanak semmit... (nem csak nekünk, senkinek...) A további offok elkerülés miatt, a témát zártam, ha valami…

• teleport gyűrű hiba

Csizkov - - Hibák; Hibajelentések

Sziasztok Raktározás után túl korán próbáltam teleport gyűrűvel portolni kiírta a szokásos várj 10 mp de levonta a portolást és 30 percig nem is lehetett újra használni a gyűrűt..

• Quote from Sasori95: “Ebben az esetben a kiírás a hibás értem ” Ha 10/1 ember nem veszi észre és rákattint a sésre már megérte nekik. Így dolgoznak az internetes csalók is ígérnek valamit majd jön a lehúzás:) Most már legalább dokumentálva van, hogy ismét átverték az egész játékos közösséget...

• Kíváncsiságból megnéztem kik kaptak telket a céhek feléről még nem is hallottam. Ez a kiosztás vagy csókos alapon ment vagy más ötletem nincs... Arra már inkább nem is reagálok kik kapták a legjobbat:)

• Quote from Dalvin: “Szerintem dicséretes, hogy a hiba kiderülésekor milyen tempóban kezdtek bele a probléma elhárításába. Általában éjszaka, főleg hétvégén éjszaka a GF háza táján nem történik semmi mert munkaidőn kívül van. ” Ja hogy még dicsérni is kellene őket:) A funkció kikapcsolása nem egyenlő a probléma elhárításával. Kikapcsolták majd jövő héten foglalkoznak vele a cuccok addig a lecsóba. Ha egy szolgáltatás 7/24 üzemel ráadásul aranyáron akkor legyen hozzá kiszolgáló személyzet is...

• Quote from Lacrimosa: “A GF-nél így oldanak meg egy hibát? Kikapcsolják az opciót? ” Eltűntek a tárgyak azért kapcsolták ki ne vesszen több. Ha a játékosokat éri kár az mindig ráér ha a bónusz kerék lenne hibás 10 perc múlva indulna a rendkívüli karbantartás . Majd kapunk 50% exp eventet kárpótlásként, hogy sűrűbben lépkedhessünk ki 6 napokra expet leadni.

• Quote from Lake: “Erre azt mondaná a termék igazgató, hogy a játékban adott válaszok nem hitelesek. ” Quote from Dalvin: “A véleménykutatás itt zajlik. ” Milyen hiteles véleményt kell kutatni egy 40 %-os áremelésnél? Szerintem még egy gfes termékigazgató is tudja magától a kérdésre a választ. A jövedelmi viszonyainkkal tökéletesen tisztában vannak, emberre lebontva látják ki mennyi tud költeni a játékra. Ez csak arról szól ( amiről az utóbbi kb 2 év "fejlesztései" is), hogy látják a számokból kö…

• A múltkori áremelésnél pont ilyen gusztustalanul jártak el. Boldog óra majd pár nap múlva brutális emelés. A kovikő 40 sé volt most már a duplája. Felénk ezt lehúzásnak és csalásnak hívják nem áremelésnek. A számlámon lévő 3k sé értéke 40% csökkent. A minimum az lett volna, hogy a már megvett sét elkölthessük régi áron hisz azért vettük ennyiért... Lehet jönni a vakítással, hogy máshol is ennyi, de ne hasonlítsuk már magunkat egy német közösséghez. Ott normális szervergép van, segítő support és …

• Quote from Lacrimosa: “Mikortól kerül be a 19.2 verzió? Azt közölték velünk, hogy a következő karbantartással, de az mikor lesz (mármint karbantartás)? ” Kedves Játékosok! A Húsvéti ünnepek miatt a heti karbantartási dátumok változtak: Április 25. Csütörtök 08:00 Április 30. Kedd 08:00 Bár nem igazán tudom milyen húsvéti ünnep van ma meg jövő héten de a G forge képes csodákra:) Szépen nyúlják le a p szerós ötleteket már alig várom az offline boltot és a +6 köveket. Elérték azt, hogy ugyanezt vag…

• Kezdő kérdések... (7. rész)

Csizkov - - Általános

Az autó vadászatot kivették ? Nem látom a tárgypiacon

• Quote from Miren: “Kedves Játékosok, Akinél jelentkezett a Cheat Blocker hiba, kérjük küldje el az alábbiakat a cheaterror@metin2.deemail címre. Hiba leírása Képernyőkép a hibaüzenetről Syserr DxDiag Köszönjük a közreműködéseteket! A Metin2 Csapat ” Kedves Játéküzemeltetők, Ezt a levelet véletlenül a fizető játékosoknak küldték a tesztelők helyett. Kérnénk a hibás cheat blocker kivételét kijavítását letesztelését és ha hibátlanul működik a visszarakását. Köszönjük A Metin2 Játékosai

• Quote from fincs: “Mivel nemigen tudtam belépni a játékba,így csak a fórumon tudtam követni a híreket,és ott a láda tartalmáról semmiféle leírás nincs! ” A vásárlásnál van a leírás ahol lennie kell. A tárgypiacot ugyanúgy meg lehet nézni a weblapon nem kell a játékba lépni hozzá. Quote from MxCool: “Szilánkra nem hat a tolvaj kezstyű, csak megsúgom. ” Dehogynem hat mikor lejárt a kesztyűm fele annyi esett. A dropp szerintem is jobb lett sokkal több szemét esik mindenhol. hf tapasztaltra kíváncsi…

• Quote from fincs: “Leginkább az információ vagyis annak hiánya ami bosszant.Mi van, vagy épp mi nincs az ominózus ládában. Ha már végképp szerencsejáték kategória a nyitása,újranyitása,akkor legalább lehessen tudni a lehetséges nyereményeket! Még egy filléres kaparós sorsjegyen is feltüntetik a nyeremény listát!!! ” Ha rákattintasz a leírás fülre csodákat fogsz látni... Quote from fincs: “ha sokan sokszor fogják használni a ládákat akkor sok yang vonódik ki a játékból. Ennek mi lehet a következm…

• A lényeget meg se osztották velünk jelentősen csökkentették a yangdroppot mehetnek dolgozni a dc-s farmerek

• Ezeket már többször kijavították megint elromlott? Változások jegyzéke 19.0 • Javítva a hiba, ami miatt a karakterek beleakadhattak a házikedvenceikbe. • Javítva a hiba, ami miatt a bájitalok és készségek eltűntek az Auto-vadászatból újraéledés után. Változások jegyzéke 19.1 - Javítva a hiba, ami miatt a készségek és bájitalok eltűntek az Auto-vadászatból - Javítva a hiba, ami miatt a karakterek beleakadhattak a házikedvenceikbe

• Szerintem a G. fnél valami munkaverseny folyhat ki tud szánalmasabb eventet kitalálni. Az egy dolog, hogy se a virág se a láda nem átadható és rakizható de a "jutalomként" kapott kék ital se...legalább a szili is alig esik megint

• Alig vártam, hogy vége legyen az előző büntető eventnek erre jön a másik. Gondolom majd jön a nagy virágos ládát a tárgypiacra.

• Állítólag az event meg lett hosszabbítva hétfőig a tárgypiacról mégis eltűntek a születésnapi ajánlatok. Arra lennék kíváncsi az NPC még marad beváltani az érméket vagy azt is kikapják hétfő 11-kor? A nagy helyett inkább infókat kapnánk...