Search Results

Search results 1-20 of 225.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Igazából nem tudom, hogy ide kellene-e írjam, de valószínűnek tartom, hogy ezt a hibát a 19.3 hozta. Az utóbbi időben elég ritkán jártam fel a játékba, inkább csak peteket életben tartani, meg a jelmezt meghosszabbítani (nem mintha lenne értelme ), de na... Ma este járt volna le a Tépőfog-penge+. Pár hónapja kék piacon vettem 3 Tépőfog láda+t. Boltosról átrakiztam piros mapra, betettem az én raktáromba, aztán onnan rátettem egy kis rakis karimra, ugyan azon a felhasználón. Ma este viszont ez a T…

• Szerettem ezt a játékot.... Azért voltam éveken át itt és próbáltam a lehetetlenből kihozni valamit. Első olyan frissítés, hogy még csak ki sem próbáltam. Valahogy már nem vonz ez az egész. Első olyan hónap, hogy 0 sé-t töltöttem. Nem én vagyok a kapitány, miért várnám meg, amíg elsüllyed a hajó?

• @dreamy, nekem is volt 1 olyan. Ez lett ma:

• Quote from Username: “raki nyitás után nem jelent meg minden a raktárban ami benne van, és amikor az üresnek látszó helyre próbálok tárgyat rakni, akkor azt a hibaüzenetet kapom, hogy mozgatás nem lehetséges. Nyilván azért, mert az üresnek tűnő helyen egyébként ott lapul valami, ami következő nyitásnál általában már megjelenik... Raki nyitásnál volt már, hogy a kliens is bezáródott az elmúlt 1 hónapban. ” Nálam is jelen vannak ezek mind, de a tegnapi az új volt.

• Nem tudom, hogy valakinél még jelentkezett-e ez a hiba? Ma du. megnyitottam a raktárt. Raktár használata közben kivágta a karaktert a karakterválasztó felületre. Enter lenyomása után ismét belépett a karakter. Nálam ez teljesen új hiba, eddig nem volt még ilyen.

• Nem szeretnék senki mellet vagy ellen szólni. Saját tapasztalataimat osztom meg csak. A szilánk nekem is hamar kiesik. Razadorhoz kis sámival járok be, kb. a 4. pályáig kész a napi küldi. Dupla kesztyűm van mindig, mivel azt látom, hogy ha csak a sé-s kesztyűm van, elég karcsúra lesz szabva a dropp. Nemerénél viszont azt tapasztaltam a tegnapi resi után, hogy alig esnek cuccok. Kerek 21 perc volt, amíg Fagy-kulcsot tudtam ütni a sáminak. Az oszlopoknál ismét vicc volt, fölös köröket futottam, me…

• Quote from seklermetin: “Netán arra a válaszra számíthatok,hogy a hiba, csodák csodájára, nálam van? ” Nálam is jelen van a hiba, ugyan ezzel a hibakóddal. Nekem nem csak boltoson jön elő, hanem más felhasználókon is. De lehet, hogy a hiba a mi készülékjeinkben van.

• Quote from Dalvin: “Amint a hiba kiderült most is ki lett kapcsolva gyakorlatilag azonnal, az éjszaka közepén. ” Ha megfelelően lenne tesztelve minden újítás, nem kellene kikapcsolni semmit. Vagy nem kellene n+1 alkalommal rendkivüli karbantartásokat beiktatni. Szerencse, hogy nem egy autógyártó cégről beszélünk.

• Azért ez nem kicsit durva. Amiran-nak teljesen igaza van: mit csinál az, aki egyik alap cuccát adta be az NPC-nek? Álldogál napokig, hetekig? A GF-nél így oldanak meg egy hibát? Kikapcsolják az opciót? Hogy engedheti meg magának egy ekkora üzemeltető, hogy hibát hiba hátán ad ki? Akiknek cuccai ragadtak bent, azok mind költöttek. Így azért nem lehet játszani az emberek pénzével. Ha ezt sorozatosan megtenné egy bármilyen szolgáltató, a fogyasztóvédelem rég a nyakán ülne és felelősségre vonta voln…

• Quote from Sasori95: “A kerék egy darab Sj-t nem ad igy a pénz ment a levesbe, ez már szerintem szerencsejáték és nem egy free to play játék ” A kerék eddig sem adott sj-et. Ez már rég nem free to play. Megfelelő nevet kapott a 6-7. opt forgatója: Áhítat.... jobbat nem is találhattak volna. Ilyen körülmények között csak áhítozhatunk, hogy talán bepörög a megfelelő opt. Ha keréken nem is csíped el az Áhítatot, vasárnaponként nagy eséllyel eléred a templomban.

