Search Results

Search results 1-20 of 218.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rubinum szerver kibeszélő

Night - - Általános

Ezt már én sem tudom szó nélkül hagyni. Sajnos elérkeztünk oda, hogy nyíltan felvállalja a Gf azt hogy nem érdeklik a játékosok. Ahelyett hogy jobb szolgáltatás és élményt nyújtson, mint egy konkurense(legális vagy nem, konkurens)! Ezáltal játékosokat vonzana.Bezáratunk mindenkit!(Ez nem a játékosok érdeke hanem a sajátja és pénztárcája érdeke.) Egy hasonlattal élnék hogy mit is vár a GF ettől a helyzettől? Ha idejön hozzám a termékigazgató és egy kalapáccsal egyesével eltörné az ujjaimat. Majd …

• Nos a meleynél most is így van.Előbb jön a sebzés, később jön ahogy neki tetszik. Nem éreztem a javítást.(egy programozó barátom elmondta hogy miért van ez a hiba, nem fejteném ki, neki 1 perc kellett hogy rájöjjön az okára.A megoldás más kérdés de nem animáció hiba.) A köszönöm a képet Dreamy most már emlékszem. Azt ugye elismered, hogy ezt nem lehet hiba javításnak venni. Egy szöveges átírás? Legalább is nálam ez a finomítás lehetne max, de nem hiba javítás.(amit az illetékes programozó 1 mp a…

• Sokkal több kérdés és vélemény lenne de nem tűrné a nyomdafesték... Van aki már csak ezért sem szól a témához. Nekem lenne még egy kérdésem: Rengeteg hibajavítást látok bugokat stb. Olyat amiről kb nem is tud a közösség viszont sok olyan hiba és bug van amit jelentettek a játékosok és még egy füstjelet sem kaptunk arról hogy foglalkoznak vele. Egy példa ami szembetűnő: Többször jelezték már hogy BUGOS MINDEN TÁRGYPIAC RAKTÁRBÓL KIVETT FEJLESZTÉSI TÁRGY ÉS ÉRC! Nem lehet egymásba rakni így aztán …

• Nem csak hogy megmozdulni, de hallani sem akarnak róla. Minek menjen valaki lélek 2-be mikor örül hogy kiszenvedte a 95-ös szintet és mehet máshova. A háta közepére sem kívánja. Már vagy 500 Razit mentem mikor még esett a tojás, hogy legyen egy normális razador kisállatom.(megjegyzem nem lett abból amit nyitottam!Több mint 500 razi után sem!) Gondolja valaki még akarok menni?Meg még a belépő csináláshoz is kell egyszer! Dropp? Na ne má. (Vegyél yang csomagot.) Holnapig is írogathatnám sok oldalo…

• teleport gyűrű hiba

Night - - Hibák; Hibajelentések

Több hasonló esetet hallottam én is a napokban. Bár a teleportos nem enged kereskedés után 10 másodpercen belül ugrani és a kapu sem pl vissza orkoktól map1 re. Ami gondolom a megfelelő működése lenne a gyűrűnek is.

• Volna még egy kérdésem amit esetleg a csapat továbbíthatna a GF felé: Miért csinálnak olyan újítást, amit a nagyoknak készítenek (jelen esetben a 19.3 as verzió illúzió fennsík stb) de mégis vissza fejlődni kellene a tárgyak használatához. Értsd: 110-es karakterszintet megkövetelő runmapok.( ahol a fullos 120 asok is dölöngélnek) Jutalomként megcsinál"HATSZ" egy-két 96-os szintkövetelményű tárgyat.(húzd is ki 15-ig! Ha használni akarod.) Persze ha minden nap megcsinálgatod a jó sok küldetést meg…

• Dreamy az előző oldalon linkelt 2 videót is. Maveric videójában mutogat pár dolgot +9 +10 +11 est..mindnek 96-os a szintkövetelménye.

• Az én kérdéseim a videóhoz az újításhoz a Gf-hez a csapathoz:(Remélem az illetékesek továbbítják az Illetékesebbeknek!) MIÉRT NEM LEHET MEGFELELŐ INFORMÁCIÓVAL ELLÁTNI A JÁTÉKOS KÖZÖSSÉGEKET? Megveszik a fejlesztést, tudják mit vesznek leírva kapják meg , prezentálva, dokumentálva. Miért nem lehet megosztani velünk? Úgy érzem minden újítás és fejlesztés csakis a játékosok arcon köpéséről szól. Béta szerver? Sokba kerülne az áram hozzá? Elég ha 2 ember leteszteli a maxos lehívott cuccaikban? Oh e…

• Vicces a dolog nálam. Eddig nem volt gond. Ma fel akartam lépni de előtte mint mindig elolvasgatom a fóruot. Hírekben közölve frissítsük a klienst. Ok gondoltam akkor induljon.. error 26001 Köszi. Majd ha javítva van amit el... tak fellépek. Addig meg a GF játsszon magával.

