Search Results

Search results 1-20 of 128.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 18.4 óta csak morgok magamban. Tegnap még futott egy bolt, 2 már nem sikerült. Proci felforr, Trójai mától nekem is észlelve. Lehet csak nálam volt hiba, még nem olvastam másnál, de a raktár belépésre szó nélkül becsuk ajtót ablakot, klienst. Itt a tavasz, hagyom a metint, majd, ha újra játék lesz, játszom. Üdv. Sw

• Sziasztok! Lehet csak felületes voltam, de német vikin olvasva sem értem pontosan, a talizmánok ereje pontosan mit is jelent? A hozzáadható optok érthetők, de pl. a villám ereje az villám ellenállást, vagy esetemben villanysámiként a villámos skillek fokozását jelent? Vannak itt matekzsenik, akik szoktak számolgatni, tesztelgetni, valaki megosztaná ezirányú tapasztalatait? Köszi. Sw áthelyeztem. dreamy

• Quote from Kagagi: “Egyébként szerintem tök jól megy a mai kutató elixír dobás 14:00-18:00-ig szerverfrissítés közben... sad.png ” Már mondtam, csak a Puffin adhat erőt és mindent lebíró akaratot... Szerver összevonások: Gyorsabban és könnyebben, mint eddig bármikor! No comment. Sw

• Alkimisták lesznek-e?

Swann - - [Általános]

Sziasztok! A mai karbantartással sem látom, hogy lennének céhtelkek, így alkimisták sem lesznek egyenlőre? Lehet sejteni, tudni, jósolni, tippelni, hogy mikor kerülnek be? Esetleg rendkívüli karbantartással? Vagy szavazást kell indítani, hogy kérvényezzük az alkimistákat, mint a 3 ch bővítéséről? Más nemzeteknél sincs még/ már alkimista, vagy csak "nekünk" szól? Előre is köszi, ha valaki megtisztel egy válaszféleséggel. Sw Editke: sry, játékos kérdez, team válaszol-ba szerettem volna írni, nem j…

• Pet forgató

Swann - - Javaslatok

Engem ugyan nem érint a dolog, de ésszerű kérés, támogatom. Sw

• Több ch

Swann - - Javaslatok

Szavaztam. Támogatom a javaslatot. Nevetséges a 3 ch. Sw

• Gyorsabban és könnyebben, mint eddig bármikor! :)) Pl. map1-es céhtelkek ára és értéke nem ugyanaz, marad a régi vas a sz@rveren, vagy az össszevissza font fizetőközönség továbbra is ledobódik a fizetős cuccaival? Türelmem az van, de kedvem már nincs. Sw Szuper, egyenlő esélyek... senkinek sem lesz céhtelke?? Lehet sejteni mikor lesznek map1-en telekárusok, npc-re gondolok, nem kufárra.

• Egyetértek, támogatom. Nincs indoklás. Sw

• A mai napon... (4)

Swann - - [Általános]

Gratula! Ma reggel végre kész a fokozásom is, megvan a 7.-ik P. 105-nél olvasok majd tám+ -t. Sw

• Birodalmi Harc és Céh Háborúk!

Swann - - Javaslatok

Szintén emelem kalapom! Természetesen részemről is kap egy támogatom-ot. Még néhányszor el kell olvasnom azért. Sw

• A mai napon... (4)

Swann - - [Általános]

Hát gratulálok! Egyrészt hogy 3 év után ismét mazózol, másrészt a sikerekhez. Jelentem mai napon kifogytam a konciból, így a fokozást bizonytalan ideig jegelem. Másrészről az a bolhás, bugos, bogaras, loncsos loboncos és lennének még jelzőim Gnoll Nagyúr a 152.-ik jelesül, megadta a Gnoll 2 levelet végre. Jelezném a pénzügynek, hogy se jelmezre, se kinézetre, se maci csoki kombóra nem költöttem, ellenben javallanám orvosra való felhasználását az illetékeseknek. 10-telettel netudki

• A mai napon... (4)

Swann - - [Általános]

Ha dupla, hát dupla, de mai napon végre 17 pontos lett a fokozásom. Az elhárítás utáni egy ponttól így alakult a sikerességi ráta: 00000-00000-10010-00000-00000-00011-00010-00000-00000-00000-01000-00000-00001-00000-01000-00100-00000-01000-00000-01000-00000-10000-00101-001 Egy pont szintlépésből rápakolva. 17 pontot 14 feledéssel sikerült M1 re váltatnom. Innen csak a konci szabhat határt. Meg a piac. Üdv. Sw

• A mai napon... (4)

Swann - - [Általános]

Üdv. Ma reggelre lvl. 90-es lett a kék (fekete) sárkánykám. A tp most ugrott 10%-ra. Sw

• Melyik?:)

Swann - - Spam

Bud Spencer Mert a kedvencem a hagymás bab... Hagymás bab vagy chilis bab?

• Melyik?:)

Swann - - Spam

Tetkó. Majd öröklik a gyerekek faldísznek fagyi vagy jégkrém? Sw

• Játékos kérdez Team válaszol!

Swann - - [Általános]

Quote from LAdyAnn1: “Azt szeretném megkérdezni, hogy javítva lesz-e valamikor a hogy a tombolából kapott tárgyak összerakhatók legyenek.Gondolok itt az ércekre a fejlesztési tárgyakra stb. ” Sziasztok! Ez a kérdés engem is felettébb érdekelne, illetve, ha esetleg kaphatnánk választ, hogy tervbe van-é véve a helyesbítése. Esetleg ez nem hiba, mert így tervezték. Avagy nem a tím hatásköre megválaszolni, és ne feszegessem a témát. Vagy ha mégis hiba akkor kéretik a hibajelentésekhez áthelyezni. Kö…

• Természetesen én is támogatom a javaslatot. Nem is hittem, hogy valaki használja (illetve, szeretné) ezt a skillt. Sw

• Hali! Az alapötletet már támogattam,de ez is megérne egy misét. Quote from cyberfly: “hogy az Idő-Elixir lehetne akár Átadható-Kereskedhető ” Önálló ötletként megírva ezt is fogom támogatni. Üdv. Sw

• Új missziók összegyűjtése :)

Swann - - Általános

Dupla post-ra engedély megkérve, megadva. Folyt köv. Lord2 Pusztíts harag metinjét 3 db harag metin 120.000 yang visszaállító tekercs Lord2 Találd meg a száműzötteket 1 Vörös tolvaj amazon 50 db Vörös tolvaj mágus 50 db 4.000.000 exp 120.000 yang Lord2 Pusztíts balsors metinjét 3 db bals metin 4.500.000 exp 120.000 yang Lord2 Az egyszemű támadása 1 50 egyszemű harcos 50 küklopsz katona 6.500.000 exp ibolyaszínű anyag Lord2 Az egyszemű támadása 1 50 egyszemű harcos 50 küklopsz katona 120.000 yang…

• Nem fut sehova csak helyben. A buffbevitel B2-ben nem újdonság. Akkor most megállapítottátok, hogy ez állapot és nem hiba??? Sw