Search Results

Search results 1-7 of 7.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Sziasztok! Kicsit hosszú lesz, de szeretem az alapszabályokat lefektetni Rólam: 23 éves lány vagyok, kismamaként nem dolgozom, így elég sok időm van játszani. Még 15-16 évesen 3 évig toltam masszívan a játékot, de idő hiányában(munka+suli) itt kellett hagynom. Most újra elkezdeném, de mindannyian tudjuk, hogy ha nincs kihez szólni ebben a játékban, akkor hamar megunható Alkalmazkodó típus vagyok, bár legszívesebben sárkány sámánnal játszom, meg lehet velem beszélni, hogy mást kaszttal játsszak, …

• Nekem is előjött ez a hiba, csak én még kaptam hozzá még egy hibát, hogy miután újraindítom a metint, a random bezárás után, a képességeim eltűnnek az action barról (magyarul nem tudom hogy van >.<) Remélem a rendkívüli karbantartással, ezt a hibajavítást is megkapjuk :3

• Tojás vadászat

Linzy - - [Versenyek]

Nem tudom te pontosan mit látsz Tifa, de mi ezt (katt) (Infó: win10et, és google chrome-t használok, lehet csak itt vannak problémák, ha a kedves előttem lévő hozzászóló is hasonló paraméterekkel rendelkezik)

• Céhet keresnék shinsoo-ban.

Linzy - - Céhek Birodalma

Üdv. Egy közösséget, baráti társaságot, céhet keresek Shinsoo birodalomban, akik hajlandó kommunikálni az emberrel. (mégis csak egy mmorpg...) Fontos szempontok: - Nem töltöm itt a fél életemet. (sé nélkül játszom, lassan fejlődök, csak hétköznaponként van időm játszani, szóval nem mostanában leszek hasznára a nagyobb céhtagoknak) - Nem kunyerálok se húzást, se yangot, teljesen életképes vagyok egyedül is. - Nem szorulok istápolásra ( van ecdl vizsgám, profi vagyok a google keresésekben...) - Cs…

• [KIBESZÉLŐ] Játékverzió 17.1

Linzy - - Általános

Fonyton: No offense, de 8-9-esen már csata metint vertem (igen egy +5ös csata pajzsal, mert addigra összejött annyi pénz a vegyesbe adható szemétből, hogy fel tudjam húzni), 17-esen meg (+6os alap vért, +5ös alap pajzs, +3-as alap sisak) már 30-as metint verek. Mindezt még csak nem is harcossal, hanem surával, úgy hogy a pengét húztam neki és nem a védelmet. Ha van valami valóságalapja annak amit írsz, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz =/ _Criosphinx_: Nekem is win10-em van, tökéletesen prob…

• Nem tudom támogatni :(, márpedig azért nem, mert a "random"ság mechanikája sohasem volt bevezetve ebbe az mmorpg-be. 1-2 hét után a fullos farmkarik ugyanúgy kitapasztalnák, hogyan, milyen útvonalon tudják a leggyorsabban leütni, a növelt metinek számát, és ezzel csak a pénzsóvár régi, nagy karakterrel is rendelkező, fullos farmkariknak a zsebét tömjük még több droppal és pénzzel, ugyanis a kicsiknek: 1, nem lesz idejük kitapasztalni az útvonalat (fejlődni szeretnének ők is, és valószínűleg ninc…

• [KIBESZÉLŐ] Játékverzió 17.1

Linzy - - Általános

Sziasztok. Gondoltam így 5 oldal után, ideje, hogy állást foglaljon egy olyan "játékos" is, aki jobban belelát ebbe az "újdonságot a kicsiknek is vagy ne" vitába. 10 éve masszívan 2-3 évig játszottam a játékkal. Most a régi élmények, a nosztalgia miatt újból kezdtem, bár kevesebb idővel, és kevesebb anyagi ráfordítással, mint anno, mert már nem vagyok az a fiatal kisiskolás lányka, mint régen. Valószínűleg, ha nem jönne az új patch, kétszer is átgondoltam volna, hogy újra akarom-e én ezt kezdeni…