Search Results

Search results 1-20 of 165.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 19.4 kibeszélő

ShaoKahn - - Általános

250-es szint még akkor is sok, ha sosem törne.... Újabb lehúzás, de már kár is ide leírni... Hogy én ettől miért leszek boldogabb játékos és ebben engem mi fog vonzani, hogy újra játszak aktívan, azt nem tudom... Évek óta rossz irányba halad és senki nem veszi észre... a játék kihalófélben, a fórum kihalt... ugyanaz a 10 ember írkál itt mert anno el lettek távolítva az emberkék arc alapján... itt az eredménye... mindennek itt az eredménye... A játékban ugyanez a helyzet... be kéne zárni az egész…

• Rubinum szerver kibeszélő

ShaoKahn - - Általános

Rendkívül ravasz húzás és időzítés... szinte már csak az nem veszi észre az egészet, aki elfogult vagy érdekeltsége van a Gf-nél.... Bezártják a legnagyobb konkunkurenciás privát szervereket (ami lényegesen jobban teljesített náluk(...) ), majd nyitnak egy új szervert... Merje még valaki mondani, hogy nem a pénzről szól az egész... Miért kéne új szerver ide mikor már a mostani is kezd MIATTUK kihalni ? Jönnek az agyonhájpolt új tartalmak csöves optokkal és a tárcarobbantó +15-ös szinttel... Inká…

• Quote from Sphiro: “Lenne egy észrevételem, itt valami nem stimmel, a 7. opt leírása szerint az ördög elleni erőnek nem 15%-nak kellene lennie 11 helyett? ” Hát ez szimpla matematika. Az első bónusz + 5%, nem hibás az, csak semmit nem ér... Az esetedben: 10+((10/100)*5) azaz 10+0,5 azaz 10,5 azaz kerekítve 11...

• A megjelenés óta 5db (!) hozzászólás ékes példája annak, hogy a GF, hogy lefaragta a játékosállományt... Map 1-en 10 bolt pirosaknál.... egy csapat nem gyűlik össze erre az egész kazamatás dologra, arról nem is beszélve, hogy infó áramlás annyira vacak, hogy 1 perc alatt kirúgnának, ha így adnék ki valamit a kezemből... na arról nem is beszélve, hogy megnéztem ezeknek az új cuccoknak a bónuszait és ismét rájöttem, hogy aki ezt tervezi az nem ismeri azt a szakállas fazont, aki itt az interjúba bo…

• Már előre nevetek, hogy egy kék csík effekt nemzetközi szinten mennyi pénzhez jutattja szeretett GF-ünket... Mindezek mellett nekem tetszik a dizájn.

• A memóriajátékot mondta, hogy jönni fog mint mini játék. Meg minden jövő évben... Lassúak mint a csuda... Közben már a 25. vértet nem váltja a vacak kawuco nevű npc-jük aztán csodálkozik a szakállmatyi, hogy gáz van a közösségben... Meg azt mondja fel tehetjük direktbe nekik a kérdést és azt ők olvassák.... 2009.10.11-én regisztráltam a játékba, azóta egyetlen egyszer sem reagált a GF semmire sem ! (...) Ez azért jelzés értékű, hogy elléntetben azzal, amit mond mennyire fontosak vagyunk nekik...…

• Már volt sok sok ilyen videó ám Nézzétek csak vissza, hallgassátok meg, hogy mit mondanak és figyeljétek meg mi valósult meg belőle ... érdemes... Nem szabad nekik bedőlni, nem érdekli őket semmi csak a pénz. (De ezt már tudjuk) A játékosok SÉ/Ár félrevezetésére sem jött válasz, lepattintottak, mint a csuda... Szóval nem kell itt a jópofi videó kedves GF termék izébizé... évekkel le van maradva a játékotok önmagához képest... A vacak hozzáállástokok és az új tartalmak teljes hiánya miatt csökken…

• Quote from Dalvin: “Ha jó lenne akkor nem lenne rossz ” 10-ből 11-szer rossz.... ez itt a baj... Nagy a hibaszázalék, cserébe az áhított új tartalmak sem jönnek csak SÉ ár emelés. (vagy szintre hozás, ahogy Ti nevezitek) Quote from Dalvin: “Szerintem dicséretes, hogy a hiba kiderülésekor milyen tempóban kezdtek bele a probléma elhárításába ” Még szép, ez a munkájuk én is végzem az enyémet minden nap 9 órán át, külön dícséretet nem kapok... minek? ez a dolgom. Kapok fizetést érte. Quote from Dalv…

• Biztos megint én vagyok a negatív, hogy: - nem örülök annak, hogy a bugok továbbra is megmaradtak - nem örülök annak, hogy sunyi módon brutál árak lettek a tárgypiacon... - nem örülök annak, hogy az új optokkal újabb halom bőrréteget húznak le rúlunk.. Biztos bennem van a hiba, hogy nem vagyok bólogató jóska.... A GF minden alkalommal arcul köpi a játékosait és egyértelművé teszi, hogy nem jelentünk nekik semmit! Eddig azt mondtam, hogy mindennek van határa... tévedtem. A GF aljasságának nincs !

