Search Results

Search results 1-20 of 467.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Rubinum szerver kibeszélő

AkiNemVak - - Általános

Quote from threea: “Amint azt már mindenki tudja, az elmúlt hetekben sikerült egy határozott, döntő csapást mérni a p-szerverek ellen. Annak jeleként, hogy tudják, nem fogunk visszakozni az illegális p-szerverek elleni küzdelemben, úgy döntöttünk, hogy az összes olyan kiszolgálót, amelyet ezen a héten indítunk, RUBINUM szervernek nevezünk el. ” Igazából engem nem zavar miket zárnak be, még ha ez megoldaná a játékos hiányt annak örülnék is DE ez nem fogja ... aki p szerózott az vagy nem volt elég…

• Rubinum szerver kibeszélő

AkiNemVak - - Általános

@dreamy ás akkor itt irjam le hogy a tájékoztatás és 07.17.-vel életbe lévő patchel miért nem kaptunk legalább az új szerverről leírást ? ezzel nem keverném a témákat ? ide különösebben h ne legyek off annyit tudnék írni: ha rendezvény/event szerver lesz lesz lejárati ideje és a karikat,cuccokat,jutalmakat átlehet hozni.... értem én h lacerta mély seb sokakban mert az úgy lett hirdetve h sikeres hydra runig futni fog hogy élesre is legyen hydra stb lerágott csont ... de ha itt pl leírnák azt min…

• 19.4 kibeszélő

AkiNemVak - - Általános

nagy vonalakba mindenki leszűrheti h ez is miről fog szólni.... 1000+1 olyan kérdésem van ami fixen nem körvonalazódott senki tudatában, nem fogom leírni most mert el se jutna oda, de mindegy is ez az új Aura stb öltözék csak füst lesz (like a epic) vagy mint egy jelmez kell majd nézegetnünk ? + ha már random embereknek sikerült ezt a rendszert kifejleszteni : *videó törölve (nincs 2 perces a videó nem fejteném ki) de lényegében nem kéne az ocsmány tűzoltó redvát nézni meg a csodás pántokat amit…

• Idegesítő dolgok a metin2ben

AkiNemVak - - Általános

Például ha valaki új karit kezd annyi sok idegesítő és felesleges körrel jár: - lvl18 oda-vissza futkosni a 46k yanggal az öregasszonyhoz meg az oktatóhoz, jó ne legyen privátszeró jellege és ne váltson egyből 17 pontnál az összes skill de néha a hajam befonom ez idő alatt, jobb írná ki h 1m és túl vagyunk rajt beváltja nekem(mondjuk ez most hajnali 3kor idegesített fel még friss… ) ezen túl is lennék, viszont a ló system értem tényleg értem, hogy a csecsemőknek minden vicc új, de 10 év után a v…

• Quote from Amiran: “egy fél havi fizetésből újra leadni ” Quote from SunCo: “időspirál ” én ennyire azért nem venném véresen komolyan ha tényleg 2x kell ezt a cuccot megvenni nyilván bosszantó, de 7-800 séből 110 támadót semmi se fog adni végleg egy karinak ... ha 10 éve tp vel játszik valaki annak már az az idő amit a két biosz leadásával tölt hamar elfog menni én személy szerint vagy nem tartok ezeknél a bioszoknál vagy jót választottam ... de ami rohadt módon bosszantó a GF ItemShop irányában…

• ez ugye a patch kibeszélő ... a ch váltó mint olyan számos 5 ezer forintér bérelt hamachis sufni szerón fellelhető plug-in/bővítmény/funkció akárhogy is nevezzük nem sokat változtat a tényen ... nem lesz elérhető véletlenül ebbe a pachben ? erről lehet valamit tudni mert az hogy : -tudják -rajta vannak az ügyön -érzékelték a felmerült problémát -DOLGOZNAK RAJT ezeknél egy szimpla nem lesz soha is korrektebb válasz lenne ui.: nyilván ez is csak az aktív játékosokat illetve azokat akik több karakt…

• Raki jelszó

AkiNemVak - - Hibák; Hibajelentések

Quote from AkiNemVak: “új jelszavakat direktbe 1 karaktert változtattam a végé ” Mivel nem lehetne egyébként elfogadni ha pl tele írom nullával és úgy egy másik üzenet jön ki... ezért igen figyelembe vettem mosolygósszámjli Tisztában vagyok vele, hogy ezzel se lesz semmi kezdve, nem is feltétlenül azért írtam .... (de amugy azért írtam, hogy csinálják meg .... csak itt ez lehetetlen számba megy ....) inkább azért, mert kíváncsi voltam h másnál megy-e ez zökkenő mentesen ?

• Fejdísz hiba?