• Nem kötözködni szeretnék, de ilyen kiírást megjelentetni egy üzemeltetőnek, nem kicsit gáz: "Kedves Játékosok! 2019 április 26-tól 14: 00-ig 2019-ig, 14: 00-ig, és egy kis szerencsével a 6. és 7. bónuszért nyerjen el díjat." Hogy ebből ki mit ért meg........... Nincs amit itt már keresni, amikor egy üzemeltető csak úgy odavet a fogyasztónak valamit. Minősíti ezzel minden szolgáltatását. De attól még a 6-7. opthoz szükséges anyagokat a szerencsekeréken értékesítik. Hátha jön belőle egy kis pénz. …

• Quote from Sphiro: “Egy bizonyos szinten már bőven vissza lehet azzal élni, hogy aki sok-sok évet és kisebb vagyont, energiát befektetett annak nyugodtan tehetünk a nyakába bármit a végsőkig kitart. ” Nem feltétlen van ez így. Egy ideje előkotortam a fiók legmélyéről egy tégelyt, amiben Letojom tablettákat találtam. Mielőtt elindítanám a klienst, bekapok belőle egyet-egyet. Már nem hat meg semmi azokból, amit a GF csinál. Játszom csak, anélkül, hogy költenék. Játszom... kicsit túlzás ez most, mi…

• Szerintem nem a 19.2 verzió része a Tárgypiacon való áremelkedés, de ettől még bejelenthették volna. Sőt, be kellett volna jelenteni. De valahogy a lényeg itt mindig kimarad. Azt azért ne felejtsük el, hogy a mi közösségünkben voltak a legkisebb Tárgypiacos árak. Mivel a GF nem a máltai szeretetszolgálat, így csak egyenesbe hozta az árakat. Ne kapjunk mi se olcsóbban semmit, mint mások. De.... ünnep előtt mindenki kap egy ingyen jelmezt... dísznek. Mondjuk adakozni a szent ünnep végén szokás, de…

• Mikortól kerül be a 19.2 verzió? Azt közölték velünk, hogy a következő karbantartással, de az mikor lesz (mármint karbantartás)?

• Köszönet!

Lacrimosa - - Általános

Előttem már páran leírták, hogy nem igazán jár ki a köszönet a GF-nek, mert kapunk 6 CH-t. Egyetértek én is velük. Pörgessünk picit vissza az időben.... novemberben, amikor megtörtént az összevonás, csak pár órával előtte közölte le a GF, hogy a következő frissítésnél mi fog történni. Levegőt venni sem volt időnk, együtt találta magát a 3 szerver. Jó lehúzás volt az, most meg fél év sem telt el és hálálkodunk a 6 CH-ért? Hány ember zsebéből kihúzta a pénzt, amikor bekerült Lacerta? Köszönetet mo…

• Elvarázsolt erdő, CH2, Erdők metinje, 562-495

• Kezdő kérdések... (7. rész)

Lacrimosa - - Általános

Quote from Username: “jelen esetben egy 7 napos nazar amulettről van szó - az ugye a tárgyraktárba fog kerülni; Ott is ketyegni fog már az idő, vagy csak akkor kezdi el, ha a tárgyraktárból kiosztva a tárgypiac-raktárba helyeztem? ” Ahogy a tombolán nyert tojásoknak nem ketyeg az idejük, gondolom, hogy az amulettnek sem fog, csak kiosztás után. Logikus így lenne, de érhet meglepetés. Quote from AkiNemVak: “akinek megvolt eddig az tudja továbbra is használni ? ” Akinek resi előtt meg volt vásárol…

• Húsvéti event 2019

Lacrimosa - - Általános

Quote from Lake: “Kis infó, hogy sikerült elcseszniük a köveket. ” is. Így lenne helyesen befejezve a mondat. De szerencse, hogy a Tárgypiacon fut már az event. Nagy lehúzásnak találom, hogy ismét ládába kerültek a jelmezek, sapik.

• Quote from cyberfly: “Mostanában olyan hibával is találkoztam, hogy Belépéskor, mikor már kiválasztottam a karaktert és betölti a játékot, látom a körülöttem mozgó többi karit, a hívást is, viszont a saját karakterem Átlátszó ( nem vicc ) és képtelen megmozdulni, írni, szóval totál blokkolás... ” Nem új hiba, régóta fenn áll ez már. Mostanában olyan is jelentkezett nálam, hogy ugyan betölt a játék, de csak a map látszik, se kari, se semmi. Kilépni meg nem lehet, feladatkezelőből kell bezárjam.

• Boltot sorozatosan ledobálja, teleportálásnál fekete képernyő jelenik meg vagy kliens bezáródás (nem tudom eldönteni, hogy melyik a jobb ), raktározás közben bezár a kliens vagy éppen nem válaszol, de van olyan is, akit egyszerűen nem enged bejelentkezni. Az a gond, hogy minden javítással egyre több hiba kerül be. Jöhetnek az új verziók, ha melléje a doki nem ír fel 1 doboz xanaxot. áthelyeztem. dreamy