• - jelmezek optokkal bekerültek - italokból opt kikerült - új ruhák optokkal bekerültek - balanszolás optok miatt ... - 6.7 opt bekerül.... Kicsit úgy érzem, hogy pörög alattam a mókuskerék, miközben maga a játék egy helyben toporog és nem akar tovább lépni.... Új mapok, cuccok, küldetések tömkelege kellene és akkor mellé megszórni minket SÉ-s lehetőSÉggel, akkor talán még jobban is hajlanék rá A cuccokat úgy értem, hogy belefektetett munkával is meg lehessen szeretni a 9-est nem úgy, hogy szinte…

• Sziasztok! Leteszteltem ezt a könyvet és a következő hibákat/megfigyelést konstatáltam: 1. A könyv leírása szerint "5% esély a közelharci támadás visszaverésére". (Kis meley, azért 5%) Valóságban ez "Minden közelharci támadás 5%-ának a visszatükrözésre" 2. Hiba vagy nem hiba nem tudom: Az effect nem veszi figyelmbe a kritikus és átható támadást, csak és kizárólag az alpsebzést. Tehát: Ha 100 sebzés kapok abból 5-öt visszatükrözök, de ha 200-at kapok (krittel), akkor is csak 5-öt tükröz. 3. Ez eg…

• Nem hinném, hogy az egészet tönkreteszik a két új opttal. Bár annak örülnék, ha a hozzászólásomnak nem csak az első sorát olvasnád el.... MErt ez most így kb egyértelműen kiderült

• Na vééégre valami jó kis újítás, ami hasznos és van értelme és minden játékosnak elérhető! (Ha azt hittétek, hogy ezt komolyan írom, akkor nem figyeltetetek oda rám az elmúlt 10 évben) Más játékokban ezeket ingyé adják, hogy örüljön az állomány, én itt SÉ szagot érzek

• Húsvéti kirakós

ShaoKahn - - Versenyek

Begolyózott a szemem De azért jól szórakoztam

• Köszönet!

ShaoKahn - - Általános

Quote from Amiran: “érdekes dolog valamit lehordani amitől nem tudsz elszakadni. ” Mint a nők... Természetesen tudok örülni dolgoknak. Vannak is a környezetemben ilyenek. De egy komplex kérdést ne sarkíts le. Ez a játék nagyon régen kezdődött, sok sok fantasztikus élménnyel, ötlettel, élettel... én ehhez szoktam hozzá és igen! Rohadtul elégedetlen vagyok azzal, amivé mára vált. Csak és kizárólag SÉ központú eventek, feketén üzletelő játékosok (rákényszerültek)... Lehet, hogy savanyúnak tűnök, de…

• Köszönet!

ShaoKahn - - Általános

"Vegyél el mindent, majd nagylelkűen oszd szét egy kis részét és király leszel" - Ókori mondás. Eszem ágában sincs köszönetet mondani a lehúzó bétének.... Egyszer és mindenkorra jegyezze meg mindenki, MI vagyunk a fizető vendég, MI tartjuk el őket ! Ne tessék egy pillanatig sem fordítva ülni a lovon! Kb mintha a upc azt mondaná, hogy mostantól csak a rosalinda tv -t nézheted ugyanannyi pénzért cserébe... te pedig bólogató jóska leszel, aztán hálálkodsz neki, hogy visszaadja a többit is, amiért e…

• Húsvéti event 2019

ShaoKahn - - Általános

A tárgypiacot azért sikerült elindítani Ott valahogy nincs hiba, max az információ áramlásban... tombola hír sehol, nem mintha számítana, észre vettem és tolom Csűrhetitek, csavarhatjátok... de ebben a dologban sok sok emberi hiba van már... Kár tagadni. Bénák, nem tesztelnek semmit csak a lóvét rántják le. Hányinger....

• Húsvéti event 2019

ShaoKahn - - Általános

Micsoda meglepetés... Milyen eredeti ötlet... Tojás alig lesz, az is már csak 3ch-n... egyre rosszabb... Na de majd a tárgypiac... naaaa majd ott.... Ez a játék már nem az a játék... Ezért a morálért mindenki felelős, akinek lehetősége lett volna tenni ellene....

• Sziasztok, szerintem nem kell kivételek közé tenni semmit, elég, ha bármilyen vírusírtóban (és a windows defenderben is) a VALÓS IDEJŰ védelmet kikapcsoljátok, majd rendszergazdaként futtatjátok a metin2.exe-t. Szerintem ez a megoldás. (Aztán, ha kétes :PPP oldalakra akartok játék után felmászkálni, akkor visszakapcsoljátok)

• Captcha lett a horgászatból, hogy biztos, hogy csak "ember" tudja csinálni... Ennyi az egész. Így áldozott le a horgászhacket használók kora. Értelme lett, haszna nem. Ja és mindenkinek igaza van, inkább ilyeneket ne újítgassanak, haszontalan neszesemmifogdmegjól... 5 új 110+ -os mapot a népnek, tele új tartalmakkal... Sötét sárkányok 2 !!! Az kell ide, nem ilyen mütymürütty vacak új verziók.