Előttem szólóhoz csatlakozva anno szereztem egy sapka kupont ami ugye sárgás barna és 30napra van bent fejdísz ... csak jöttek szettek vettem inkább egyben olyanokat stb,mondván jó lesz az később is majd ... aztán meg is volt a helye a rakimban hozzá se nyúltam eltelt 2-3 hónap 1-2 patchel később amikor akartam használni a 30napos optolható sisakom egy 7 napos nem optolható tökfödő lett :))))) fantasztikus ez is Szétválasztva, új téma létrehozva. Dreamy

• Raki jelszó

Sziasztok! Elsősorban leszögezném én a játék eleje óta csak a nullákból álló raktár jelszót használtam (mondván ha feltörik a karim vigyék az a pár holmit ami ott van ....) A GF 3% mob, 20 védelem , exp illetve tp bónuszokat garantált 90 napra ha én ezt átírom, de leginkább ha nem írom át nem használhatom a raktáramat #zseniális A hiba lényegében: anno első lejárt 90 nap után hajnalok hajnalán átírtam a jelszót hogy kapjak egy kis plusz reménykedve a 3 mobban ( mivel ilyen kis naív vagyok ) aztá…

• nyári szüneten van a fúrómon a hírekért felelős illető ? vagy most már se előre se aznap nem leszünk tájékoztatva arról ami épp a játékba kerül be ?

• Quote from Szamika: “Arról már nem is beszélek, hogy 90-es vagy mekkora a szint az uj cuccoknak, és 110-es karikkal lehet csak kiütni.... Mi kell a húzásukhoz? +15-re kell felhuzni, hogy a szintemnek megfelelő legyen? szép móka lesz... ” 96os szintűek és nem nő a szintjük , továbbá nem értem mit takar az h a szintednek megfelelő legyen ? ha van +9 mobos vérted akkor az ad mobot ez teljesen mást ad ... egyéb helyekre meg édes mindegy mibe optolsz 15% xy ellenit

• Quote from Demi: “(Azt meg megint csak nem értem hogy az új területen található kereskedőnél miért kerül 3x annyiba a poti mint map1) ” Látjátok amíg ilyen a közösség,addig ne is várjátok a csodát Kipróbáltam az új mapokat,runokat messzemenő következtetést levonni nem szeretnék, viszont tényleg a régi hangulata fogott el a játéknak. Nyilván akik anno nem ütöttek 16 fős Sárkit változva 4 gőggel vagy nem kerestek huasinokat nyáron éjt nappallá téve, hanem ennek az xyz+2 a köbön generáció tagjai ak…

• Kérdés-válasz videó-interjú a M2 termékcsoporttól és 19.3 verzó kibeszélő Ez a kibeszélő mint látom ... arról amugy nem akarnak esetleg tájékoztatni hogy a +15ig való húzás mivel jár ? :)))) így pl nem tör 9ig (na jóóó persze h tör csak példa volt...) ok a harcteki eddig 4ig funkcionált itt esetleg 5-6-7 ig ? pontos sikerességi százalékok valami ? v érjük be h szebb lesz a tárgy és kész ... 2 német videó azt ennyi ?

• Elnézést én úgy értelmeztem, az olvasatokba, hogy ameddig a kenyér történész ramadan és egyéb zajlik addig nem futtatnak 2 eventet egyben.

• milyen fajta memo játék lesz holnap délelőtt ? csak mert ebben a patchbe ígértek meme játékot aztán holnap új patch .... vagy csak az én figyelmem kerülte ez el és bent volt a játékban ?

• A mai napon... (5)

AkiNemVak - - Általános

A mai napon thrymeztem, meleyeztem és nemeréztem is

• Örömmel tölt el, hogy még hozzá szólhatok a fórumhoz Quote from dreamy: “A megfelelő hangnemű tanácsokat az emberek szívesen fogadják ” Egy mókás hangvételű tanácsot én is kaptam egyik kedves ismerősömtől, miszerint ne kétezerért már nem áll le velem a gf küldjek nekik 10k és akkor jó lesz ... hát nem különösebben akartam 110 séért 10k tölteni ... viszont a 2ezer forintos opció nem volt jó továbbra sem és megnéztem 5k val azzal elsőre működött ugyanúgy pünkösd hétfőn. nem tudom ez lesz e a jövőb…

• hahó ma hajnali 2 kor valaki próbált venni sét ? kis karira szerettem volna OTP-s vagyok mastercarddal venni (2 ezer ért mert nem kéne rá több sé...) most a bankomnál van a kutya elásva vagy ez a remek új dizájn teszi azt h Sajnálja h sikertelen a sé rendelésem ? várom a hozzáértők válaszát

• Hal - kirakós rendezvény

AkiNemVak - - Általános

köszönöm szépen a választ , sajnos én beraktam 2. 3. rakimba és lejárattam szóval sé kéne azokhoz is viszont h ne legyek off ezzel a könyvel pontosan mi is változik ? mármint ebben az eventben ?

• Hal - kirakós rendezvény

AkiNemVak - - Általános

így nem tom mennyire kezdő kérdés de inkább hal eventes ... ami vasdobozból jön horgász könyv az ide jó ? olvasom h csak sés könyv ... akkor a "metines" vas dobozos az nem adja ? esetleg a duplával magától pecázna vagy vki erről bővebben tájékoztatni tudna ? (nyugi csak vicceltem , ez a metin én se gondoltam h tájékoztatni fog bárki is xd )