Search Results

Search results 1-20 of 142.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Quote from dreamy: “Quote from Sasori95: “más metin2-es játékos csoportok jogosultak ” Kik?Ugyanis ha jól tudom sehol sincs ingyenes. Nem csak nálunk... Mindenhol csak séért vásárolható. ” Ebben az esetben a kiírás a hibás értem

• Tehát egy újabb dolog amire más metin2-es játékos csoportok jogosultak, de mi nem ütjük meg a szemükben azt az emberi, játékos mércét hogy mi is részesüljünk belőle? Ha ennyire nem számítunk nekik akkor miért teszik be a mi tárgypiacunkra is? Mi majd fizetünk érte? Nem hiszem sokan szeretnénk a forintunkat arra költeni hogy 2es-3as szinten visszatörjön és 50-75 séért vegyünk kasmír csomót

• Sziasztok ! 2019 június 21.én 14 órakor betették tárgypiacra a Babilon Kincsei -t . A Darcoon Úr által kitett leírás alján ez olvasható : "A visszaélések elkerülése érdekében az újonnan létrehozott számláknak nem jár a napi, ingyenes láda. " Melyik évtől számít újnak a számla? Mert nekem egyik számlámon sincs ilyen ingyenes láda, pedig a játékot nem tegnap kezdtem . A kérdéssel azért vártam eddig mert gondoltam nem azonnal indították el a visszaszámlálást, máskor játszottam már ezen a tárgypiaco…

• Pozitívan látom azt hogy még ennyi év után is tudnak egy újjabb módot arra hogy gyomron vágják a játékos közösséget. A csapat orientált munka nem jellemző már a szerverre túl sok a nézeteltérés a játékosok között igy 2-3 csapat lehet akik majd csinálni fogják ezt a runt, de számomra nem mutat olyan messzemenően fenkölt játékélmény lehetőséget amiért megérné 90ről felmennem 110re. Nem azért állok 90en mert nem lehetnék 100+os mert nem tudok fejlődni, hanem mert annyi negatív élményt hallottam a n…

• Az erőszilánk ládája ami kkból váltható 100 ládábol 1 adott szilánkot. Jobb piacon megvenni.

• Hal - kirakós rendezvény

Sasori95 - - Általános

Ha sés horgászkönyvel megy csak majd a szép uj event üljenek le ők játszani. Ez a csoda horgászrendeszer egy forint ráköltést sem érdemel.

• Ez a hiba nálam is jelen van. Reggel felerakom a boltot és este a csodálatos Error Code 30500 vár , ha már képtelenek kijavitani ezt a hibát legalább tegyék már be a kereskedőházat vagy egy offline boltrendszert. Ne menjen márt a gépem üresbe mert van 3bol 3 bezár mire haza érek. Vagy játszanak csak azok akik egész nap otthon ülnek a gép előtt? Ha az ember nem tud piacolni értelmét veszti a játék és keres egy olyat ami igényesebben össze van rakva. Kizártnak tartom hogy nálunk bárki is yangcsoma…

• 27 tag az lehet, de sajnos olyan emberek akiknak talán a neve örökre inaktív marad, az évek folyamán abbagyták . Az utolsó 2 évben négyen voltunk aktívak és sajnos azt is felváltva.

• Mob küldetések

Sasori95 - - Javaslatok

- Javaslat címe: Mob küldetések - Javaslat lényege: a játéktér kibővítése uj tartalommal - A javaslat részletes kifejtése: Hetente egyszer felvehető Mob küldetés az Arató fesztivál mintájára. Annyiban különbözne hogy csak aktivan ölő csoporttagokkal lenne teljesíthető a 10 feladat B fele. A küldetések teljesítéséért Mob-pontokat lehetne kapni amelyet egy npcnél be lehetne váltani külömböző tárgyakra mint például a Gaya piacon. A Mob küldetés 10 feladatbol állna A és B résszel. Az A rész egyedül …

• SunCo! Szeretném megköszönni a videó tartalmának kiértékelését. Szegény törököket mostmár én is sajnálom. Az uj 110től elérhető map annyira nem rossz szerintem, mert a 120asok végre nem unatkoznak majd.

