Search Results

Search results 1-20 of 222.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Kicsit korán jött az új war, mivel 1 évet kihagytam és sok cuccom eladtam, de annyi baj legyen, örülök neki, hogy legalább néha van lehetőség játszani. Köszönet a teamnek! Zártam. Archiváltam. Yareniel

• Sziasztok, 1 év kihagyás után, most újra jelentkezem egy birodalmi háborúról szóló videóval: youtube.com/watch?v=8x8yxKYg9mk A zenéért előre is elnézést, a szintetizátorom nem csúcs kategóriás, szóval inkább süketeknek ajánlott a megtekintés.

• Játékos kérdez Team válaszol!

SGabi - - [Általános]

Most láttam a kiírást a balanszról és összevonásról. Most az összevonáson kezdtem el gondolkodni, hogy olyan országok szervereire gondoltak, akiknél több is van, ennél fogva minket nem érint, mert csak 1 maradt? Esetleg lehet olyanra számítani is, hogy ahol szintén 1 maradt, összevonják más országokéval és akkor lehetne igazi nemzeti harc? Bevallom őszintén, jómagam sokszor álmodoztam róla, hogy milyen is lenne, ha német vagy török szerverrel vonnának össze, lenne nekünk jó nagy verés, hamar leö…

• Animáció

SGabi - - [Továbbított Ötletek]

Igazából ennek a tárgynak egyáltalán nem szabadna a játékban lennie, max úgy ha nem teljes, hanem csak 10% TP-t töltene vissza. Amennyiben az eltávolítására vagy csökkentésére semmi esély, akkor támogatom a javaslatot. Sokat nevetnék azokon, akik ujjal mutogatnak, hogy életáldásos, mert ők még azzal is lehalnak, közben meg náluk abba sem maradna az animáció, legalább megkímélne a sok nem kívánatos PM-től és rosszindulatú emberektől. :)

• fincs szerintem az időkorlátot karakterre szabva értette, nem a sárkányra, az úgy már oké, bár nekem van 3 nagy karakter is, ami alkalmas oda, így az is kijátszható lenne, de ugyanígy a párhozamos run is, hiszen, ha valakinek a sárkány ütésére alkalmas karakterei nem egy azonosítón vannak, akkor beviheti őket egyszerre külön ch-kon és mindegyiken leüti. Jómagam már régóta nem járok oda, bár a céhből már írták páran, hogy mennének és rávágtam, hogy rendben, aztán végül visszakoztam, látva, hogy m…

• Nekiálltam a szörnykártyáknak, de a leírásban az szerepel, hogy az újrakeverő jegy a tárgypiacról szerezhető be, de ott nem találom. Az lenne a kérdésem, hogy akkor most hol tudom megvenni? áthelyeztem. dreamy

• Quote from Szeder: “Mi a túró a Meley 3 órás megkerülés javítása ? ” Ez alatt azt értik, hogy nem CH-nként lesz érvényes a 3 óra, hanem bármely CH-n mentek is, nem lehet azonnal menni egy másikon.

• A mai napon... (4)

SGabi - - [Általános]

A mai napon letisztáztam magamban, hogy mit is akarok, először egy kis magány és nyugalom, aztán szintelek és utána keresek egy olyan céhet, akiknek jól jön egy Meley runban jártas és ütős karakter, valamint warban is hasznos illető.

• A mai napon... (4)

SGabi - - [Általános]

A mai Meley runt sikerült halál nélkül megúsznom, így 1 gömb elég volt az egészre.

• A mai napon... (4)

SGabi - - [Általános]

Végre megvan a P villámkönyörgés fokozás is.

• A mai napon... (4)

SGabi - - [Általános]

Ma nem sokat voltam fent, próbáltam egy új legyezőt húzni, de nem akart 9-re menni. Viszont a Nemere elérte a 100-at.

• A mai napon... (4)

SGabi - - [Általános]

ma sok minden történt: 1. 97 lett a nemerém 2. +8 a holdruha 3. P-s elhárítás

• A mai napon... (4)

SGabi - - [Általános]

M7 lett a farkaslehelet elhárítása és végre összegyűlt az 5 fémes arany festék is, így elkészült a Holdruhám, még 2 szintet kell lépnem és húzhatom is 9-re.

• A mai napon... (4)

SGabi - - [Általános]

A mai nap vegyes, jó mert végre kiment 9-re az új legyi, meg M6 lett a 7-ik skill. Viszont rossz, hogy én nem beszéltem sem Wolianaval, sem Aydennel.

• A mai napon... (4)

SGabi - - [Általános]

A mai napon feladtam a küzdelmet. Nevetséges, hogy több száz kovácskővel is 1 max 2-szer megy 7-ig a legyező, 8-ast meg akkor látsz, ha behunyod a szemed és elképzeled. Elhárító könyvek sikeressége sem jobb, 10/1. Hiába mondják, hogy ma peches napod van, de hogy lehet az embernek egy évben 365 peches napja? Sokkal nagyon esély van ruletten ha egy konkrét számra teszem a tétet, mint itt. De legalább a játék törlése jó érzéssel tölt el.

• Vélemények a játékról

SGabi - - [Általános]

Én a yang témára reagálnék most "pár" szóban. Teljesen egyetértek Phone-nal, hogy rengeteg yangot vonnak el az NPC-k, öltözék bónuszolás, pánt fejlesztés, alkímia, stb. Erre még bejött most a won, aminek magas az adója, na ezt nem kellett volna, logikátlan is. Ha én bemegyek a bankba 100db 10 forintossal, akkor adnak 1db 1000 Ft-ost és nem mondják, hogy de felszámítunk költségeket és 1030Ft-ot adjak. Ez a rész a játékkészítők sara, de ott a másik a játékosoké, bizony mi játékosok is nagy részt v…

• Észrevettem egy érdekes dolgot az állatkákkal kapcsolatban, ajánlatos 81-en szelídíteni, mert ha akkor kapsz akár 8%-os készséget, az még később a szintlépésnél növekedhet. Nekem már 2 készség is ugrott 1%-ot 4 szintlépés alatt.

• még nem néz be. Rbz?

• Melyik?:)

SGabi - - Spam

Kocka, mert a 3D-t jobban szeretem, mint a 2D-t. Somlói galuska vagy aranygaluska?

• 90-re fejlődtem a farm karakterrel és a sziklára mentem kártyákat ütni, erről készítettem egy kollekciót. Ezzel a kis videóval ajándékozom meg játéktársaim Karácsonyra: Farmolás és Okey A következő videó már a sámánról lesz, de még nem árulom el, hogy milyen témában. Mindenkinek kellemes ünnepeket és drop-ban gazdag új évet kívánok!