• Kezdő kérdések... (7. rész)

Night - - Általános

Az kérlek az alternatív dropp 75 felett.(65ös fegyverek +6 ig és 61es vértek +6 ig) Bár nagyon ritkán adja. Night

• Azért engedte mert az az előző napi volt.Lehet csúsztatni. Ha egy nap felveszed de nem csinálod meg, akkor másnap még az előző napit megcsinálhatod és azonnal felveheted az aznapit. így elég 2 naponta megcsinálni a dupla küldetést.

• Villám aukció kibeszélő

Night - - [Általános]

Az aukció miatti tárgypiac kiakadás és fehér képernyő miatt elveszett tombolás jegyek, amikért FIZETTÜNK, hogy lesznek KÁRPÓTOLVA? MIKOR? Bár ha jól tudom a hibát javították 2-3 napja.. Vagy MÉGSEM? Jó a még jobb játékélmény! Jah az NINCS! KÖSZI Night

• Tárgypiac hiba

Night - - Hibák; Hibajelentések

Nálam is ez a hiba. Kb 30 perce gubbasztok itt hogy vegyek egy öltözéket és fehér a képernyő. Köszönöm ezt a fantasztikus új és még JOBB játékélményt! Mentem mást csinálni...

• Sokan félreértelmezhetik a kiírásokat.A mi csapatunkban is komoly egyeztetés folyt hogy ki szerint melyik bekezdés mire vonatkozik. Sajnos NINCS leírva józan Egyszerű emberek számára hogy ez meg ez meg ez ide vonatkozik és ez meg ez meg ez meg ide. Talán az hogy ez közös vagy sem. De ha külön le lenne írva egy kijelölés másolással újra lelehet írni hogy ha valami közös. Lehet én gondolkozom csak az egyenes útban.

• Pet forgató

Night - - Javaslatok

Támogatom.Ha már egyszer bétán tesztelni lehetett. Mint kiderült 20-30 db is kellhet mire jó beforog. a 2000 Gayaból megvenni annyit kicsit sok idő

• Quote from Emmegki: “ommm. Kovezzetek meg, ha en vagyok balfek, de miert ir a birivaltos NPC olyat nekem, hogy varjak a birodalomvaltas vegeig, ahelyett hogy birit tudnek valtani? Nincs hazas, sem cehben levo karim. Ezt most hogy? (Megjegyzes. Dalvin, cehben volt hasonlo es ameddig nem toroltek az 5 feletti karikat nem tudtak sehova menni, te irtad ez nem feltetele, nos engem se enged valtani, de akkor miert?) A B verziom az, hogy nem kekben kene megprobalni sargakent, de sargaban nem talaltam m…

• szerverhiba?

Night - - [Hibák/Hibajelentések]

Próbálkozni kell. Ezt csinálta nekem is. Egyszerűen még egypárszor beírod a felhasználót jelszót és belépsz. Néhány alkalom után beenged. Legalább is 1-2 hete még ilyen volt

• Quote from SunCo: “Tessék! Tetemrehívás. Kilakoltattak minket mint a ....., hogy legyen hely ennek... Új szervert nyitnak? Unod a nyomorgást 3 ch menj pénzért? board.en.metin2.gameforge.com/…teaser-of-things-to-come/? ” Ez engem is érdekelni fog.. Remélhetőleg csak a karácsonyi event. De már a bejelentés szövege kavarja a gyomrom.

• Több ch

Night - - Javaslatok

Támogatom a javaslatot! És igen aki ezt kitalálta biztos nem játszott egy percet sem metin 2 vel. De ez már évek óta megy.Legyen Vége!

• Továbbra is támogatom! Itt nem arról van szó hogy ki csinálja, hanem ha a játékosoknak KELL csinálni akkor legyen kompenzálva a fáradtság amit beleraknak. Off : De ha már arról lenne szó ki csinálja azt mondanám igen is az üzemeltető adjon ki komplett leírást minden frissítéskor mit miért és hogyan. EGYSZER megtörtént már. 13.2 A Sötét sárkányok. A fórum áthelyezés óta azóta sem elérhető ez a tartalom. Nem értem, miért lenne ez probléma? Mert tudnánk mit kell csinálni?De mennyi időbe telik megcs…