• A kivállasztás engem is érdekelne , én Avarrejtek vezére voltam de átléptem tavaj a három hónapos időkorlátot és a vezér széket el is vesztettem. Anno volt telkünk a céhmapon és ez alapján a céh kapott telket map1 alján. A céhet elhagytuk 1 ember kivételével akire átruházta a rendszer. Ő a céhraktárban hagyott tételek miatt nem tudta törölni a céhet. A céhben csak ő maradt és egy farmja. Az uj vezér hetente nagyon ritkán van , mondhatjuk szinte inaktív. A kérdésem az lenne: Ujra meg kell építeni…

• Örömmel látom még foglalkoznak a játékunkkal De viszont sajnálatos módon én nem értek belőle egy kukkot sem, lehetne majd kérni egy magyar feliratos verziót

• Tehát akik a telekre vártak map 1en talán majd kapnak, miközben akiknek már van alapból kaphatnak egyet. Ez megint a nagy céheknek kedvez , a nemrégen alakultak meg nyaljanak sót és lehet esélyük sincs map1en egy telekre. Nevetséges ez a módú " kedveskedés" szép szóval mondva. Bevezethetnék hogy aki nem épít rá kb 3 hónapig veszítse el a telket

• Kezdő kérdések... (7. rész)

Sasori95 - - Általános

Quote from Traxdata: “a kesztyus változás óta a sés tolvaj+20% tárgy drop cuccban hatásosabb valaki tesztelte? vagy sés tolvaj +40% tárgy a jobb? bár lehet hülye kérdés mert a 40% több mint a 20, de halottam olyat is hogy a tolvaj+20% jobb vagy sés tolvaj és metines tolvaj stb stb valaki felvilágositana? köszi ” A tegnapi frisítésig azt mondtam volna hogy a dupla tolvaj a nyerő+ legalább 20% tárgydropp. De a frissítés óta szinte semmi nem esett ezzel a kombinációval. Lemuroknál minden nap esett …

• Céhes Megbízások

Sasori95 - - Javaslatok

Köszönöm az értékelést Megvédeném pár mondatban a javaslatot. Igaz ha nagy %ot adnánk egy küldetéshez túlzottan gyorsan lehetne fejlődni és élvezhetetlenné tenné a játékot , de az általam irt érték fiktív csak egy javaslat része és nem azt jelenti hogy ennyinek is kellene lennie. A játékunk nyújtva van mint a rétes tészta, rengeteg időnk van a fejlődésünkben, de ha új játékosokat is akar a GF kell nekik lehetőség arra hogy tudjanak mivel felzárkózni és legyen valami egyedi ami máshol nem létezik…

• Céhes Megbízások

Sasori95 - - Javaslatok

Ez a rövidített verzió . Egy csomó részt ki kellett hagynom mert 10000 karaktert tartalmazhat egy javaslat szerintem egy 20-30 oldalas lenne a javaslat részletesebb kifejtése . Mert kimaradt például az új csoportfajta kifejtése és annak 12 órás időkorlátja,vagy nehezebb szinten annak 6 órás időkorlátja. Valamint az elkészitett céhes csoport esetén ha nincs minden tag fent a küldetés alatt milyen eloszlásban lehetnének a jutalmak stb... A javaslat a játék szinesebbé tételét célozná mert ami küldi…

• Céhes Megbízások

Sasori95 - - Javaslatok

- Javaslat címe: Céhes Megbízások - Javaslat lényege: Új küldetési rendszer melyet céhek tudnának megcsinálni csapat munkákban. A küldetésekért a jutalom lehetne yang, item , exp vagy egyéb lejárós bónuszok. - A javaslat részletes kifejtése:Minden birodalom map1 városában lenne egy Küldetési Tábla amelyen a könnyűtől a nehézig lennének megbízatások. A küldetések szinthatárokhoz lennének kötve és 2-8 tagú csoportokban lehetne elvégezni a küldetés szintjétől függően. I. ) Könnyű Céhes Küldetés: 1 …

• Ennek egyszerű oka van egy gagyi tulterhelt szevergépen fut a játék amelyet a frisítéskor nem szoktak optimalizálni csak használja a procid ramod a vakvilágba. Párom laptopja van mikor felforrosodik tőle 2-3 ora játék után. Kék map 1en ha boltolsz van egy orát se bir a bolt mert a vegyi felöli oldala a mapnak ujraindul és kivág mindent. Pár javaslat született a boltok miatti terhelés ellen csak a GF ezeket a javaslatainkat is olvasás nélkül kidobta szerintem. Hiszem hogy egy kereskedőház vagy eg…

• Kezdő kérdések... (7. rész)

Sasori95 - - Általános

Ha egy céh megszűnik a tagoknak ugyanugy 72 órát kell várni másik céhbe lépéshez? A választ előre is köszönöm.

• Egyetértek veled fincsi! Összevonás és ch csökkentés oka kellett hogy legyen.De én az uj SoulWalker játékukra tippeltem kellett neki a hely és minket átettek egy pincében talált ősrégi gépre. A gépem feljavitását elvégeztem a játék érdekében 220k-t költöttem uj ram ssd proci alaplap. A hiba továbra is meg van Napi 3-4 sima 2-3 CB erroros bezárás és féloránkénti amd hibás resi.