Search Results

Search results 1-20 of 126.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Csapat Változások

Miren - - Metin2.Hu Csapat

Kedves Játékosok! [GM]Tiryna már nem a csapat tagja. Köszönjük neki több éves áldozatos munkáját, minden jót kívánunk neki a továbbiakban. A Metin2 Csapat

• Júlusi Metin2 rendezvények

Miren - - Események

Kedves Játékosok! Ezen a hétvégén meglepünk titeket egy kis bányász rendezvénnyel! Készítsétek a csákányaitokat és tartsatok velünk! Az esemény időpontja: Július 20. (Szombat) 17:00 - 19:00 Az esemény helye: Continuum, Yongbi sivatag, CH6 Az esemény ideje alatt a térkép teljes területén különféle ereket idézünk meg. Jó szórakozást kívánunk! A Metin2 Csapat

• Új szerver

Miren - - Hírek & Felhívások

Kedves Játékosok! Izgalmas hírekkel szolgálhatunk! Új szerver érkezik hozzánk, ami nagyszerűnek ígérkezik! Végre ugyanazt a rendezvény szervert kapjátok meg, mint a különleges, török rendezvény szerver saját verziója, ahol a Lélek rendezvény is állandóan fut majd. Az új szerver a karbantartást követően, július 17-én, szerdán lesz elérhető. Ráadásul egy +100%-os EXP event és drop bónusz az első két héttel a bevezetést követően segít abban, hogy tökéletesen induljatok az új szerveren. További rész…

• Wayne szentély hiba?

Miren - - Hibák; Hibajelentések

Nem, nem érzem/érezzük gáznak, főképp ha a játékos csak hiszi, hogy informáltabb, illetve elhiteti másokkal, hogy Ő informáltabb... A jelzett esetekkel továbbra is foglalkoznak.

• Kedves Játékosok! Előre nem látható technikai problémák miatt a Postaláda funkciót ki kell kapcsolnunk. Megértéseteket köszönjük. A Metin2 Csapat

• Wayne szentély hiba?

Sziasztok! Nekem nem úgy tűnik, hogy Dreamy lenne az, aki szándékosan kötekedik... Őszintén szólva, ha Te ilyen jól informált vagy, nem is értem miért van szükséged a mi válaszainkra, reakcióinkra, legfőképp pedig azt nem értem, hogy miért ilyen stílusban kell előadnod magad... A Wayne-szentély raktározásával kapcsolatos probléma, egyelőre hibaként jelezve, hivatalos válasz még nincs rá, hogy mi is ez valójában. A sárkánycsont ékszerekkel kapcsolatos változások/problémák is egyelőre hibaként jel…

• teleport gyűrű hiba

Jelzéseiteket köszönjük, az ebben illetékesek már foglalkoznak ezzel a hibával.

• teleport gyűrű hiba

Sziasztok, Karbantartás után tapasztaltátok még ezt a hibát?

• Júniusi Metin2 rendezvények

Miren - - Események

Kedves Játékosok! Erre a hétvégére is egy kisebb rendezvénnyel készültünk nektek. Június 23-án elszabadulnak a főszörnyek egyes területeken. Az esemény játékos szintre bontva kerül megrendezésre. A helyszínek és a főszörnyek szintjei az alábbiak lesznek: CH 6- Seungryong völgy: lv30-lv50 CH 6- Sohan hegy: lv50-lv75 CH 6- Yongbi sivatag: lv72-lv120 A rendezvény időpontja: 17:00-18:00 Kérlek vegyétek figyelembe, hogy a kezdő időpont, nem jelenti azt, hogy mindenhol azonnal megjelennek a szörnyek. …

• Májusi Metin2 rendezvények

Miren - - Események

Kedves Játékosok! Erre a hétvégére is egy kisebb rendezvénnyel készültünk nektek. Május 26-án elszabadulnak a főszörnyek egyes területeken. Az esemény játékos szintre bontva kerül megrendezésre. A helyszínek és a főszörnyek szintjei az alábbiak lesznek: CH 6- Seungryong völgy: lv30-lv50 CH 6- Sohan hegy: lv50-lv75 CH 6- Yongbi sivatag: lv72-lv120 A rendezvény időpontja: 17:00-18:00 Kérlek vegyétek figyelembe, hogy a kezdő időpont, nem jelenti azt, hogy mindenhol azonnal megjelennek a szörnyek. F…

• Én jöttem... ninna, itt vagy még valahol?

• Még szerencse, szívesebben vagyok itt Sirmium?

• Jöttem és láttam mindent IS pl azt is, hogy Balizs1 neve mellett van egy pici lakat... Nem jön mostanság Tiryna, itt vagy még valahol? Gyere.

• Jövök mááár Sirmium, mintha láttalak volna, gyere csak

• Jövök, jövök Ha Minato alszik, gyere vissza ninna

• Bocsiii, még itt vagyok, megint én jöttem Még mindig Minatot várom szeretettel

• Ezzel vitatkoznék, mivel én is jöhetek... no meg bárki! Minato, ideje volna megjelenni

• Kedves Játékosok! A Húsvéti ünnepek miatt a heti karbantartási dátumok változtak: Április 25. Csütörtök 08:00 Április 30. Kedd 08:00 A Metin2 Csapat

• Csapat Változások

Miren - - Metin2.Hu Csapat

Kedves Játékosok! Üdvözöljük játék csapatunk legújabb tagját, [GM]Ahzidalt soraink között. Munkájához kitartást kívánunk! A Metin2 Csapat

• Áprilisi Metin2 rendezvények

Miren - - Események

Kedves Játékosok! Ezen a hétvégén meglepünk titeket egy kis bányász rendezvénnyel! Készítsétek a csákányaitokat és tartsatok velünk! Az esemény időpontja: Április 14. (Vasárnap) 17:00-18:00 Az esemény helye: Yongbi sivatag, CH6 Az esemény ideje alatt a térkép teljes területén különféle ereket idézünk meg. Jó szórakozást kívánunk! A Metin2 Csapat